Sıralama seçin
Toplam 143 ürün görüntüleniyor.

Sis Makinesi, Kar Makinesi, Köpük Makinesi, Konfeti Makinesi ve Balon Makinesi hakkında ayrıntılı bilgi ve kullanımı hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz

Sis Makinesi

Sis makineleri genel olarak eğlence sektöründe kullanılan araçlardan birisidir.Doğadan esinlenilerek geliştirilen bu makineler özellikle sinema tiyatro ve eğlence mekanlarında kontrollü olarak sis elde etmek için üretilmiştir.
İçerisine yerleştirilen sıvıyı rezistans ile ısıtır ve bir basınç oluşturur.Elde edilen bu basınç,kumanda veya el ile hazne kapağı açıldığında buhar dışarı sis olarak çıkar sis makinelerinin çalışma prensipleri bu şekildedir.Bu sisin solunması sağlık açısından sorun oluşturmaz.Sis renkli ışıkların daha fazla etkili olması ve görsel şölen oluşturulmasına olanak sağlar.

Kar Makinesi

Normal şartlarda kar oluşabilmesi için havanın 0 derece veya daha altında olması gerekmektedir.Bu her zaman her yerde mümkün olmayacağından dolayı kar makineleri geliştirilmiştir.Bir likit yardımıyla kar üretimini gerçekleştiren bu makineler eğlence sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır.
Bu makineler içerisine yerleştirilen likidi basınç yardımı ile karı üretir ve bunu belirli bir mesafeye atar.Farklı modelleri ve çeşitleri bulunan bu makinelerin bir kısmı kumanda ile kontrol edilebilir ve yine bir kısmında makinenin içerisine yerleştirilen likidin ısınmasını bekleme süreci yoktur.Yani direk kullanıma hazır olabiliyor.

Köpük Makinesi

Genellikle DJ Partileri, özel konsept partilerde organizasyonlarda kullanılan köpük makinelerinin en yoğun olarak kullanıldığı yerlerden birisi eğlence mekanlarıdır.İçerisine yerleştirilen sıvıyı köpüğe dönüştürür ve bunu dışarı istenilen ayarda püskürtmeye başlar bazı makinelerin kumandalı ve isteğe göre köpük yoğunluğunun ayarlanabildiği modeller mevcuttur.

Konfeti Makinesi

Eğlence ve kutlamaların vazgeçilmez aksesuarlarından birisi de konfetilerdir.Konfeti kullanımı iki şekilde yapılır birincisi paketlenmiş ambalajlar içindeki konfetiler diğer ise makineler ile ayılan konfetilerdir.
Konfeti makineleri  genelde CO2 Karbondioksit gazı ile çalışır. çalışır ve genel olarak eğlence mekanları açılışlar ve topluluğun olduğu mekanlarda kullanılır.Karbondioksit gazının oluşturduğu yüksek basınç ile makinenin haznesine yerleştirilmiş olan konfeti kağıtlarının havaya püskürtülmesi ile renkli efektler oluşturur.

Balon Makinesi

Balon makineleri eğlence sektörünün olmazsa olmazları arasındadır.Bu makineler içerisine yerleştirilen solüsyonları istenilen büyüklükte baloncuklara dönüştürür.Bu tür makineler genel olarak basınç ile çalışır ve çalışmaları için belirli bir likit veya solüsyon ihtiyacı duyarlar.
Bu makinelerde yine aynı şekilde farlı tür ve modeldedir.Bazı modelleri uzaktan kumanda ile çalışır ve istenilen boyutta ve miktarda baloncuk çıkarabilir.Tabi özelliğe bağlı olarak fiyatlarda değişebilmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.