Asrack - ECOwall 7U 600X450mm Kabinet

Paylaş:
Stok Kodu
:
T32517
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
Tip
:
Camlı
Aksesuar
:
Evet
Kapak
:
Ön-Arka
Ebat - U
:
7
Case
:
Diğer
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Orionwall 7U 600X450mm Kabinet

  EcoWall Rack kabinetler, Showroom, mağaza, market, benzin istasyonları, restaurant, sinema ve tiyatrolar, hükümet binaları, hastahaneler, bankalar vb. birçok alanda elektronik cihazlarınız için en uygun koruma ve kullanımı sağlar.
  Cihaz montaj dikmesi kabinetin derinliğince ayarlanabilen yapıda olup yeterli taşıma kapasitesine sahiptir.
  Ürün basit bir sabitleme yöntemi ile duvara kolayca monte edilebilir. Ön kapak ve yan paneller sökülerek ürünle birlikte gönderilen duvar montaj şablonu yardımıyla bir veya 2 kişi rahatça monte edilebilir.
  Teknik Özellik
  Ön Kapı
  Dekoratif görünümü ile üstün güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yekpare çerçeve içerisinde füme cam kullanılmıştır. Özel yay menteşesi ile istenildiği zaman sağ veya sol yöne açılır şekilde kolayca monte edilebilir.

  Yan Paneller
  Açılıp kapanabilen, kilitlenebilen sağ ve sol kapaklan ile sistem ekipmanlarına rahat erişim sağlanır. Yan paneller üzerindeki boşaltmalar kabin içindeki cihazlar için aşırı ısınmaya karşı doğal havalandırma sağlar.
  Alt & Üst Şase
  1,2mm malzemeden imal edilen şaselerin özel kıvrımlı yapısı hem dayanımı artırmakta hem de estetik bir görünüm oluşturmaktadır
  Kablo Geçiş Holleri
  Çoklu kablo giriş noktalan toz ve haşere girişlerini engellemek için metal panel ile kapatılmıştır. Üstte ve altta 2 adet kablo girişi ayrıca kabinetin arkasında kopartılabilen panel mevcuttur
  Köşe Profili
  Kabin Köşe Porfilleri toplam 24 adet bükümden oluşur, böylece ağır yük uygulamalarına karşı yeterince sağlamlık suınar.Rahatsız edici görüntüden uzak, estetik ve dekoratif bir görünüm için tasarlanmıştır
  Arka Panel
  Arka panel 2mm kalınlığında imal edilmiş olup, maksimum dayanıklılık sağlar.
  19" Montaj Dikmeleri
  Mukavemetli yapısı ile yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. Derinliği ayarlanabilen bu dikmeler üzerinde uzunluğu boyunca kablo giriş holleri mevcuttur.
  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
%40 indirimli Kazancınız 2.153 TL
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Alternatif Ürünler
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.