Yarışma Şartları

1) Electromiles Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilecek 2015'e Ses Ver yarışması 8 Aralık saat 14.00'da başlayıp, 31 Aralık saat 23.59'da sona erecektir. Yarışmaya son katılım tarihi 31 Aralık saat 23.59'dur.

2) Yarışma, Facebook.com internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Ancak 3. Parti marka olan Facebook.com, yarışma ile doğrudan alakalı değildir. Facebook, yarışma sürecini yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.

3) Facebook.com, yarışma sürecini yönetmediği için, bu sitenin kendi bünyesinde yapacağı her ne şekilde olursa olsun değişiklik, kaldırma, kapatma, yenileme, format düzenleme gibi yarışmanın seyrini değiştirebilecek durumlardan Electromiles şirketi sorumlu değildir.

4) Yarışmaya 18 yaş ve üzerindeki Facebook kullanıcıları katılabilir. Electromiles, bu tanımlamaya uymayan kullanıcıların, yarışmaya bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz.

5) Yarışmaya katılım ücretsizdir.

6) Yarışma kurgusu gereği, katılımcıların yılbaşı temalı fotoğraf çekmeleri ve bu fotoğrafı Facebook, Twitter ya da instagram hesaplarında #2015eSesVer hashtag'i ile paylaşmaları gerekmektedir. Fotoğrafın herhangi bir yerinde sonradan fotoğraf editleme programlarıyla eklenmemiş olması şartıyla #2015eses ver hashtag'inin bulunması gerekmektedir.

7) Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

8) Yarışma kapsamında; electromiles ekibi tarafından seçilecek 1. kişiye HDJ 500 R Kulaklık, iki kişiye de 250 TL değerinde hediye çeki verilecektir. (500 TL ve üzerindeki alışverişlerde kullanılabilir.)

9) Her katılımcının tek bir ödül kazanma hakkı vardır.

10) Katılımcılar birden fazla fotoğrafla yarışmaya katılabilirler.

11) Yarışma kazananları 5 Ocak tarihinde Facebook sayfası üzerinden duyurulacaktır.

12) Kazananların sorumluluğunda olan edimlerin zamanında ve olması gerektiği şekilde yerine getirilmemesi durumunda, Electromiles hiçbir şekilde sorumlu olmayıp, bu durumda Electromiles tarafından belirlenen yedek kişiler ödüle hak kazanacaktır. Bu halde kazanan, hiçbir nam ve isim altında talepte bulunamaz.

13) Electromiles, yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanılan puanları tespit etmesi durumunda yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve/veya katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir.

14) Yarışma kapsamında, sayfaya yapılacak yorumlarda,siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Bu nevi içeriklerin yüklenmesi ve her nasılsa sayfada görüntülenmesi halinde tek sorumlu katılımcı olacaktır.

15) Electromiles, yarışmayı herhangi bir anda iptal etme veya kısaltma, ödülleri değiştirme, durdurma veya geçersiz kılma hakkını hiçbir sorumluluk altında kalmadan veya tazminat istemsiz saklı tutar.

16) Electromiles çalışanları ve bu projede sorumlu diğer 3.partilerin çalışanları, onların 1. dereceden akrabaları bu yarışmaya katılamazlar. Katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.

17) Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri teslim edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isimleri değiştirmemeleri gerekmektedir. Katılımcıların beyan ettikleri bilgilerin gerçek oldukları varsayılır, yarışmanın sonuçlanma aşamasında dahi bilgilerin gerçek olmadığı ortaya çıkarsa, Electromiles katılımcının verilerini silme ve yarışmadan diskalifiye etme hakkı saklıdır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.