Cranborne Audio - N8 CAST Sistemi

Paylaş:
Stok Kodu
:
60878
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Kolay Audio Routing


  N8, Cranborne Audio’nun C.A.S.T sistemini kullanan ve network kablolarını (Cat5e, Cat6 veya Cat7) 4-kanal analog snake kablolara dönüştüren gelişmiş bir ses dağıtım merkezidir.

  Cat 5 Üzerinden Kolay Ses Aktarma
  C.A.S.T. sistemini kullanan tek bir Cat5 kablosu 4 XLR kablosunun yerine geçebilir – böylelikle daha kolay kablo düzenleme, istikrarlı ses kalitesi ve mobil kayıt senaryolarında çok daha basit kurulum sağlanır.

  N8 ve C.A.S.T. sistemini kullanarak standart network kabloları aracılığı ile Giriş/Çıkış, kulaklık preamp, mic preamp ve benzeri birçok ses sinyalini stüdyonuz içinde tak-çalıştır basitliği ile dağıtabilirsiniz.


  C.A.S.T. Dağıtım Merkezi
  DB25 bağlantılar üzerinden giriş / çıkışlara sahip olan N8, 8 analog giriş ve 8 analog çıkış sinyalini Cranborne Audio’nun C.A.S.T. sistemine dönüştürür.

  4 C.A.S.T. portuna sahip olan N8, 4 adet Cranborne Audio Breakout kutusunun aynı anda bağlanarak ses kartı, mikser veya herhangi başka bir ses kaynağı için 16 kanal ses iletimi ve dağıtımı sağlayabilir.

  Esnek Çıkış Yönlendirme


  Ön panelde bulunan özel C.A.S.T. yönlendirme düğmeleri aracılığı ile N8’de bulunan her C.A.S.T. bağlantısı, bağlı olan tüm C.A.S.T. cihazlarına aynı stereo sinyali yollayabilir veya sanatçılar ayrı miks istiyorlarsa her birine ayrı stereo sinyal yollayabilir.

  Bu kolaylık tüm çıkışlardan program miksi yollanan broadcast kurulumlarında veya her çıkışın ayrı miks istediği stüdyo kurulumlarında ideal çözüm sunar.

  Her Yeri Stüdyoya Dönüştürün
  C.A.S.T. sistemi A noktasından B noktasına en az miktarda kablo karmaşası ile yüksek kaliteli ve tak-çalıştır kolaylığı il eses sinyallerini yollayan bir teknolojidir. Herşeyden iyisi network kabloları birçok mekanda hazır olarak bulunabildiğinden Cat5e, Cat6 ve Cat7 ile tasarlanan bir stüdyo XLR ve snake kablolar ile döşenen bir stüdyodan çok daha ucuza mal olmaktadır. Ekranlı Cat5 kablo dahi olsa N8 ve C.A.S.T. sisteminize rahatlıkla bağlanıp uzaktaki odalara kolaylıkla sinyal yollayabilir.

  Tümü ile pasif bir tasarıma sahip olması dolayısı ile C.A.S.T. sistemi güç kaynağı gerektirmez. N8 hem sahnede kullanılabilecek kadar sağlam üretilmiş hem de rack içine saklanacak veya monte edilebilecek kadar (opsiyonel half rack mount kit ile) küçük boyutludur.

  Cat 5 Üzerinden Yüksek-Kaliteli Ses
  Cat 5 kablonun sadece netwok için olduğunu ve analog ses için kullanılamayacağınımı düşünüyorsunuz ? Aslına bakarsanız network kablolar analog sinyaller ile son derece uyumlulardır, neden mi ?

  Network kabloları sadece network uygulamaları için üretilmemişlerdir, onlar da bakır teller üzerinden voltaj ve sinyal taşırlar -tam da ses kabloları gibi.

  Cat 5 kablolar binalar arasında sinyalleri güvenilir bir şekilde taşımak için (dünyadaki herşeyin çalışmaya devam edebilmesi sağlayan) çok zorlu koşullara sahip standartlar ile üretilirler. Buna karşılık XLR kablolar çok çeşitli kalitelerde ve herhangi bir standard olmaksızın üretilirler.

  Network kabloları çok yüksek band genişliklerinde (Cat 7’lerde 1000mHz varan -1.000.000.000 Hz) inanılmaz yoğun veri transfer edebilirler. Karşılaştırma açısından 20 ila 20.000 Hz’lik analog ses sinyallerini taşımak hem çok basit, hem çok az crosstalk ve hem de hiç sinyal kaybı olmadan gerçekleştirilebilir.

  Bir cat 5 kablosu 4 kanal balanslı analog sinyal taşımak için kullanılabilir. Bunu aynen analog multi-core kabloların yaptığı gibi yapar çünkü içinde her biri kendi ekranlamasına sahip 4 cift twisted kablo bulunmaktadır.

  Son olarak network kabloları trilyonlarca metre sipariş edildiklerinden görece daha az üretilen XLR kablolara göre çok çok daha ucuza mal olmaktadırlar.

Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.