Presonus - Sphere Tüm Studio One, Notion ve içeriklerini içeren yıllık abonelik

Paylaş:
Stok Kodu
:
61095
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Aylık veya yıllık alınabilen Sphere üyeliği ile aşağıdakiler sunulmaktadır.

  1. Studio One® Professional

  2. Notion

  3. Studio One Remote: Studio One Remote yazılımı ile kayıt ve miks işlemlerinizi uzaktan bir tablet üzerinden yapabilme imkanına sahipsiniz.

  4. Audio Batch Converter: İster ses mühendisi, içerik üretici veya ses tasarımcısı olun, Audio Batch Converter Studio One'ın ses işlemcilerine kusursuzca entegre edilmiş bir toplu ses format dönüştürücüsüdür. Tekrar gerektiren zaman alıcı işler bir tek tıklama ile sonuçlandırılabilir.

  5. 30 gigabyte Bulut saklama alanı: Presonus Sphere çalışma alanında projelerinizi saklayıp paylaşın. 30 GB üyelik ile gelmektedir, aylık 4 USD karşılığında 100 GB'a arttırabilirsiniz.

  6. Paylaşım Araçları: Diğer Syphere üyelerini projenizde çalışmak üzere davet edin. Canlı mesajlaşma sayesinde gerçek zamanlı iletişim kurun.

  7. PreSonus'un ürettiği tüm Studio One Add-on ve Plug-In: Channel Strip Collection, CTC-1 Pro Console Shaper, Fat Channel Collection, PreSonus Symphony Orchestra, PreSonus Studio Grand, ve tüm Presence XT add-on sound pack.

  8. Tüm Notion Add-On sesleri: Abbey Road Stüdyolarında, Victor ve Roy Wooten, Neil Zaza ve benzeri London senfoni orkestrası sanatçıları tarafından çalınıp kaydedilen tüm Notion sesleri.

  9. Düzinelerce ilham verici içerik kütüphaneleri. Tüm Spark collection sample ve loop kütüphanesi ile her iki Tom Brechtlein drums kütüphanesi

  10. Üyelik süresince tüm güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanacaksınız.

  11. Üyelik süreciniz boyunca üretilen her yeni içerik aboneliğinize dahil edilip kullanımınıza sunulacaktır.

  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.