Radial Engineering - Phazer Class-A Analog 360 Derece Faz Kontrol

Paylaş:
Stok Kodu
:
T37579
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Phazer Class-A Analog 360 Derece Faz Kontrol

  Radial Phazer, hat seviyesi faz ayarlama gereci olup iki ses kaynağının temellerinin bir araya getirilerek senkronda seslendirilebilmesini sağlar. Bir kere aynı faza gelen kaynakların sonucunda ortaya çıkan ses etkileyicidir: Elektrik gitarda amplifikatörden direkt beslenen sinyal ile oda mikrofonundan gelen sinyal birleştiğinde zengin karaktere sahip ton elde edersiniz. Kik davulda deri sesinin atak karakterini alan mikrofon ile gövde sesini alan mikrofonu birleştirdiğinizde daha önce hiç duymadığınız bir ses sahip olursunuz. Trampette alt deri ile üst deriyi, akustik enstrümanlarda spot mikrofon ile oda mikrofonu birleştirdiğinizde daha önce hiç elde etmediğiniz tekstürlere sahip olacaksınız.

   

  Phazer optimum ses kalitesi sağlaması ve özellik olarak ta %100 ayrık Class-A devre yapısına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun sonucunda özellikle alt frekans spektrumunda çok önem teşkil eden doğal ses karakterine sahip faz eğrileri yakalanmaktadır. 0º ile 180º arasında faz ayarı tek bir potansiyometre aracılığıyla doğru noktanın yakalanmasına imkan vermektedir. Daha maceracı bir kişiyseniz tek bir faz tersi anahtarı ile de 181º - 360º aralığına girerek garip ve absürd fazlı tonal tekstürlere sahip olabilirsiniz. Bu değişken bir alt-geçirgen filtre ile tamamlanmakta olup faz efektinin daha belirgin olduğu alt frekans spektrumunda yaratacağınız efekte odaklanmanızı sağlar.

  Phazer’i davulda kullanmak,

  Mühendisler 2 mikrofon ile kayıt almak istediğinde Phazer mükemmel senkronizasyonu oluşturmak üzere devreye girer.

  Phazer’i gitar ampı ile kullanmak

  Bazen iyi bir gitar tonu yakalamanız vakit alır. Bu sahne rezonansı, oda akustiği ve mikrofon konumunun ufak değişikliklerinden kaynaklanabilir. Radial JDX ile bir mikrofonu kombin haline getirdiğinizde Phazer JDX’i saniyeler içinde ayarlar ve mükemmel gitar tonları elde etmenizi sağlar.

  Bas problemlerini çözmek için Phazer kullanımı

  Küçük alanlarda bas sesi ile PA’den gelen sesi mikslemekte zorluk çekebilirsiniz.Direkt bas ampını JDX ile birleştirip PA sistemini Phazer ile düzenleyebilirsiniz.

  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
%10 indirimli Kazancınız 1.635 TL
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.