Paylaş:
Stok Kodu
:
53123
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 •   
  GiO, Apple'ın yeni Logic Studio 9, Main Stage 2 ve GarageBand 09 yazılımları için özel olarak geliştirilen bir gitar arabirimi / ses kartıdır. Efekt kontrol, kayıt fonkisyonları ve inanılmaz bir ses kalitesini birleştiren GiO tekbir foot controller ile inanılmaz gitar amp ve efektleri kullanımınıza sunmaktadır.

  Logic Studio 9, Mainstage 2 and GarageBand '09 İçin Özel Üretim

  Logic Studio 9 ve MainStage 2 ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmış olan GiO, gitaristlerin kayıt fonksiyonlarını, preset değişimlerini ve Amp designer ile Pedal Board gibi plug-in'leri kontrol edebilmelerini sağlamakla kalmaz aynı zamanda MainStage'deki yeni Playback ve Loopback fonksiyonlarını da tümü ile destekler. GarageBand 09 ile ise GiO tümü ile plug-and-play olarak çalışır, kullanıcılar kolaylıkla gitarlarını bağlayıp GarageBand 09'daki stompbox ve Amp'ları kullanıp kontrol edebilirler.

  GiO ile yazılım kontrolü

  Stomp'layın , Mouse Kullanmadan Efekt Kontrolü
  Sound'unuzu bulmak için devamlı gitarınızı bırakup Mac'inizin başına gitmeniz gerekmediğini hayal edin. GiO ile GrageBand, Logic ve MainStage ile efekt presetlerini duyabilir ve plaback ve kayıt sırasında efektleri rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz... hemde klavyenize hiç dokunmadan.  Ellerinizi Kullanmadan Kayıt İmkanı
  GiO sizi klavyeye bağımlı kayıt yapma zorunluluğundan kurtararak klavye yerine performanlarınıza konsantre olmanıza olanak tanır. GiO üzerindeki beş transport düğmesi ile kayıt, playback, stop yapabilir ve track'leriniz arasında hızlı bir şekilde hareket ederek elinizi gitarınızdan çekmeden her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz   "Next" Preset
  Previous (önceki) ve Next (Sonraki) preset seçim düğmeleri ile Logic ve GarageBand'deki gitar amp ve efekt presetleri arasında ve Mainstage'deki patch listesinde hızlı bir şekilde gezinebilir ve dinleme yapabilirsiniz.
  GiO ile Giriş ve Çıkışlar

  Enstrüman Girişi
  GiO'nun 1/4" enstrüman girişi Apogee'nin dünya standardındaki enstrüman preamlifikatörü ve dünüştürücülerine sahiptir. Gitarınızın gerçek tonunu duyarak doğrudan GarageBand, Logic veya MainStage'e herhangi bir kayıba uğramadan kayıt edebilirsiniz. GiO en temel "single coil" pickup'tan en karmaşık aktif elektronik setup'lara dek her türlü pickup konfigürasyonu için optimize edilmiştir.


  MIDI Expression Pedal Girişi
  GiO'nun expression kontrol pedal girişi wah-wah gibi klasik efeklere ve seviye kontrolüne erişimi sağlar. Aynı zamanda delay'in uzunluğu veya tremolo'nun hızı gibi paametreler de kontrol edilebilir.
  USB
  GiO tümü ile USB portundan beslenmektedir. Herhangi harici bir güç kaynağına ihtiraç duymaz. Tek yapmanız gereken GiO'yu Mac'inizin herhangi bir USB portuna bağlamaktır.
  ÇıkıŞ: Kulaklıklar, Hoparlör veya Amplifikatör
  Gitar ve kayıtlarınızı şimdiye dek duymadığımız canlılıkta duyun. Kulaklık, powered monitör veya enstrüman preamplifikatörünüzü GiO'nun 1/4" stereo çıkışlarına bağlayarak gitar ve mix'lerinizi inanılmaz bir netlik ve derinlikle dinleyin.


  ÖN PANEL


  ARKA PANEL  Opsiyonel aksesuarlar

  GiO Taşıma çantası Dayanıklı nylon'dan üretilmiş olan GiO taşıma çantası ile GiO'nuzu taşıyıp koruyabilirsiniz. çantada yoğun bir şekilde korunaklı ana bölüm yanında kablolar için harici bir fermuarlı göz, sağlam tutacaklar, çıkartılabilir kayış ve GiO işlemesi vardır.
            ÖZELLİKLER


   Balanssız 1/4" yüksek empedanslı enstrüman girişi
   1/4" MIDI expression pedal girişi
   Kulaklık, amplifikatörlü hoparlör ve enstrüman amplifikatörleri için 1/4" line 
   seviyesi setreo çıkış
   A/D ve D/A dönüştürücüler @ 44.1/48 kHz, 24-bit
   5 stompbox düğmesi, yazılım efektleri yansıtan renkler ile
   5 transport kontrol düğmesi, basıldığında aydınlatmalı
   2 "previous/next" preset seçim düğmesi
   Gerekli kontrol yazılımı Apple GarageBand '09, Logic Pro 9 ve Mainstage 2 yazılımı 
   içinde mevcut
   18 cm x 45 cm x 6 cm
  SES KARTI ÖZELLİKLERİ
  Toplam I/O
  Analog Giriş
  Analog Çıkış
  48V Phantom Power
  Çözünürlük
  ADAT
  S/PDIF
  Midi I/O
  Wordclock I/O
  Kulaklık Çıkışı
  Bağlantı
  Bus powered
  Entegre Kontroller
  Yazılımlar
  Hardware Direct Mon
  Mikrofon Preamp
  Sürücüler
  Ek Özellikler


  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.