Warm Audio - WA-67 Condenser Mikrofon

Paylaş:
Stok Kodu
:
60970
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Orijinal 67 geçtiğimiz son 50 yılın akıllarda kalan birçok parçasında - Beatles, Led Zeppelim, Nirvana ve daha birçok benzeri- kullanılmış olan, stüdyolarda en çok aranan ve kullanılan mikrofonların başında gelmektedir. Orijinalleri hala çok aranmakta olmakla birlikte 8000 USD'yi aşan fiyatları ile birçok müzisyenin ulaşamayacağı fiyat aralığındadır.

  Ne şanslıyız ki WarmAudio WA-67 ile bunu değiştiriyor. EF86 pentode tüp üzerine tasarlanmış ve orijinal mikrofonun yumuşak tonuna sahip olan WA-67, vokalden gitara, davuldan piayanoya önüne her ne konursa mükemmel kayıt alabilceğiniz bir mikrofon olarak karşınıza çıkmaktadır.

  WA-67 tasarlanırken sadece görüntüsünü taklit eden sıradan bir kopya olmaması, orijinal sound'a sahip olması için ne gerekiyorsa yapılmıştır. Orijinal ayrık elemanlı devreyi tekrar yaratabilmek için kullanılan butik devre elemanları EF86 tüpünün yaratacağı büyünün eksiksiz bir şekilde kullanıcıya ulaştırmaktadır. Orijinal 67'nin sound'u ve havası WA-67'de herkesin ulaşabileceği bir fiyat seviyesinde tekrar hayat bulmuştur!

  Bir mikrofonu tasarlarken ne kadar yüksek kaliteli devre elemanı kullanırsanız kullanın, eğer kapsül doğru değil ise hiçbir şey doğru olmaz. Bunu bilerek WA-67'nin kapsülünü tasarlarken orijinali gibi davranmasını sağlamak için inanılmaz emek sarfedilmiştir. Orijinalin frekans cevabını elde edebilmek için bağlantı halkaları dahil her kısmı pirinçten üretilmiş, montaj deliklerinin dahi yeri bire bir aynı yapılmıştır. Bu işlem ayrı tür malzeme ile üretimden hem daha zor hem de daha uzun zaman almaktadır. Ancak orijinaline mümkün olduğunca benzemek için yapılması gereken de tam olarak bu!

  Garanti Bilgisi
  :
  24 ay
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.