Warm Audio - Pro XLR -TRS Kablo (1.8 m)

Paylaş:
Stok Kodu
:
60956
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Warmaudio'da biz karar verme aşamalarında her zaman müşterilerimizin fikirlerini en ön planda tutmaktayız. Piyasaya sunduğumuz ürünlerin en iyi sesi vermelerinin ve en ulaşılabilir olmalarının sebebi siz müşterilerimizsiniz.

  Aynı zamanda kayıt sürecine bir sanat olarak bakarak müşterilerimizin sonik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilmek için daima farklı yollar aramaktayız. Bu hedefle yola çıkarak İsviçre'li Gotham AG ile -Avrupa'nın bir numaralı premium kablo üreticisi- iş birliğine giderek sizlere -umduğumuzdan daha da iyi sonuçlar aldığımız!- yepyeni bir kablo serisi sunuyoruz.

  Warm Kabloları ile herkesin ulaşabileceği en düşük fiyat ile en yüksek kaliteyi ömür boyu garanti verebilecek kadar sağlam üretilmiş bir halde sunmak istediğimizi biliyorduk. Endüstrinin en elit üreticilerine kablo tedarik eden (3 iletkenli kabloları "Neuman kablosu" olarak bilinen) Gotham'ın kablolarının üretim teknikleri ve teknolojisi günümüzün en ileri teknolojisini temsil etmektedir. Biz de kendileri ile bu kabloların üretiminde ortak olarak çalışmaktan gurur duyuyoruz.

  WarmAudio iki farklı türde kablo üretmektedir - Pro ve Premium. Mümkün olan en çok opsiyon ve yüksek kaliteyi sunabilmek için iki farklı fiyat kategorisi oluşturulmuştur. Her iki seride mükemmel üretim tekniklerine, tartışmasız ses performansına, neredeyse kusursuz sinyal transferine ve tartışmasız sağlamlığa (Bu yüzden kablolarımıza ömür boyu garanti veriyoruz) sahiptirler. Her iki seride göz kamaştırıcı sonuçlar vermekle beraber Premier serisi altın kaplı konnektörler, örgülü dış kılıf, güçlü RFI koruma için Starquad yapıda dört iletkenli yapıya ve arttırılmış EMI yansıtması için Double-Ruessen ekranlamaya sahiptir. Piyasada herkesin alabileceği fiyatta daha dayanıklı ve daha iyi bir sese sahip olan kablo yoktur !

  Garanti Bilgisi
  :
  24 ay
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.