TC Electronic - Nova Repeater Guitar Delay

Paylaş:
Stok Kodu
:
44700
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • TC Electronic Nova Repeater Guitar Delay

  Nova Repeater, TC Electronic'in kullanımı son derece basit ama mükemmel sound'a sahip yepyeni delay pedalıdır. Eğer hemen en iyi sonucu, karmaşık işlemlere girmeden almak isteyen bir gitarist iseniz Nova Repeater tam aradığınız pedaldır. Paul Gilbert, Doug Aldrich, Nils Lofgren ve Allen Hinds
  gibi gitaristlerin seçimi olan Nova Delay pedalında kullanılan teknolojiye ve ses kalitesine sahip olan Nova Repeater kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda Nova Delay'den bir takım ekstra özelliklerin çıkartılıp bir iki ek özellik eklenmesi ile ortaya çıkmıştır. Kısacası Nova Repeater saf kan bir delay ünitesidir.

  Nova Repater basitlik üzerine kurulmuştur. Herhangi gizli bir özelliği veya karmaşık fonksiyonları yoktur. Dünya'nın en iyi delay'ini ekonomik ve kullanımı çok kolay bir şekilde elde ediyorsunuz. Bununla birlikte kendi fiyat aralığında bulunmayan tap-tempo için müstakil bir düğmeye dahi sahiptir.
  Nova Repeater'da min, mid ve max olarak işaretlenmiş üç ayrı delay süresi aralığı mevcuttur. Bu aralıklar bir çok gitaristin sıklıkla kullandığı aralıklar göz önünde bulundurularak seçilmişlerdir. Bu sayede herhangi bir göstergeye gerek dahi duymadan ideal delay zamanını ayarlamak çok basitleştirilmiştir.

  Pedalın üzerinde hem enstrüman hem de line seviyesi sinyalleri kabul etmek üzere iki ayrı giriş vardır. Böylelikle pedalınızı ister bir efekt loop'unun içinde ister amfinizin önünde kullanabilirsiniz. Üzerindeki "KillDry" düğmesi ile pedalı paralel bir efekt loop'u içinde kullanabilmek mümkündür. Aynı zamanda soundlarının prosesörlerden etkilenmemesi için mikser kullanan gitaristler için çok kullanışlı bir özellik olmaktadır. FX seviye düğmesi ile işlenmiş olan sound'un seviyesi istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. Böylelikle işlenmemiş ses ile arada oluşabilecek seviye farklarının önüne geçilmiş olmaktadır.

  Nova Repeater üzerinde modülasyon seviyesini ayarlayan ve efekti açıp kapatan yepyeni çok işlevli bir düğme vardır. Chorus efekti çok daha dramatik modülasyon efektleri elde edebilmek üzere tekrar elden geçirilmiştir ve yeni bir vibrato modu eklenmiştir. Bu istek Nova Delay kullanıcılarının uzun zamandır talep ettikleri bir özellik idi. Bu sayede volume pedalı kullanıp, klasik tape delay wow-and-flutter'ı taklit ederek son derece dolgun, modülasyonlu padler elde edilebilmektedir.

  Yine kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda yeni bir dual delay - ¼ ve 1/8 nota- eklenmiştir. Bu stereo delay Steve Lukather'in 80'li yıllar sound'unun arkasındaki sırdır. Tek yapmanız gereken delay zamanını tamı tamına 400 ms. ayarlamaktır.

  Hepsi bu kadar da değil, Nova Repeater ducking için en uygun treshold zamanını otomatik olarak belirlemeyi sağlayan yepyeni adaptiv dinamik delay'e sahiptir. Herhangi bir kalibrasyona gerek yoktur. Solo sırasında sesi açmak isteseniz dahi Nova Repeater treshold seviyesini anında otomatik olarak ayarlayacaktır.

  Son Söz
  Nova Repeater kullanıcıya tam olarak aradığını sunarak sadece müziğinize konsantre olmanızı sağlar. İnanılmaz bir sound, son derece kolay kullanım ve benzer fiyattaki tüm pedallardan çok daha fazla özellik... Daha fazla ne istenebilir ki?
  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.