Paylaş:
Stok Kodu
:
58767
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Behringer Flow 8 Dijital Mikser ve USB Ses Arabirimi

   

  Behringer Akışı 8 Dijital Mikser kompakt ve uygun fiyatlı dijital mikser olduğu bir basit ve kolay biçimde teklifler, modern özellikler ve iş akışı. İster Şarkıcı, Söz Yazarı, Küçük Topluluk, Öğretmen, Sunucu, Oyuncu, Podcaster veya Video Blogger olun, evde prodüktörlük yapıyor veya Barlarda, Kafelerde veya sokakta canlı çalıyor, Pratik yapıyor veya Gösteri yapıyor olun, Behringer Flow 8 kusursuz Ses Üretimi sağlar ve kolaylıkla yaratmanıza yardımcı olur.

   

  Behringer Flow 8, Dengeli XLR Kabloları aracılığıyla gelen Ses Sinyallerini kabul eden 2x Mikrofon Girişine sahiptir. Her iki XLR Bağlantısı, Kondenser Mikrofonlar için ayrı ayrı seçilebilir + 48V Fantom Gücü sağlar. Flow 8, 2x Yüksek Kaliteli Midas Mikrofon Ön Amperleri ve dahili 32 VFP İşleme ile X32, X-Air ve Wing Dijital Karıştırma Konsollarının saflarına katılır.

   

  2x XLR / Jak Kombi Girişleri, Dengeli XLR Kabloları, Dengeli 6,3 mm TRS veya Dengesiz TS Kabloları aracılığıyla yönlendirilen Hat Seviyesi Kaynaklarından veya Dinamik Mikrofonlardan gelen Sesi kabul eder (bu Girişler Fantom Güç SAĞLAMAZ). 4x Stereo / Mono Girişler, Hat Seviyesinde Stereo (Kanallar 5/6 ve 7/8 Stereo Çiftleridir) veya Mono Sinyalleri (Hat Seviyesinde Mono Kaynaklar için 5 ve 7 Sol, Yüksek Empedans Mono Sinyalleri için 6 ve 8 Sağ) kabul eder. Gitarlar ve Baslar).

   

  Ana Sol / Ana Sağ Konektörler ayrıca XLR'ler olarak tasarlanırken, 2x Monitör Yollarında 6,3 mm Jak Soketleri bulunur. 6,3 mm'lik bir Jak Soketi, Kulaklıkların bağlanmasına izin verir ve Ayak Anahtarı Girişi sayesinde, tek veya çift Ayak Anahtarı 6,3 mm Kablo ile bağlanabilir.

   

  Her bir Kanal, kristal netliğinde ses sağlar. Tüm Kanallar 4 Bantlı EQ, Sıkıştırma ve 2x FX ve 2x Monitör Gönderme özelliğine sahiptir. 60mm Kanal Fader'lar ilgili Kanalların Karışım Seviyelerini kontrol eder. VU Ekranı, Ana Karışımın, Monitör Karışımlarının veya FX Gönderme Sinyallerinin Seviyelerini gösterir. Örneğin, Seviye Ölçerin üst kısmındaki Kırmızı "1" ve "2" LED'ler, bu Kanallar için + 48V Fantom Güç etkinleştirildiğinde yanar. Ana Düğme, halihazırda seçili olan Bus - FX1, FX2, MON1, MON2 veya MAIN'in genel Hacmini kontrol eder. Son Ses Ayarı, kontrolün dış keDüşük Gürültülü ve düşük Harmonik Bozulmalı temiz ve sağlıklı Sinyaller ile ilgileniyorsanız, Ön Amplifikatör Kazancının doğru ayarlanması çok önemlidir. Bir Sinyalin Miksere girdiğinde aldığı Yükseltme derecesini tanımlar. Kaynak Sinyalleri Trampet üzerindeki güçlü bir vuruştan İnce Vızıltıya kadar herhangi bir şey olabileceğinden, tüm amaçlara uygun tek bir Kazanç Ayarı yoktur.

   

  Kazanç Evreleme her zaman bir uzlaşmadır ve doğru seviyeyi bulmak ya deneyim ve teknik bilgi ya da yeni Flow EZ-Kazanç Özelliğini gerektirir. Bu, bir veya tüm Kanallardaki Sinyalleri eşzamanlı olarak izleyebilir ve ardından Kanal Kazancını otomatik olarak optimum tavan boşluğuna ayarlar.

   

  8 Girişli Dijital Mikser

  6x 60mm Kanal Yumuşatıcıları

  2x FX İşlemci

  Uygulama Kontrolü

  Mikrofon Girişleri 1 ve 2:

  2x XLR Girişleri (Dengeli)

  + 20dBu Giriş Seviyesi

  Empedans: 2kΩ (XLR, Dengeli), 1kΩ (XLR, Dengesiz) / 20kΩ (TRS, Dengeli), 10kΩ (TRS, Dengesiz)

  Mikrofon Girişleri 3 ve 4:

  2x XLR / ¼ ”TRS Combo Jack Girişleri (Dengeli)

  + 6dBu (XLR), + 26dBu (TRS) Giriş Seviyesi

  Empedans: 10kΩ (Dengeli), 5kΩ (Dengesiz)

  A / DD / A Dönüşümü: 24-bit / 48kHz

  USB 2.0 Ses Arayüzü (24-bit / 48kHz, Tip B)

  Bluetooth 4.0 (Kanal 79, 2402-2480MHz Frekans Aralığı)

  Güç Kaynağı: 5 VDC 2A

  Tüketim: 5W (10W Maks.)

  Boyutlar (YxGxD): 48 x 229 x 172mm

  Ağırlık: 1,4 kg

  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.