LF18X401 18 İnç 3000W Çıplak Hoparlör
Ürün Kodu : 46115
26.865 TL
Fiyat Alarmı
Havale Fiyatı 26.327 TL
26.865 TL
Rcf Speakers LF18X401 18 İnç 3000W Çıplak Hoparlör
Teknik Özellikler
Bass: 18"
Güç: 1500W rms, 3000W program.
Hassasiyet: 97,5 dB
Frekans Aralığı: 25-1000 Hz
Ebat
18" - 46 cm