Radial Engineering - KoMiT 500 Serisi Kompresör Modülü

Paylaş:
Stok Kodu
:
T41977
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • KoMiT 500 Serisi Kompresör Modülü

  Radial KoMiT yaratıcı ton şekillendirme bakımından zengin ve dinamik manipülasyon sürecini kolaylaştıran kompresör - limitleyicidir. Bir uçta tek bir kontrol düğmesi ile şaşırtıcı sonuçlar sunan bir süper-temiz kompresördür. Diğer uçta ise, eski tarz diyot köprüyle 'nasty vintage' limitleyicidir. Ancak minimalist tasarımın sizi yanıltmasına izin vermeyin; KoMiT hem müzikal ve sezgisel bir dizi otomatik fonksiyonu entegre ederek olağanüstü esneklik sağlar. Gözlerinizi kapatın ve dinleyin ... KoMiT sizin yerinize çalışır.

  Tasarım gelen sinyali otomatik algılayarak okuyan ileri besleme bir VCA ile başlar ve bu VCA 'gerçek zamanlı' tepki verir. 3 pozisyonlu attack-decay anahtarı, vokaller için yavaş, enstrümanlar için orta ve

  perküsyon için hızlı ayarlanabilir. Oran arttıkça, KoMiT FlexKnee kompresyon dinamik pivot noktasını ayarlar, sorunsuz yumuşaktan sert knee'ye geçiş yaparken daha doğal sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  Yine şeffaf olması için tasarlanmış birçok limitleyicinin aksine, KoMiT Clipper kayıtlara kişilik eklemek için tasarlanmıştır. KoMiT Clipper 'ın eski tarz diyot köprü devreleri, radyoların ilk günlerindeki sesi simüle eder. Aynı anlaşma ... burada kontrol tamamen sizin elinizde. Hafif harmonik overload'dan, son derece kirli tonlara kadar bir çok farklı ayar yapabilirsiniz. Nine Inch Nails'i bir düşünün.

  Mutlak sinyal bütünlüğünü sağlamak için, tam boy ayrık elektronik bileşenlerden oluşan vintage tarz "Hammond Broadcast" transformatörler sinyal yolu boyunca ekstra sıcaklık ekler. Değişken seviye kontrolü, kazanç arttırarak Clipper sürücüsüne distorsiyon eklemenizi sağlar. İkili balistik VU metre, kompresyon ve çıkış katı ile ilgili ayarlamaları eş zamanlı olarak görüntüleyerek kolaylık sağlar. 500 serisi luncbox'lar ile kullanılmak için tasarlanan KoMiT, stereo uygulamalar için iki adet linklenebilir. Radial WorkHorse ile birlikte kullanıldığında, frekansa bağlı kompresyon, de-essingi ducking ya da dinamik manipülasyon efektlerinden herhangi biri için Omniport anahtar girişi olarak atanır . KoMiT basit bir çevirmeli kontrol ile dinamik manipülasyonun karmaşık dünyasının kolayca aşmanızı sağlar.

  • Single dial auto-tracking kompresör - limiter

  • Eski tarz diyot köprü clip limitleyici

  • Ayarla & unut Brick wall ayarı

  • % 100 ayrık Hammond broadcast transformatörleri

  Kanal Strip

  Komit iyi bir kanal strip’in vazgeçilmez bir parçasıdır. Mikrofonu PowerPre’ye giriş, EQ ve Komit dinamikleri kontrol altında tutarak daha profesyonel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  Stereo program

  Komit iki adedini bağlayarak stereo mod olarak kullanılabilir. Mastering için idealdir. İki ünite de aynı zaman sabitini kullanmalarına rağmen bağımsız kompres tam stereo imaj yaratır.

  Ducking ( düşürmek )

  Workhorse üzerindeki Omniport’u kullanarak vokal şarkı söylemeye başladığında otomatik olarak gitar seviyesini düşürür.

  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
%10 indirimli Kazancınız 2.795 TL
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.