Native Ins. - Traktor Kontrol S8 DJ Sistemi

Paylaş:
Stok Kodu
:
48490
Stok Durumu
:
Var
Teknik
:
Midi Set
Ipad Bağlantı
:
Var
Ses Kartı
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Native Instruments Traktor Kontrol S8

  Hepsi bir arada DJ sistemi

  Son teknoloji Dj kontrolör, deck ve bağımsız mikser

  Yüksek çözünürlüklü ekranlar ve dokunmatik kontroller

  TRAKTOR SCRATCH PRO yazılımı dahil tak ve çalıştır sistem.

  DJ’liğin geleceği

  4 kanallı bağımsız miksere, profesyonel ses ara yüzüne ve geliştirilmiş kontrollere sahip, TRAKTOR SCRACTH PRO yazılımı dahil TRAKTOR KONTROL S8 ile miks ve performans deneyimini bir sonraki seviyede yaşayın. Dokunmatik kontrolleri ve yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde çalışma akışınızda inanılmaz değişiklikleri hissedebileceksiniz.

  CANLI REMIX VE DAHA FAZLASI

  Dokunmatik cevaba sahip Remix Deck kontrolleri yaratıcılığa açılan kapıları açan kilitler gibidir. Sezgisel olarak seslerinizi 4+4 kanal Remix Deck Faderleri ile miksleyebilirsiniz. Ayrıca, canlı yakalama ve kendi örneklemelerinizi veya döngülerinizi tetiklemek 8 renk kodlu performans padleri ile çok kolay.

  Veya miksi Stems* ile keşfedin – Çok yakında farklı müzik elementleri ile multi kanal miks yapabilmeniz için tasarlanan açık bir formattır. TRAKTOR KONTROL D2 DJ kontrolörleri arasında Stems kullanımına ve müziğin DNA’sındaki her olasılığı kullanmanıza hazır ilk kontrolördür. 

  KALABALIĞA BAĞLANIN

  Müziğiniz ile fiziksel iletişime geçin. Dokunmatik düğmeler, faderler ve LED ışıklar rehberliğinde dokunmatik şeritler diz üstü bilgisayarınıza değil performansınıza odaklanmanızı sağlayacak başlıca özelliklerdir.

  YÜKSEK ÇÖZNÜRLÜKLÜ EKRANLAR

  S8, TRAKTOR yazılımınızı gözlerinizin önüne serecek olan iki adet renkli yüksek çözünürlüğe sahip ekrana sahiptir. Tarama, şarkı bilgisi, efekt ve filtre değerleri doğrudan görüş alanınızda olacaktır. Çalan şarkının vektör dalga formuna göz atabilir veya Remix Decks’i tam olarak görüntüleyebilirsiniz.

  AN içerisinde miks yapabilme

  Remiks paneli kontrolleri ile kendi seslerinizi yaratın. Sezgisel olarak seslerinizi 4+4 kanallı remiks paneli fader’leri ile miksleyin. Bunlara eke olarak canlı olarak örnekleme ve döngüleri yakalayıp 16 renk kodlu performans pad’lerine atayarak miskinizde kullanabilirsiniz.

  Kendi stiliniz, kendi sesiniz ve geliştirilmiş DJ performansı!

  Performans için yaratıldı

  Kurulumunuz içerisinde neye ihtiyacınız varsa bağlayın. TRAKTOR KONTROL S8 şuana kadar yapılmış en geniş bağlantı seçeneklerine sahip DJ kontrolörüdür. Panel üzerindeki 4 kanal mikser emsali olmayan bir yıpranmaya dayanıklılık göstermektedir. Ek olarak her mikser kanalı üzerindeki TRAKTOR mod butonu TRAKTOR ve bağımsız mod arasında geçiş yapmanızı ve sizden sonra çalacak kişiye hızlı geçiş yapmanızı sağlar.

  TRAKTOR PRO yazılımı için tasarlandı

  TRAKTOR KONTROL S8, TRAKTOR SCRATCH PRO 2*’yi kusursuz şekilde kontrol etmesi için tasarlandı. Müziğinizi kontrol etmek adına 4 yazılım paneli, özelleştirilebilir ara yüz, timecode medya ve gelişmiş arşiv yönetimi ile daha derinlere inebilirsiniz.

  *TRAKTOR SCRATCH timecode vinyl veya CD paket içeriğine dahil değildir ve ayrı satılmaktadır.

  Çalışma akışınıza dokunun ve görün

  TRAKTOR KONTROL S8 üzerindeki dokunmatik düğmeler tarama alanını, filtreleri, pitch’i ve efekt parametrelerini ekrana yansımasını sağlar. Diz üstü bilgisayarınıza bakmadan!

  Akıllı görüntü

  TRAKTOR KONTROL S8 akıllı ekranları ve açılan panelleri gözün gördüğünden bile fazla görsel bilgi vermektedir. Arşivinizi tarayın, efektleri ön dinleme yapın, çalarken doğaçlayın ve çok daha fazlasına bir butona dokunarak ulaşın.

  TARAMA GÖRÜNTÜSÜ: S8’in tarama ekranından hızlı ve kolayca çalmak istediğinizi şarkıya ulaşın.

  Parça hazırlığı

  Şarkılarınızı miks için hazır tutun. Beatgrid görünümü gelişmiş veya çalarken düzenleme yapabilmeniz için grid’leri ekrana getirir.

  Yaratıcı performans

  Hızlı ve yaratıcı düzenlemeler için renk kodlarına sahip pad’ler ile cue point ve döngüleri çalabilirsiniz. Kolay hatırlanması açısından pad renkleri hotcue tiplerine göre farklı renklerde gösterilmektedir.

  Canlı yakalamak

  Remix Decks’in çalışma akışı sayesinde çalan bir parçadan döngüler yakalayıp mükemmel senkronize şekilde kullanabilirsiniz.

  FREEZE ile doğaçlama

  Freeze butonu ile çalan şarkıdan bir enstantane yakalayın. Performans pad’lerine bölerek kullanabileceğiniz bir döngü ekranınıza yansıyacaktır.

  Gelişmiş REMIX DECKS kontrolü

  Remix Decks’i S8 üzerinden aktive ederek remiks setlerinizi tam olarak görüntüleyebilirsiniz. Performans padlerinden sesleri çalarak deck fader’leri ile sesleri miksleyebilirsiniz.

  Duyarlı donanım

  TRAKTOR KONTROL S8 yazılım ve donanımın mükemmel bir birleşimidir. S8’in dokun ve gör çalışma akışı sayesinde endüstri lideri DJ yazılımını hayata getiriyor ve parmaklarınızın ucuna taşıyoruz.

  Taşıma kontrollerine, cue noktalarına ve döngü çalmalarına veya Remix Decks’e direkt olarak ünite üzerinden ulaşabilirsiniz. TRAKTOR SCRACTH PRO 2’nin tak ve çalıştır olarak kontrol edilmesi sayesinde herhangi bir atama veya mapping yapılmasına gerek kalmamıştır.

  Yeni nesil paneller

  TRAKTOR SCRACTH PRO’nun efektleri, remiks panelleri ve şarkı taraması renkli ekranlar ile dokunmatik butonlar ile hayata geldi. İki adet geniş dokunmatik şerit ile pitch bend, şarkı tarama ve plak scratch emülasyonu yapabilirsiniz.

  16 adet renk koduna sahip performans pad’leri panelleri güçlü bir canlı performans kontrolörüne dönüştürmektedir. Remiks set hücrelerini tetikleyebilir, Freeze modda bölüp tekrar düzenleyebilir, döngülerinizi bükebilir veya hotcue’ler ile doğaçlama yapabilirsiniz.

  Becerikli mikser

  Sadece basit bir miks ara yüzü değil! Her mikserde var olan TRAKTOR Mod düğmeleri TRAKTOR ve bağımsız mikser modu arasında analog veya dijital donanım entegrasyonu için geçiş yapmanızı sağlar. TRAKTOR SCRATCH ve birden fazla kurulum arasında kullanmak için idealdir.

  S8’in 4 kanallı mikser bölümü yenilikçi aşınma önleyici fader’lere sahiptir. Şasisinin altındaki karbon şeritler gece kulüplerinin toz ve pisliklerinden koruyarak fader ömrünü uzatır.

  Ses ara yüzü

  S8 bir bugüne kadar yapılmış TRAKTOR kontrolörler arasındaki en kapsamlı bağlantı seçeneklerini sunmaktadır. Phono ve mikrofon preampları olan 4 analog giriş sayesinde, plak çalar, CDJ ve diğer donanımlarınızı bağlayabilirsiniz. XLR ve RCA master çıkışları 1/4 " booth çıkıları ile KONTROL S8’i istediğiniz ses sitemine bağlayabilirsiniz.

  24-bit/48kHz içerisine kurulu, birinci sınıf ses çıkışları en zorlu koşullar için tasarlanmıştır. MIDI giriş ve çıkışları TRAKTOR’ü synthesizerler, davul bilgisayarları, MASCHINE veya harici efektler ile senkronize etmenizi sağlar

  KURULUM ÖRNEKLERİ

  Basit kurulum

  Karışık kurulum

  Bilgisayar bağlantısı olmadan Stand alone kurulum

  Timecode CD kurulum

  Timecode Vinly kurulum

  YAZILIM DETAYLARI

  TRAKTOR PRO 2 yazılımı esneklik ve sezgisel profesyonel performans için tasarlanmıştır.

  ANA ÖZELLİKLERİ

  Gelişmiş arşiv düzenlemesinden, otomatik şarkı analizine kadar, TRAKTOR PRO 2 temel özelliklerin hepsi için özenle hazırlanmıştır.

  ŞARKI HAZIRLAMA

  Saniyeler içerisinde sevdiğiniz şarkıları tarayın ve bulun. iTunes entegrasyonu ile arşivinizin ve listelerinizin direkt TRAKTOR üzerinden ulaşılabilir hale getirilmiştir.

  SENKRONİZASYON

  Şarkıları kolayca senkronize edin. Şarkı BPM’si, beat gridleri ve notası otomatik olarak tanınır ve güçlü senkronize motoru ile her zaman mükemmel şekilde senkronize olur.

  YAZILIM MİKSERİ

  YARATICI CEPHANELİK

  Yazılım mikseri birçok düzenlenebilir DJ mikser özelliğini taşımaktadır. Endüstri favorileri arasından farklı EQ ve filtre tiplerini seçebilirsiniz. Buna ek olarak her kanal için efekt ünitelerini aktive edebilirsiniz.

  LOOP ve CUE

  Gelişmiş loop özellikleri en sevdiğiniz şarkıların parçalarından enstantane almanızı ve çalarken uzunluklarını ayarlamanıza yardımcı olur. TRAKTOR otomatik olarak hotcue’lerinizi saklar bu sayede ana noktalara hızlı geçişler yapabilirsiniz.

  EFEKTLER

  30’un üzerinde stüdyo sınıfı efekt, 4 bağımsız efekt ünitesi ve bir düğmeli Makro efekt şarkılarınızın dokusunu tasarlamak için sonsuz seçenek sunmaktadır. Bundan farklı olarak efektleri gruplar halinde kullanıp kendinize has değişiklikler yapabilir yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz.

  LOOP KAYDEDİCİ

  Canlı bir kaynaktan, ana çıkıştan veya bağımsız kanallardan ses kaydedebilir, birçok katman halinde kullanabilirsiniz. Daha sonrasında remiks platformuna kullanmak üzere aktarabilirsiniz.

  TRAKTOR SCRATCH

  Plakçalar veya CDJ üzerindeki dijital dosyalarınız ile TRAKTOR SCRATCH PRO 2 yazılımının sayesinde miks yapabilirsiniz. Native scratch teknolojisi son derece hassas zamanlama kodu sunarak 4 platformda performans yapmanıza imkan sağlar.

  2kHz kontrol sinyaline sahip 120g plağı çevirin veya CDJ’iniz ile TRAKTOR’ün Loop ve Hotcue’lerini kullanın.

  REMIKS PLATFORMU VE REMIKS SETLERİ

  Müziğinizde yaratıcı olun. Remiks Platformu şarkılarınızı bölmeye, döngüler halinde kullanmaya ve yeniden düzenlemeye olanak sağlar. 64 adede kadar slotlara ses yükleyebilir veya setleriniz sırasında döngüleri yakalayabilirsiniz.

  En iyi sanatçıların setlerinden hazırlanmış hazır Remiks Set’leri Remiks Decks’in asıl yakıtıdır. – indirilmesi için online olarak duyurulur – En sevdiğiniz sanatçıları remiksleyin ve kendi sesinizi katın.

  Neredeyse 2GB’e kadar ses ile Remiks Set’lerinin dünyasına dalın.

  TRAKTOR 2.6.8’in yenilikleri

  Yeni kontrolör düzenleyici TRAKTOR KONTROL Z1 ve en son nesil TRAKTOR KONTROL S2, S4 ve X1 kontrolörlerinin tam MIDI eşleştirmesine olanak tanır.

  TRAKTOR 2.6.6 içerisindeki yenilikler

  MASCHINE ve MASCHINE MIKRO kontrolörleri için Remiks Deck eşleştirmesi eklenmiştir.

  TRAKTOR 2.6.5 içerisindeki yenilikler

  Son nesil TRAKTOR AUDIO 2’nin entegrasyonu sağlanmıştır.

  TRAKTOR 2.6.4 içerisindeki yenilikler

  Son nesil TRAKTOR KONTROL S2/S4 entegrasyonu sağlanmıştır.

  TRAKTOR KONTROL S2/S4 jog tekeri için fabrika eşleştirmesini geçersiz kılma opsiyonu getirmiştir.

  2.6.3 içerisindeki yenilikler

  Son nesil TRAKTOR KONTROL X1 entegrasyonu sağlanmıştır

  TRAKTOR LE 2 içerisine nota algılama eklenmiştir.

  TRAKTOR 2.6.2 içerisindeki yenilikler

  TRAKTOR KONTROL Z1 entegrasyonu sağlanmıştır.

  Hot Cue kullanımında geliştirilmiş zamanlama kodu.

  Kayıt hasarlarına karşı geliştirilmiş direnç.

  MK2 timecode vinyl ile geliştirilmiş track alarm uyarıları.

  Controller Manager, Remix Deck hücrelerine direkt olarak eşleştirme sağlamaktadır. 

  TRAKTOR 2.6 içerisindeki yenilikler

  Flux Mod entegrasyonu

  Macro FX entegrasyonu.

  ÖZELLİKLERİ

  Sistem gereksinimleri

  Mac OS X 10.8 veya 10.9(en son güncelleme), Intel® Core™ i5, 4 GB RAM

  Windows 7 veya 8 (en son servis paketi, 32/64 Bit), 2.0 GHz Intel® Core™ i5 veya AMD A-Series, 4 GB RAM

  Desteklenen ses formatları

  MP3, WAV, AIFF, Audio-CD, FLAC, Ogg Vorbis, non-DRM WMA**, non-DRM AAC

  ** WMA sadece Windows’te desteklenmektedir.

  GENEL

  1024 x 768 ekran çözünürlüğü ile görüntü alabilme, USB 2.0 veya daha yüksek, OpenGL version 2.1 veya daha yüksek, 1.5 GB boş disk alanı, kurulum için hızlı internet bağlantısı

   

  BOYUTLARI

  Derinlik: 38.7 cm, Yükseklik: 6,6 cm, Genişlik: 58,5 cm, Ağırlık: 5 kg

  Ses Girişleri (A/D)

  Kanallar: 4 Stereo

  Örnekleme Oranı: 48kHz

  Bit Çözünürlük: 24-bit

  Çevirici: Cirrus Logic

   

  Phono Girişleri

  Girişi Impedance: 47 KOhm

  Tam Ölçek Seviye @ 1 kHz: - 23.8 dBu

  DNR (a-weighted) @ 1 kHz: 84 dB

  THD+N @ 1KHz: 0.002%

  Crosstalk @ 1kHz: -105 dB

  Line Çıkışları (RCA)

  Maksimum Çıkış Seviyesi: +14 dBu

  DNR (a-weighted): 108 dB

  THD+N: 0,00%

  Frekans Cevabı: 20 Hz - 20 kHz, +/- 0.1dB

  Crosstalk @ 1kHz: -117 dB

    

  Line Girişleri

  Tam Ölçek Seviye: +13 dBu

  DNR (a-weighted): 113 dB

  THD+N: 0.001%

  Frekans Cevabı: 20 Hz - 20 kHz, +/- 0.1 dB

  Cross Talk @ 1kHz: -116 dB

   

  Ses Çıkışları (D/A)

  Kanallar: 2 Stereo

  Örnekleme Oranı: 48 kHz

  Bit Çözünürlük: 24-bit

  Çevirici: Cirrus Logic

   

  Kulaklık Çıkışı

  Yüklü Empedans: 16 Ohms – 600 Ohms

  Maksimum Çıkış Seviyesi (32 Ohm load): +7.2 dBu

  DNR (a-weighted): 109 dB

  THD+N: 0.07%

  Frekans Cevabı: 20 Hz - 20 kHz, +/- 0.2 dB

  Crosstalk @ 1kHz: -63 dB

   

  Mikrofon Girişi

  Tam Ölçek Seviye @ 1 kHz: -7.2 dBu

  DNR (a-weighted) @ 1 kHz: 104 dB

  THD+N @ 1KHz: 0.006%

  Frekans Cevabı: 20 Hz - 20 kHz, +/- 0.6 dB

  Line Çıkışları: (XLR & 1/4" Booth)

  Maksimum Çıkış Seviyesi: +20 dBu

  DNR (a-weighted): 108 dB

  THD+N: 0,00%

  Frekans Cevabı: 20 Hz - 20 kHz, +/- 0.2 dB

  Crosstalk @ 1kHz: -115 dB

  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
%10 indirimli Kazancınız 906 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.