TC Electronic - PolyTune II

Paylaş:
Stok Kodu
:
T52703
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Yeni nesil Polyphonic Tuner

  Orijinal Polytune bir devrim yaratarak tüm gitaristlerin akord yapma anlayışına yepyeni bir bakış açısı getirmişti. Dünya'nın ilk polyphonic tuner'i tüm gitaristlerin kalbini çalmıştı. Peki bu pedalı bu denli başarılı yapan neydi ? akord yapmayı inanılmaz derecede basitleştiren benzersiz polyphonic akord imkanı mı? Yoksa en zor koşullarda dahi grahat görülmesini sağlayan parlak LED matrixmi ? yoksa doğru akora yaklaştıkça yavaşlayan ve akoru tutturmanızı kolaylaştıran "Tuning Magnet" özelliği mi? Ya da tek tel veya 6 tel çaldığınızı kendi kendine anlayarak otomatik olarak kendini doğru moda sokan "MonoPoly" teknolojisi mi ?

  Bir numara olan parçalarının neden gerçekten 1 numara olduğunu anlayamayan sanatçılar gibi muhtemelen başarımızın sebebi hepsinin doğru bir şekilde bir araya gelmesi idi. TC Electronic olarak biz daima bir adım ileri gitme isteği ile bu mükemmel kombinasyonu daha da iyileştirmek için 1-2 iyileştirme yaptık. Artık tuner Dünyası'nın lideri yerini daha da sağlamlaştırdı
  • PolyTune® Technology - Tüm telleri aynı anda çalarak akord yapma
  • En zor koşullarda dahi görünebilen göz kamaştırıcı parlaklıkta yeni ekran
  • Yeni Ultra-hassas Chromatik Strobe Tuner -0.1 cent hassasiyet
  İmkansız - Biz yapana dek!
  Cihazın temelindeki büyü hız, doğruluk ve kullanım kolaylığını hedef alan benzersiz bir yaklaşıma dayanmaktadır. PolyTune gitarınızdaki tüm telleri çaldığınızda size akord gerektiren telleri anında söyleyecektir. Bu benzersiz teknoloji gitarınızı akord etme alışkanlıklarınızı değiştirerek, şimdiye dek imkansız olarak kabul edilen tüm telleri aynı anda akord etme imkanını sunmaktadır. 

  Sturm - Tune - Rock
  Tüm tellerinizin tonu'nu aynı anda gösteren PolyTune özellikle hızlı akord gerektiren canlı performanslarda vazgeçilmez bir araçtır. Seyirciler beklemeyi hiç sevmezler, müzik dinlemek isterler, aslına bakarsanız siz de öyle... PolyTune canlı performanslar dışında akord ile değil de çalmak ile ilgilenmek istediğiniz (yani her zaman!) her zaman kullanıma hazırdır

  Fever Pitch
  Hem elektrik hem bass gitarlar için kullanılabilen PolyTune son derece esnek kullanım imkanı da sağlar. Referans frekansı 435 Hz ila 445 Hz arasında değiştirilebilir. Böylelikle herkesle, her enstrümanla, her koşul altında çalabilmeniz garantilenmektedir.

  Drop it like it's hot
  Eğer standartlar dışında tonlar ile çalmayı seven bir gitarist iseniz PolyTune tam sizin pedalınızdır; PolyTune E-Flat'ten B'ye kadar geniş bir düşük tune imkanı tanır. Ton ve akordunuz her ne olursa olsun PolyTune ile +/- 1 cent aralığında her zaman doğruyu yakalayacağınız garantilenmiştir.

  Chromatic şampiyon
  Polyphonic tuner olmakla birlikte PolyTune 0.5 cent hassasiyetle piyasadaki en iyi tunerlar ile aynı ligdedir. Fakat hali hazırdaki standartlar ile yetinmediğimizden PolyTune'un chromatic tuner bölümünü diğerlerinden ayıracak bir kaç özellik ekledik.

  Tuning modları 
  Kişisel ihtiyaç ve çalışma tarzınıza göre kullanılabilecek iki ayrı tip chromatic tune modu ile başlayalım. "Needle" modu tuner'lardaki klasik görünüme alışkın kullanıcılar için uygundur. Biraz daha fazla gerçek zamanlı bilgiye ihtiyaç duyanlar için "stream" modu bulunmaktadır. Bu modda oluşan en ufak bir ton sapması dahi ekranda bir dönme hareketi ile gösterilmektedir.
  Tuning Magnet
  Bu benzersiz chromatic modların anahtarı "tuner magnet" (Tuner mıknatısı) olarak adlandırılan ultra-hızlı ve hassas cevap verebilme özelliğidir. Bu özellik sayesinde iğne istenilen tona yaklaşıldığında yavaşlayarak işi hızlı bir şekilde tamamlamanızı kolaylaştırır.

  MonoPoly
  Gitarınızı akord (tune) etmek için ister polyphonic tuner ister chromatic tuner yolunu seçin hiç farketmez PolyTune her ikisinide rahatlıkla yapacaktır. PolyTune patentli "MonoPoly" teknolojisine sahiptir; yani sizin aynı anda bir veya birden fazla teli çaldığınızı otomatik olarak algılayıp anında uygun mode ile size cevap verir.

  Total Recall
  Şüphesiz tüm bu özellikler kullanımı ve/veya ayarı çok zor olduğunda hiç bir anlam ifade etmeyecektir. Bu yüzden PolyTune'a her kullanıcının tercihlerini hatırlama özelliği eklenmiştir. Diğer tuner'lardan farklı olarak PolyTune'da tercihlerinizi saklama imkanı vardır. Referans ton'dan tune moduna kadar tüm özellikler cihaz açılıp kapansa dahi unutulmaz. Böylelikle tercihlerinizi sadece bir kez yapmanız yeterli olacaktır.

  Yaratıcılık ve teknoloji
  Ekranına bakmak dahi PolyTune'un piyasadaki tuner'lardan yılarca ileride olduğunu anlamanıza yetecektir. Canlı çalan gitaristler çevre koşullarının da etkisi ile net, okunaklı ve anlaşılabilir olmayan bir ekranın yarattığı kabusu çok iyi bilirler.
  PolyTune kullanılan ışık sensörü sayesinde LED'lerin parlaklığını çevre koşullarına göre ayarlayarak benzersiz bir görüş imkanı sağlamaktadır. 

  Matrix nedir?
  PolyTune'da her koşulda optimum görünürlüğü ve yüksek hassasiyeti garanti eden parlak ve özel olarak odaklanmış 17 LED bulunmaktadır. Ek olarak 100 LED'li matrix doğrudan cihaz üzerinden kullanıcıyı bilgilendirerek, konser sırasında kullanım klavuzlarına bakma gereğini ortadan kaldırır.

  Boyutlar önemlidir
  PolyTune tüm PedalBoard'larına parlaklık katan bir pedaldır. Burada sadece LED'lerin parlaklığından bahsetmiyoruz, son derece kaliteli görüntüsü yanında olması gerekenden 1 mm. dahi daha büyük olmayarak pedal board'unuzdaki değerli yerleri fuzuli kaplamaz.

  Basit besleme
  Pil değiştirme, kolayca açılabilen tek vidalık sistem ile son derece basittir. PolyTune harici 9V ile beslendiğinde başka pedallara güç vermek için de kullanılabilir.

  True Bypass
  True Bypass (Gerçek Bypass) özelliği ile PolyTune'un sadece ihtiyaç olduğunda ortada olması sağlanmıştır. Bypass modunda girilen sinyal hiç bir şekilde etkilenmeden doğrudan çıkışa verilir, devreye alındığında ise sessiz moda otomatik geçiş yapılır.
  TEKNİK öZELLİKLER
  Tuning hassasiyeti +/- 0.1 cent
  Referans ton A4 = 435 ila 445 Hz (1Hz adımlı)
  Giriş empedansı 500 kOhm
  Güç kaynağı 9 Volt pil veya adaptör
  Güç gereksinimi 45-50 mA
  Boyutlar 72 mm x 122 mm x 45 mm
  Ağırlık 300 g.
  Güç 12 VDC 300mA
  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.