Asrack - ORION ST 22U 600x800mm Rack Kabinet

Paylaş:
Stok Kodu
:
T32475
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
Tip
:
Camlı
Aksesuar
:
Evet
Kapak
:
Ön-Arka
Ebat - U
:
22
Case
:
Diğer
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • ORION ST 22U 600x800mm Rack Kabinet
  AsRack 19" Orion Network data kabinetleri TSE - IS09001-2008 standartlarında ve CE normlarında üretilmektedir.
  Orion serisi ürünler; kullanıcı ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunan, aktif ve pasif network donanımlarınız ve kablolama için güvenliği ve estetiği bir arada bulabileceğiniz fonksiyonel biryapıya sahiptir.
   
  Mevcut kablo girişleri, kabloların zarar görmemesi ve aynca toz, haşere gibi yabacı maddelerin girişini engellemek üzere fırça ile kapatılmıştır.
   
  Ön kapılar standart cam kapılı olarak sevk edilir. Opsiyonel perfore ve plexi seçenekleri bulunmaktadır. Cihaz dikmeleri üzerindeki "U" ölçülerini gösteren numaralama sistemi kolay montaj imkanı sağlar.Kabininin bütün kapak kilitleri kabinine ait tek bir şifreli anahtarla açılabilmektedir.

  Ürünlerde Rai: 9005 Siyah/Rai: 7035 Açık gri Elektrostatik toz boya seçenekleri mevcuttur. Dikili tip kabinetler aksi belirtilmediği sürece sivah olarak sevk edilir. Kabin birleştirme aparatları ile kabinetler yan yana birleştirilebilmektedir.
  Teknik Özellik
  Çoklu kablo giriş noktası
  Mevcut kablo girişleri, kabloların zarar görmemesi ve ayrıca toz, haşere gibi yabacı maddelerin girişini engellemek üzere fırça ile kapatılmıştır. Fırçalı alt şase kablo girişi : 50x400mm 2U Arka kablo girişi üstte ve altta : 50x250mm Üst Şapka kablo girişi : 50x400mm
  Özel köşe profili
  Özel profil yapısına sahip olan kabinetimiz 1,5mm DKP sacdan imal edilmiş olup, her biri 6 büküm noktasına sahip toplam 24 bükümlü köşe profilinden oluşmaktadır.
  Arka Kapı
  Arka kapı yaylı menteşesi ve sağlam yapısı ile ön kapıda olduğu gibi üstün güvenlik sağlamaktadır. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre tek nokta kilit, kollu tek nokta kilit veya 3 noktadan kilitleme yapılabilir
  Alt şase
  Sağlam ve fonksiyonel yapısı ile kullanıcıya uygun çözümler sunar. Şase üzerinde yoğun kablo girişi veya soğuk hava girişine imkan sağlayan, söküp takılabilen 19" kapama panelleri mevcuttur. Alt şasenin sağlam yapısı, ağır hizmet tipi uygulamalara oldukça elverişlidir.
  Ön kapak
  Gerektiğinde sol veya sağ yöne çevrilerek iki taraflı kullanılabilir. Standart kabinetlerde tek noktadan kilitleme yapılabilmektedir, fakat genel yapısı 3 noktadan kilit, Şifreli kilit, Proximity kilit uygulamalarına da elverişlidir.
  Yan Paneller
  Kolay sökülüp takılabilen ve kilitlenebilen bir yapıdadır ve bu sayede cihazlara rahat erişim imkanı sağlanır.
  C-Ray
  Yatay destek ünitesi 19" cihaz montaj direklerini monte etmek ve kabinetin rijit yapısına destek olmak amacıyla her kabinetin sağ ve sol yanlarında 3 er adet bulunmaktadır.
  Yükseltilmiş üst şapka
  KÖzel formlar da üretilmiş olan üst şapka fan koruma niteliğinin yanı sıra su damlası, toz akışı ve muhtelif dış etkenlere karşı koruma sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Üst şase ve şapka arasındaki 1cm lik boşluktan sıcak hava rahat bir biçimde dışarı atılarak kabinet içerisindeki ısınma engellenmektedir.

  Pinyon Ayak
  Ayarlanabilir pinyon ayak her kabinette standart olarak verilmektedir. Kabinetler ayrıca 4 noktadan vidalanabilen tekerlek grubunun kullanımına da uygundur.

  19" Cihaz montaj direkleri
  Kabinet derinliğince ayarlanabilen cihaz montaj direkleri yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.
  Standartlar
  IS09001-2008 TSE : EN 61587-1 Mekanik Yapı
  Koruma Dereceleri : IP20 veya IP55 Yüzey işlem: Fosfat Kaplama
  Boya : Elektro Statik toz RaI7035 / RaI9005
  Taşıma Kapasitesi : 900 kg
  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
%40 indirimli Kazancınız 9.820 TL
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.