IK Multimedia - iRing (White)

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12152
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • IK Multimedia iRing (White)


  Geliştirilmiş hareket dedektörlü ve pozisyon algılayıcılı teknoloji sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch üzerinde kontrolü bir üst seviyeye taşıyın.

  Kontrolü ele alın
  iRing ile iPhone, iPad ve iPod touch üzerinde müzik uygulamalarınızı ve efektleri cihazınıza dokunmadan kontrol edin! iRing el hareketlerinizi müzik uygulamalarınızın üzerindeki parametre ve efektleri kontrol edebilmenize olana sağlıyor.

  Cihazınızın önündeki kamera, ele takılabilir yüzük şeklindeki iRing’in pozisyonunu, hareketlerini ve patternlerini algılar. Tek seferde 6 parametreyi kontrol edebilmenize imkan sağlar.

  XYZ’nin ABC’si

  Peki nasıl çalışıyor? iRing biri üçgen, diğeri ise dikdörtgen yüzeye sahip toplam 6 hareket sensörü olan parmaklarınızın arasına rahatça yerleştirebileceğiniz bir cihaz. Cihazın ön kamerasını ve hacimsel pozisyonlama algoritmalarını kullanarak el hareketlerinizin tam olarak yerlerini tespit eder. Bu hareketler eş zamanlı olarak MIDI kontrol mesajlarına dönüşür ve uygulamanız tarafından rahatlıkla okunabilecek şekilde gönderilir.

  Motor: iRing FX/Kontrol Uygulaması
  iRing konseptinin merkezinde iRing FX/kontrol uygulaması yer almaktadır. iRing FX/kontrol, bu teknolojinin temel sürücüsü olup uygulamanıza sistemin çalışmasını sağlayan sinyalleri göndererek parametrelerin, efektlerin ve çok daha fazlasının kontrol edilmesini sağlar.

  iRing FX/Control ayrıca multi efekt işlemcili uygulamalar ile uyumlu bir AudioBus ve Inter-App’tir. En sevdiğiniz ses uygulamalarına mükemmel ses efektleri ekleyebilir ve iRing’inizle onları kontrol edebilirsiniz. iRing FX/Control ile tam 16 adet yüksek kalitede yaratıcı efekte sahip olacaksınız. İRing ile ücretsiz gelen yazılıma ayrıca App Store’den de ulaşabilirsiniz.


  Özellikleri

  Paket İçeriği
  2 iRing (aynı renkte)

  Gereksinimleri

  iOS Cihazlar  iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPod touch (5. Ve 4. nesil), iPad Air, iPad 4. nesil, iPad 3. Nesil ve iPad mini. iOS 6.0 ya da daha yeni gereklidir

  Bilgisayarlar


  Mac®: Mac OS X 10.6 ya da yenisi. iOS cihaz gereklidir.
  Windows®: Windows® XP, Windows® Vista, Windows® 7, ya da Windows® 8. MIDI LAN/Wi-Fi sürücüsü gereklidir. iOS cihazı gereklidir.

  Garanti Bilgisi
  :
  0
%15 indirimli Kazancınız 23 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.