Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
11613
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Elysia museq

  Bu analog eq optimal olarak eşleşmiş parametreler ile özellikli ses şekillendirmeyi yüksek kaliteli devre elemanlarıyla birleştirerek kullanıcısının istediği müzikal sonuçlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasına izin verir. Beş bandı ve geniş kazanç aralıkları, aynı zamanda bir takım kendine haz özellikleri museq ekipmanının herhangi bir kayıt veya miksaj durumunda esnek olarak kullanımına izin vermekte, basamaklı kontrol potansiyometreleri miks bus ve mastering uygulamalarında da rahatlıkla kullanımına imkan sağlamaktadır.

  Her iki kanal iki pozisyonlu anahtarlanabilir kalite(Q) faktörüne sahip üç parametrik banta sahiptir. Dışta bulunan bantlar alt/üst shelf frekans kontrolü olup, bağımsız olarak alt/üst geçirgen filtre moduna da dönebilmektedir. Kesme modunda aktif hale gelen rezonant tepe noktası kesim frekansının belirgin olmasını engellemektedir, bu özellik museq ekipmanı endüktör devre yapısına sahip klasik devre tasarımlarına sahip ekipmanlardan ayırmaktadır.

  Her iki kanaldaki beş adet kazanç kontrolü her biri için bağımsız olacak şekilde arttırım ve kesme fonksiyonu sağlayan anahtara, problem frekansların kolay tespiti için normalden iki kat daha fazla kazanç basamağına sahiptir. Her kanal birbirinden bağımsız şekilde sinyale harmonik renk katma özelliği sunmakta bunun sonucunda tek bir ünite ile iki farklı karakter sağlanabilmektedir. Birçok kişi renkli ayarı miksajda, temizi ayarı kayıt için kullanmaktadır fakat bu özellik tamamı ile sizin keşfinize kalmıştır.

  museq ürünün devre tasarım %100 ayrık analog teknolojiye dayanmaktadır. Tüm sinyal işleme sabit class-a modda tekli transistörler aracılığıyla gerçekleştirilmekte olup güç kaynağında dahi tamamı ile ayrık devre yapısı kullanılmıştır. Büyük trafo, özenle seçilmiş kondüktif plastik potensiyometreler ve özel akım geri besleme amplifikatörleri şirketin teknik geliştirmelerinin bir parçasıdır. Bu elemanların kombinasyonu maksimum sinyal kalitesini hedeflemekte ve ekstrem ayarlarda bile temiz, güçlü ses karakteristiğinin garantisi olmaktadır.
  Museq 360º Panaromik görünüm için tıklayınız...

  100% Farklı A Sınıf
  Elysia olarak Museq içerisinde entegre olan devreleri değil kendine has devre sistemini kullandık

  FET’ler ile aktif bandpass
  Filtre aşamaları, tasarımından güç alarak, kapasitörleri eşleştirmeden her daim aktiftir ve gerçek müzikal bir EQ’ya sahiptir.

  Rezonans düşük ve yüksek Pass Filtreleri
  Dışarıdaki filtreler high ve low pass filtrelerine dönüştürülebilir. Bu sayede çok kullanışlı, ek bir özellik olan Rezonans Peak elde edilir.

  Paralel Filtre Tasarımı
  Özel devre tasarımı sayesinde high ve low pass filtrelerini kullanırken yüksek ve orta seviye frekanslara müdahale etmezsiniz.

  Warm Mod
  Museq zevkinize göre frekans spekturumunun, armoniklerin ve geçici tepkilerin değiştirerek ikinci bir ses aromasına sahip olmanızı sağlar.

  Tamamen Şeffaf Yol
  Filtre aşamalarının tasarımı, akım geri besleme amplifikatörü aşamaları ile ve kapasitörleri eşlemeden inanılmaz kaliteli ses sonuçları verir.

  Boost/Cut Mod
  Boost/Cut anahtarı, normalde -/0/+ düzenlemelerinden, 23 adımlı potansiyometre düzenlemeri ile 2 kat daha fazla değer verir.

  Değiştirilebilir Filtre Kalitesi
  Gain ayarlarınızdan bağımsız olarak, filtre kalitesi çok genişten dara Q faktör ile değiştirilebilir.

  Kademeli ve Eşleştirilmiş Potansiyometre
  Museq üzerindeki bütün potansiyometrelerin her biri 23 adımlı ve bir yazılım sayesinde stereo çiftler yaratabilmek için eşlenmiştir.
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 2.882 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.