Universal Audio - 710 Twin-Finity Preamp / DI

Paylaş:
Stok Kodu
:
61043
Stok Durumu
:
Bilgi Alınız
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Tube/FET Preamp / DI

  710 Twin-Finity™ mikrofon preamplifikatörü hem UA'nın tüplü klasik retro sıcaklığını hemde solid-state'in transientlerini benzersiz şekilde 2U, yarım rack, tümü ile metal bir kasa içinde birleştiren yepyeni bir tasarıma sahiptir. 710 günümüzdeki sıradan preamplifikatörlerde eksik olan yaratcı sound'ları yaratabilmek için özellikle üretilmiştir.


  Bu sonik esnekliğin temelinde yepyeni ve dahice bir devre tasarımı yatmaktadır: Çıkışları birbirine birleştirilmiş, tümü ile birbirinden bağımsız birer adet phase-aligned tüplü ve solid-state kazanç katlarını süren transempedans giriş amplifikatöründen oluşturulmuş bir pre-amp. 310 voltluk tek-uçlu class-A triod tüplü kat ile solid-state transempedans kat arasındaki mix cihazın ortasındaki "Blend Knob" ile ayarlanmaktadır. Bu karışım istenirse %100 tube veya %100 solid-state olabilmekle birlikte aralarındaki herhangi bir değer olabilir. Bu şekilde size sunulan sınırsız ve benzersiz pre-amp soundlarından istediğinizi seçip kendinize özel "sound"unuzu yaratabilirsiniz.


  Diğer tüm preamplifikatör tasarımlarımızda olduğu gibi 710 üzerinde, aynen gitar-amp'lerde olduğu gibi giriş kazanç değerini arttırarak sesteki renklendirmeyi ve distorsiyonu radikal bir şekilde değiştirebilmenizi sağlayan çift kazanç-kontrol katı (Gain/Level) bulunmaktadır. VU metre üzerinde bulunan özel bir "Drive" modu sayesinde giriş katını ne kadar sürdüğünüzü gözlemleyebilirsiniz.


  710 esnekliği sayesinde her türlü mikrofon için ideal bir pre-amp seçimi olmaktadır. Ek olarak ayrık JFET DI girişi her türlü elektrik enstrümanı kabul edebilmektedir. Gitar ve Bass'cılar hem aktif hemde pasif pick-up'larının hakkını 710 ile tam olarak verebileceklerdir. %100 Amerika - Kaliforniya'da üretilmiş olan 710 tek veya çift olarak 19" rack'e monte edilebilmesini sağlayan aparat ile birlikte gelmektedir.  Garanti Bilgisi
  :
  24 ay
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.