Presonus - TEMBLOR T10 subwoofer

Paylaş:
Stok Kodu
:
47882
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Yeni nesil 10" aktif Sub Woofer

  Mikslerinizin alt frekanslarında neler olduğunu anlayabilmeniz için size gerçekleri yansıtan bir subwoofer'a ihtiyaç vardır. Temblor T10 yüksek kaliteli komponentler, kapsamlı giriş çıkışlar ve bu fiyat aralığında pek görülmeyen ayrıntılı akustik kontroller ile mikslerinizin alt frekansları üzerinde tam bir kontrole sahip olmanızı sağlar.

  Bu kombinayson benzersiz doğruluk ve 20 Hz'den 130 Hz'e kadar uzanan bir frekans aralığı sağlamak ile kalmayıp 250 wattlık Class AB amplifikatörü ile 113 dB'e varan bir güç vermektedir. 

  Akustik Alan kontrolleri

  Temblor'un ayrıntılı kullanıcı ayarları arasında -30 dB'den +6 dB'ye varan giriş kazanç kontrolü, full range hoparlörleriniz ile kusursuz bir crossover sağlayan 50 Hz ila 130 Hz arasında ayarlanabilen alçak geçirgen filtre bulunmaktadır.

  Yüksek geçirgen filtre ile Temblor T10'un çıkışına verilen sinyalin 80 Hz altı filtrelenerek full range hoparlörleriniz ile oluşabilecek frekans çakışmalarının önüne geçilmektedir.

  T10 ile birlikte gelen footswitch ile subwoofer, yüksek geçirgen filtre ve sub çıkışı devre dışı bırakılabilir. Böylelikle T10'a gelen sinyal hiç bir değişikliğe uğramadan full range hoparlörlerinize yollanarak subwoofer'lı miksiniz ile subwoofer'sız miksinizi rahatlıkla karşılaştırma imkanı tanınmaktadır. 

  Giriş / Çıkışlar

  Temblor T10'un fiyat aralığındaki başka hiçbir subwoofer'da bu denli kapsamlı giriş çıkış bulunmamaktadır.

  T10 üzerinde üç çift giriş bulunmaktadır: İki çift balanslı giriş (XLR ve 1/4" TRS) ile bir çift balanssız RCA giriş. Her iki balanslı girişe sinyal uygulandığında TRS girişindeki sinyal kullanılır. RCA girişindeki sinyal ise balanslı girişteki sinyal ile mikslenerek çıkışa verilir.

  İki çift balanslı giriş: XLR ve 1/4" TRS. T10'un girişlerine verilen sinyal bu çıkışlar üzerinden bağlayacağınız full range hoparlörlere verilir. Highpass filtre devreye alındığında 80 Hz'in altındaki sinyaller bu çıkışa verilmez.

  T10 üzerinde aynı zamanda bir ikinci T10'a bağlantı sağlamak için ayrı bir XLR sub çıkış bulunmaktadır (Bu çıkış alçak geçirgen filtrenin çıkışından beslenmektedir). Eğer bir adet T10 size yetmiyorsa bu çıkış ile bir ikinci T10 sisteme dahil edilebilir. 

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Girişler

  2 x XLR Balanslı

  2 x 1/4" TRS Balanslı

  2 x RCA Phono Balanssız

  Çıkışlar

  2 x XLR Balanslı

  2 x 1/4" TRS Balanslı

  1 x XLR Balanslı (Sub out)

  Frekans Cevabı 20 Hz ila 200 Hz

  Alçak geçirgen filtre frekansı 50 Hz - 130 Hz. ayarlanabilir

  İşaret Gürültü oranı > 98 dB

  THD 0.019% @ RMS <160 watt="" p="">

  Amplifikatör 170 Watt RMS

  Güç harcama 200 Watt RMS

  Maximum SPL 113 dB @ 1 mt.

  Sürücü 10" Glass-composite

  Amplifikatör tipi Class AB

  Kasa Vinil lamine MDF


  Fiziksel Özellikler

  Boyutlar 320 mm x 400 mm x 400 mm

  Ağırlık 19,9 kg.

  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.