TC Helicon - VoiceLive Play - e835 fx Mikrofon

Paylaş:
Stok Kodu
:
44762
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • TC Helicon VoiceLive Play - e835 fx Mikrofon
  Kendi Sesinize Hayran Kalmaya Hazır mısınız?
  İster müzik listelerini zorlayan bir şarkıcı - ya da elinde sadece mikrofonu olan bir hayalperest olun, VoiceLive Play dinleyicinizi etkilemenizi garanti altına alacak yüzlerce şarkı ve sanatçı preseti içerir. MP3 çalarınızı bağlayın ve favori şarkılarınız üzerine vokalleri yapın ya da kendi parçalarınızda vurucu etkiyi yaratacak HIT efektini anında devreye sokun.
  • 200+ şarkı ve sanatçı’dan esinlenilmiş presetler
  • MP3 çalarınızı AUX girişinden bağlayın ve vokal engelleme özelliği sayesinde şarkılara kendiniz eşlik edin.
  • RoomSense - dahili mikrofonu sayesinde harmoniler için gerekli tonu otomatik ayarlar
  Soundunuz Profesyoneller Gibi Çıksın
  Prodüktörler vokal peformanslarını mükemmele ulaştırmak için başka hiç bir enstrüman üzerinde göstermedikleri ilgiyi gösterirler ve günümüzde stüdyo ortamında ayrı ayrı kayıt edilmiş vokal kanallarının sayısı 2 haneli sayılara rahatlıkla ulaşır. Bu hassas yaklaşım artık canlı performans ve ev kullanıcılarına da açık hale gelmiştir. VoiceLive Play, kullanıcısına sevdiği şarkının soundunu kendi projelerinde kolaylıkla kullanma imkanını verir. Otomatik ayarlanan arka plan harmonileri, vokal dublesi yaratmak, benzersiz EQ ve Kompresör, çekici reverbler, hard-tuned robot sesi - müzik listelerinden düşmeyen parçaların hit vokallerinin tüyleri diken diken eden etkisinden kendi vokalleriniz içinde faydalanın! 
  Bir Müzik Türü Seçin, Herhangi Birini
  VoiceLive Play’i kullanmak ve menülerin içerisinde yolunuzu bulmak inanılmaz basit. GENRE butonuna bastığınızda yüzlerce presete anında ulaşıyorsunuz. Kendinize ait hissettiğiniz bir stil seçin ve bırakın VoiceLive Play setiğiniz türe en uygun presetleri size listelesin. Daha önce efekt kullanımıyla ilgili bir deneyiminiz olmasına gerek yok, GENRE fonksiyonu ile aradığınız soundu zahmetsiz yakalayın.
  Daha Fazlasını İndirin & Kendi Favorilerinizi Oluşturun
  Eğer yüzlece preset sizin için yeterli değilse, benzeri bir çok nefes kesecek preseti her ay VoiceSupport aracılığı ile ücretsiz indirin!
  Şayet kendi presetlerinizi hazırlamak isterseniz, VoiceLive Play üzerinde ki son derece sade ve anlaşılır parametre kontrolleri hizmetinizdedir. Buna ek olarak herhangi bir preseti FAVORİ olarak etiketleyebilir ve süper-hızlı erişim için kendiniz bir kategori yaratabilirsiniz.
  Vokallerinizi Hit’e Dönüştürün
  HIT fonksiyonu performans ihtiyaçlarından ilham alınarak - özellikle nakaratlar için - geliştirilmiş ve vokallere olduğundan fazla bir dolgunluk ve zenginlik katan özelliktir. Her presetin HIT fonksiyonu aktifleştirildiğinde mevcut gücünü katlayan bir efekt devreye girer. Örneğin, parçaya basit bir reverb ile başlayabilir ve heyecanı yükseltmeniz gerektiği an HIT düğmesine basın! Göz kamaştırıcı harmoniler veya vokalleri vurgulayan megafon efekti. Nakaratlarda ki vurucu etkiyi dinleyicinize yaşatın!
  Kusursuz Harmoniler & Düzeltmeler
  VoiceLive Play müziğinizi dinler. Auto Key teknolojisi sayesinde aux girişinden bağlanan MP3‘lerinizi ya da dahili RoomSense mikrofonları ile ortam seslerini algılar ve kendisini adapte eder. Bu sayede harmoniler ve pitch düzeltmeleri müzikle mükemmel uyumlu biçimde çalışır. Bu kusursuzluk için müzik alanında bir dereceye ihtiyacınız yok! 
  Vokal Yok Etme ile Şarkıları Yalnızca Siz Söyleyin
  Şarkıların üzerine söylemek pratik yapmak ve performanslar için harika bir yöntemdir. Aux girişinden MP3 çalarınızı bağlayın ve Vocal Cancel özelliğini devreye sokarak şarkının orjinal vokallerini geri plana itin ve kendi sesinizi öne çıkartın. USB üzerinden bilgisayara yapılacak bir bağlantı ile performansınızı kaydedin! Çünkü her performans beraberinde farklı bir ruh taşır!
  Mükemmelliğin Yolu Pratikten Geçer
  Her şarkıcının pratiğe ihtiyacı vardır, ancak bu çalışmaların aynı zamanda eğlenceli olmaması için hiç bir sebep yok! VoiceLive Play kendisine özel PRACTICE modu sayesinde gerçek zamanlı olarak sesi analiz eder, bu sayede güçlü olduğunuz noktaları görebilir ve biraz daha dikkat göstermeniz gereken noktaları saptayıp güçlendirebilirsiniz.
  Loop’layın
  VLOOP performans looper’ı,  istediğiniz efektleri de kullanarak komple bir performans yaratma imkanını sunar.
  Mikrofon kontrol
  e 835 fx ile Sennheiser en popüler vokal dinamik mikrofonlarının VoiceLive Play GTX'inizi kontrol edebilecek geliştirilmiş bir sürümünü ortaya çıkarmıştır. e 835 fx ile benzersiz vokaller ve kreatif kontrol konusunda yani bir sayfa açılmaktadır. Kullanıcı tarafından konfigüre edilebilen Mic kontrol düğmesi ile e 835 fx presetler arasında geçiş yapmanızı, HIT, LOOP ve TALk fonksiyonlarını devreya alıp çıkarmanızı sağlar.
  İyi Bir Çift Kulak
  Dahili stereo RoomSense mikrofonları sayesinde harmonilerinizi yakında ki enstrümanların tınılarına göre otomatik olarak tonlayabilir, kulaklık ile yapacağınız pratikler için kablolu mikrofonu bir kenara bırakabilir ya da kulaklık miksinize ambiyans seslerini ekleyebilirsiniz.
  Adapte Edilebilir Ton
  TC Helicon’un adapte edilebilir ton teknolojisi ile gerekli olan EQ ve Dinamik (Kompresör ve De-ess) ayarları akıllı biçimde kontrol edilir, böylelikle herhangi bir mikse mükemmel biçimde uyacak tonal dengeye ve yumuşak dinamiklere erişilir. Bu teknolojinin en güzel özelliği ise muazzam kolay uygulanabilir olması - bir defa aktifleştirin ve bir daha düşünmeyin. Dahası feedback önlemek ve başka enstrümanların mikrofondan sızmasını önlemek için adapte edilebilir Gate’i de tercihe göre devreye sokabilirsiniz.
  Daha Fazla Kontrol
  Sisteme MP-75 mikrofon ya da Switch-3 ayak kontrol pedalı ekleyerek performansınız, efektler ve loop üzerinde tam bir kontrol kurmanız mümkün.
  Genel Özellikler
  • Eksiksiz Vokal Sinyal Yolu - Tone, Harmony, HardTune, Reverb, Double ve fazlası.
  • Otomatik Ton Analizi sayesinde kusursuz harmoniler
  • MP3 çaları tak ve pratiğe başla ya da vokal engelleme özelliği ile arka planda çalan şarkıların üzerine söylerken USB üzerinden performansını bilgisayara kaydet.
  • Yeni nesil Vokal Performans Mikrofonu ve Mic Control fonksiyonuna sahip MP-75  ile tam uyumluluk
  • Adapte edilebilir EQ, Kompresör, De-Ess, Gate & Pitch Düzeltme
  • 2 Ses NaturalPlay Harmoniler ve 2 ses insansı dubleler
  • VLoop performans looper’ı - undo/redo fonksiyonlu
  • RoomSense Mikrofonları - Otomatik ton kontrolü, monitörleme ve pratik amaçlı
  • Ton Anahtarını pedal switchleri veya efekt menüsü üzerinden elle yeniden yazmak
  • Genre ile 200 presete anında erişim imkanı ve Favori olanları işaretleme
  • Practice Fonksiyonu, akıllı pitch teknolojisi ile sesinizin bastığı notayı gösterir
  • Stiller ve ikonlar ile efektleri kolayca kişiselleştirme
  • Düşük gürültülü Mikrofon Preamlisi - Mic Control ile beraber
  • Stereo XLR çıkış
  • MP3 Çalar bağlamak için Aux bağlantı
  • Kulaklık Çıkışı
  • Bilgisayara ses aktarımı ve VoiceSupport bağlantısı için USB bağlantı
  • Performanslarında daha fazla kontrol sahibi olmak isteyenler için  Opsiyonel Switch-3 pedal ve MP-75 mikrofon
  Teknik Özellikler
  Analog Girişler  
  Balanslı Konnektörler Mic: XLR, Aux: 1/8" stereo mini jack
  Empedans: Balanslı/balanssız Mic: 2.14/1.07 kOhm
  Mic giriş seviyesi @ 0 dBFS -42 dBu ila +13 dBu
  EIN @ Max Mic gain Rg = 150 Ohm -127 dBu
  Mic giriş SNR > 104 dB
  Aux giriş seviyesi @ 0dBu +2 dBu
  A/D dönüşüm 24-bit, 128 x oversampling, 110 dB SNR
  Analog Çıkışlar  
  D/A dönüşüm 24-bit, 128 x oversampling, 115 dB SNR
  Balanslı konnektörler XLR
  Çıkış empedansı Balanslı/Balanssız 80/40 Ohm
  Çıkış seviyesi +2 dBu
  Dinamik saha >109 dB, 20 Hz - 20 kHz
  Frekans cevabı +0.3/-0 dB, 20 Hz - 20 kHz
  Kulaklık çıkışı 1/8" Mini Jack
  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.