IK Multimedia - iRig Acoustic Stage

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
11989
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • IK Multimedia iRig Acoustic Stage
  Akustik gitarlar için gelişmiş dijital mikrofon sistemi


  IRig Acoustic Stage, sahne ve stüdyoda canlı stüdyo kalitesinde akustik gitarların ve diğer enstrümanların sesini doğru bir şekilde üretmek için kullanılan yeni, yüksek teknoloji ürünü bir çözümdür. Gelişmiş MEMS mikrofonu ve yüksek kalitede preamp ve DSP işleme ünitesinin birleşimi, yüksek kaliteli doğal ses, gelişmiş özellikler, kurulum kolaylığı ve daha önce hiç görülmemiş bir kolaylık sunuyor.

  Şimdiye kadar, sahnede çalarken akustik stüdyoda olduğu gibi ses çıkarmak zor, hatta imkânsız bir durumdu. Sahnede bir akustik enstrüman çalmak tipik olarak iki senaryoya ayrılır: akustik doğal sıcak tonunun temsilini yansıtmak için yerleşik piezo veya manyetik pikap sistemini kullanmak veya 'tatlı nokta' daki mikrofonlarla sahnede hareketsiz oturmak, dramatik olarak hareket kısıtlayıcı bir durum yaratıyordu.

  IRig Acoustic Stage ile artık canlı çalmak istediğinizde akustik tonunuzdan fedakârlık etmeniz gerekmiyor. IRig Acoustic Stage, her iki dünyanın da en iyisini - akustik gitarınızın zengin sesini, sanki stüdyoda mikrofonlamış gibi verirken size tonunuzdan ödün vermeksizin dolaşmaya özgürlüğü sağlar.
  IRig Acoustic Stage, klasik bir stüdyo kurulumu ile kayıt almışçasına zengin ve kaliteli sesi sahnede verebilen, devrim niteliğinde bir dijital mikrofon sistemidir.

  Kompakt akustik mikrofon ve gelişmiş dijital preamplifikatör ve işleme ünitesi, stüdyo mikrofon setini yeniden oluşturarak, canlı çalımlardaki koşullarınızda akustiğin gerçek karakter ve ton nüansını sunar. Sadece iRig Acoustic Stage'nin mikrofonunu ses deliğine klipsleyin, preamp işlemcisine takın, ardından preamp'ı amplifikatöre veya miksere bağlayın. IRig Acoustic Stage, aynı zamanda performans sırasında can sıkıcı frekans geri beslemelerini ortadan kaldıran bir 'Feedback önleyici' butonuna sahiptir.

  Kurulduktan ve aktif olduktan sonra akustik tonunuzda, canlılık, sıcaklık, derinlik ve topraksı, odunsu ton ile geleneksel canlı kurulumunuzda neyin eksik olduğunu hemen anlayacaksınız. Eğer bir elektro akustik gitar ile performans gösteriyorsanız, iRig Acoustic Stage gitarınızın canlı sesini büyük oranda arttıracaktır. IRig Acoustic Stage, gitarın mevcut pick up sistemini iRig Acoustic Stage ile harmanlayarak ses tonunda daha esneklik ve daha önce hiç duymadığınız gibi yumuşaklık kazandıran bir karışım kontrolüne sahip bir AUX girişine sahiptir.

  Sahne ve ev stüdyosuna uygun tasarlanmıştır
  IRig Acoustic Stage canlı performans ve kayıt için mükemmel bir akustik ses sağlar. Akustikle birlikte proje ya da ev stüdyolarında 'stüdyo' sesini artık her zamankinden daha kolay hale getirmek mümkündür. Ses ara biriminiz varsa, iRig Acoustic Stage'yi analog girişe takmanız yeterlidir. Ara yüzünüz yok mu? Sorun değil! IRig Acoustic Stage, bilgisayarınıza veya uyumlu cihazınıza doğrudan bağlantı için entegre bir USB ses çıkışına sahiptir.


  Nasıl çalışır?
  IRig Acoustic Stage, yüksek teknoloji ürünü bir MEMS mikrofonuyla ve alet kalibrasyonundan EQ'ya, geribildirim iptaline kadar birçok fonksiyonu yerine getiren gelişmiş bir dijital sinyal işleme bileşeni içeren bir preamplifikatör / işlemci ile patentli bir sistemi kullanmaktadır. Gitarın ses yalıtımına tutturulan mikrofon, aletin tüm 'hava', harmonik ve sonik nüanslarını ve geleneksel piezo ve manyetik pikaplarla kaçırılan çalma stilini yakalar. Mikrofon ile 32 bit DSP tabanlı preamp sistemi arasındaki sinerji, daha önce hiç olmadığı kadar şaşırtıcı derecede zengin ve tam spektrumlu akustik ses sağlar.

  MEMS Mikrofon
  IRig Acoustic Stage, ses yuvasından akustik sesi yakalamak için ultra kompakt bir MEMS mikrofon kullanıyor. Cihazın ses deliğine kolayca yerleştirilebilir ve enstrüman üzerinden sıfır modifikasyonla kolayca çıkarılabilir. Bu, tüm akustik çelik telli gitarlarınızda, klasik naylon tellerin gitarlarınızda, hatta ukulellerde veya bir ses deliğine sahip diğer telli aletlerde iRig Acoustic Stage'yi kullanmanıza olanak tanır.


  Akustik Preamp / Dahili DSP
  IRig Acoustic Stage’nin büyüsü, mikrofon, preamp ve sinyal işleme ünitesi arasındaki kombinasyondan gelmektedir. IRig Acoustic Stage gitarınızdan gelen sinyali analiz eder - hem enstrümanın genel ses ve nüansı, hem de çalma tekniği - ve sıcak, keskin olmayan ve dengeli bir akustik ses veren enstrüman için optimum ton profilini oluşturur. Ton profili daha sonra, çalınan duruma bağlı olarak 6 seçilebilir ton ön ayarının kullanılmasıyla geliştirilebilir.

  IRig Acoustic Stage size, doğal, sıcak, parlak gibi, çelik telli aletler için 3 ön ayar verir ve aynı 3 naylon telli aletler için optimize edilmiştir.

  IRig Acoustic Stage işlemcisi, yüksek çözünürlüklü, 32 bitlik bir A / D ve D / A ses dönüştürme özelliğine sahip olup, gitarınızın tüm aralıktaki nüansını, karakterini ve akustik tonalitesini doğru bir şekilde üretir - seçtiğiniz tonları açıkça duyarsınız.

  Kullanıcıya özel kalibrasyon
  Kutudan çıkan iRig Acoustic Stage fabrikasında birçok gitarla harika ses çıkarmak için kalibre edilmiştir. Bununla birlikte, kurulumu özelleştirebilir ve DSP'nin genel olarak enstrüman için genel tepkisini optimize etmek adına Acoustic Stage’yi kalibre edebilir, böylece sesi gitarınız için daha gerçekçi ve mükemmel hale getirebilirsiniz. Özel Kalibrasyon özelliği yalnızca birkaç dakika sürer ve tonunuzu daha da rafine eder ve çalma stilinize daha doğru tepki verir.

  Elektro akustikler için mükemmeldir
  IRig Acoustic Stage, ayrıca bir ses (MIX) kontrollü AUX girişine sahiptir. Bu giriş, akustik elektriğin dahili piezo veya manyetik pikap ile kullanım için tasarlanmıştır.

  Alışılmadık derecede yüksek gürültülü durumlarda, AUX girişi, iRig Acoustic Stage'yi piezo pikap sistemi ile kombine olarak kullanmanıza ve Geri Bildirimi İptal Et seçeneği etkin olsa bile bazen oluşabilecek kontrol edilemeyen sert geribildirimlerden kaçınarak doğru mikrofon sinyal miktarında harmanlamanızı sağlar.

  100% Piezo
  50% Piezo / 50% iRig Acoustic Mikrofon
  • 100% iRig Acoustic Mic

  Ayrıca mikrofon/AUX sinyalini kesilmelerden korumak ve en iyi sesi alabilmek adına faz çevirici anahtarı da vardır.


  USB dijital kayıt çıkışı
  IRig Acoustic Stage ayrıca, uyumlu bir DAW veya kayıt uygulamasında tak-çalıştır kayıt için bir bilgisayara veya bir mobil cihaza doğrudan bağlantı yapmak adına mükemmel bir USB ses çıkışı sunar.

  Özellikleri
  Gelişmiş MEMS mikrofon
  Preamp/DSP ünitesi
  1/4' AUX girişi ile piezo, manyetik pikaplar ya da diğer onboard elektronikler için ses
  • 1/4' Amp veya PA sistemi için seviye kontrollü çıkış
  Bilgisayar veya mobil cihaza kayıt için USB audio çıkışı
  Birden fazla frekans feedback kesici sisemi
  6 ton ön ayar
  Kişisel enstrüman kalibrasyonu
  Yuvarlak ses çıkışı olan bütün enstrümanlarda çalışır
  Çift ses kaynağı optimize edilmesi için faz anahtarı

  iRig Acoustic Mikrofonu
  Mikrofon tipi: MEMS
  Kutup yapısı: omnidirectional
  Frekans cevabı: 30 Hz - 20 kHz, +/-3dB
  Maks. SPL: 130dB SPL
  Sinyal – Gürültü oranı: 101 dBA
  Takılabilir maksimum ses deliği genişliği: 4mm / 0.16'

  Bağlantıları
  iRig Acoustic mikrofon girişi: 2.5mm / 3/32' TS mono jack
  AUX enstrüman giriş bağlantısı: 6.3mm / 1/4' TS mono jack
  AUX enstrüman giriş empdansı: 11 kOhm (sadece aktif enstrümanlarda)
  Analog çıkış bağlantısı: 6.3mm / 1/4' TS mono jack, line-level, düşük empedans
  Analog çıkış empedansı: 50 Ohm (uzun kablolarda sinyal kaybı yaşanmaz)
  Digital çıkış bağlantısı: mikro-USB

  DSP/ara yüzü
  AD ve DA çözünürlüğü: 32-bit
  Örnekleme oranı: 48 kHz
  Ara yüz çıkışı: USB audio çıkışı - mikro-USB port üzerinden
  Pil: Pil ile çalışır (2xAA) / USB bus power


  Paket içeriği

  iRig Acoustic Stage DSP/ara yüzü
  iRig Acoustic mikrofon
  • Bel klipsi
  Taşıma çantası
  2 x 1.5V AA pil

  Boyutları
  • DSP/Ara yüz boyutları: 101mm x 72.3mm x 23mm
  • DSP/Ara yüz ağırlığı: 99g (pil dahil)
  • Mikrofon size: 31.7mm x 32.2mm x 18.8mm
  • Mikrofon ağrılığı: 20g
  • Mikrofon kablo uzunluğu: 150cm


  Uyumluluk
  IRig Acoustic Stage, herhangi bir amplifikatör, mikser veya PA sistemine 6.3mm / 1/4 'TS mono jak kablosu kullanarak bağlanabilir.
  iRig Acoustic USB kayıt ara yüzü olarak ta kullanılabilir - Mac/PC, iOS, Android.

  Bilgisayarlar

  Mac®: Mac OS X 10.6 veya yenisi. USB port.
  Windows®: ASIO4ALL sürücülerini destekleyen Windows XP/Vista/7/8/10.
  A USB’den Micro-USB’ye kablo (ayrı satılır) gereklidir.

  iOS Cihazlar


  IPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6, Plus, iPhone 6, iPhone 6, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5, iPod touch 6. nesil, iPod touch 5. nesil, iPad Pro (9.7- Inç), iPad Pro (12.9-inç), iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. nesil, iPad mini. IOS 6.0 veya üstü gerekir.
  Bir USB’den Micro-USB’ye kablo (ayrı olarak satılır) ve Lightning - USB Kamera Adaptörü (ayrı olarak satılır) gereklidir.

  Android Cihazlar


  Android 5 veya sonrası çalıştıran Android cihazlarıyla ve USB dijital ses özellikleriyle uyumludur. Micro-USB-OTG - Mikro USB kablosu (ayrı olarak satılır) gereklidir.
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%15 indirimli Kazancınız 122 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.