Steinberg - UR22 MKII Stüdyo Kayıt Paketi

Paylaş:
Stok Kodu
:
13651
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • UR22 MKII Stüdyo Kayıt Paketi

  Kayıt paketi, UR22 MK II ses kartı, ST-M01 kondenser mikrofon, ST-H01 kulaklık ve mikrofon kablosundan oluşan bir başlangıç paketidir.

  2 x 2 USB 2.0 ses kartı 2 x D-PRE ve 192 kHz destek

  UR22 MKII Recording Pack ile diz üstü bilgisayarınızda veya iPad’ınızda stüdyo kalitesinde kayıtlar alabilirsiniz. Mükemmel ses kalitesi ve uygun fiyatı ile UR22 MKII Recording Pack gelişmiş bağlantı ve esnek giriş çıkış seçeneklerini tamamen mobil prodüksiyon platformunda birleştirmektedir.

  ST-M01 stüdyo kondenser mikrofon

  Yüksek kaliteli stüdyo mikrofonuyla temiz, düzgün tepki veren ST-M01 stüdyo kondenser mikrofonu, yüksek hassasiyet ve istediğiniz ses kaynağının her nüansını kaydetmek için ideal geniş bir frekans tepki aralığı sunar. Vokal, akustik gitar veya başka herhangi bir enstrüman olsun, ST-M01 mükemmel kalitede sinyalin her yönünü yakalar. ST-M01'i UR22 MKII'ye bağlamak için düşük gürültülü bir mikrofon kablosu da bulunur.

  ST-H01 stüdyo monitör kulaklığı

  ST-H01 stüdyo monitör kulaklıkları, kayıt esnasında ön dinleme için ideal eşlik eden ve son miksinizi yaratırken sinyallerini doğru bir şekilde üreten, ses bakımından gerçek ve tarafsız bir sinyal dinleme deneyimi sunar. Kapalı tasarımı, vokal kayıt sırasında mikrofona ses gitmesine engel olur.

  24-bit/192 kHz USB 2.0 ses kartı

  Sınıfının lideri çeviriciler 192 kHz’ye örnekleme oranı ve 24 bit çözünürlükle mükemmel ses kalitesi sunmaktadır.

  İki A D sınıfı-PRE mikrofon preampı

  Yamaha’nın beğenilen D-PRE preampları oldukça detaylı ve transparan bir ses almanızı sağlar.

  Sağlam Metal Şasi

  Yamaha’nın deneyimli mühendisleri en zorlu şartlara bile dayanabilecek tamamı metal bir şasi ile UR22 MKII Recording Pack’yi sunuyorlar.

  Büyük kayıt yazılımları ile uyumludur

  UR22 MKII Recording Pack ses düzenleme, mastering ve müzik üretimi anlamındaki yazılımlar ile ASIO, Core Audio veya WDM standartları dahil uyumludur.

  iPad’da kullanıma hazır
  Apple iPad ile kullanılabilir

  MIDI giriş ve çıkışı

  En sevdiğiniz synth’i, davul tetikleyici modülü veya tercih edeceğiniz herhangi bir MIDI cihazı UR22 MKII Recording Pack ile kullanabilirsiniz.

  Güç kaynağı seçimi

  UR22 MKII iPad’a bağlı iken 5 V DC adaptör ile çalışır. Standart USB güç adaptörü veya harici USB piller ile güç dengesini stabil tutmayı garanti edebilirsiniz.

  Cubase AI dahil

  Cubase AI ile yazma, kaydetme, düzenleme ve miks yapabilirsiniz.

  Cubasis LE dahil

  Cubasis LE iPad üzerinden kayıt alabileceğiniz iOS versiyonu bir yazılımdır.

  Dünya sizin

  Cubase AI ve Cubasis LE yazılımları ile UR22 MKII Recording Pack mobil kayıt stüdyosu anlamında tam donanımlı bir audio ve MIDI ara yüzüdür. PC ve MAC bilgisayarlarda kolay ve stabil bir bağlantı sunar. mkII versiyonu ile birlikte iPad’a kayıt yapabilme imkanı sunar.

  Güvenebileceğiniz entegrasyon

  UR22 MKII Recording Pack’in gelişmiş sürücü teknolojisini inşa ederken, mühendisler esneklik ve stabilite sağlayan giriş ve çıkış implamantasyonları yarattılar. Sürücülerin ASIO, Core Audio ve WDM standartlarını destekliyor olması sayesinde bugün piyasada yer alan bütün DAW uygulamalarına uygun bir yapıya sahip oldu. CC modu ile iPad’a bağlantı sağlaması ile de iOS audio uygulamalarını da kullanabilir hale geliyorsunuz.

  UR22 MKII kurulum senaryoları

  Destek Notu: Firmware v1.00’ı v.1.9.5 sürücüleri ile çalıştırmak Windows üzerinde ufak bir problem yaratabileceğinden UR22 MKII’nin sürücü ve firmware’sini en güncel versiyonlara güncellemenizi öneriyoruz. GÜNCELLEMELERE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
  * MIDI’yi kontrol eden yazılım çalışırken UR22 MKI uyku modundan çıkarsa UR22 MKII Recording Pack yazılım ile bağlantısını kesebilir.
  UR22 MKII Recording Pack
  Mac OS X

  Windows

  Mac OS X 10.7/10.8/10.9/10.10/10.11

  Windows 7 SP1/8/8.1/10

  Intel dual core CPU

  Intel veya AMD dual core CPU

  2 GB RAM

  4 GB HD alanı

  CD-ROM sürücüsü

  USB 2.0/3.0 port

  CC modu Apple iPad kamera bağlantı kiti gerektirir/ Lightning’den USB kamera adaptörüne ve harici 5 V DC adaptör veya harici pil

  UR22 MKII iOS 7 (veya daha yenisi) iPad 2 (veya daha yeni model) ile çalışır.

  Kurulum, aktivasyon, hesap kurlumu ve kişisel/ürün kayıtları için internet bağlantısı gerekmektedir. Cubase AI yüklenmesi için yaklaşık 500MB’ye ihtiyaç duyar.

  Usb ses kartları , En iyi usb ses kartları , Usb li ses kartları , Stüdyo ses kartı , Profesyonel ses kartı , Usb ses kartı fiyatları , Steinberg ses kartı , Steinberg ur22 , ur22mkii recording pack , usb giriş ses kartları
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 184 TL
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.