Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
13712
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Studiologic SL88 Grand
  88-tuş Fildişi Hissiyatında Ahşap Hammer Action MIDI Klavye


  Gerçek yenilikçilik
  Tuş yatakları üzerindeki 30 seneyi aşan deneyim yeni ve güçlü bir işletim sistemi ile birleşiyor. Donanım ve sanal enstrüman kontrolü için mükemmeldir. Müzisyenler ile birlikte çalışarak yaratılan kullanıcı ara yüzü sayesinde kolay gezinme ve kurulum sunarken kontrol anlamında oldukça derin seçenekler sunmaktadır. SL88 GRAND sisteminizin kalbi olmaya hazır.

  Mükemmel bir klavye
  SL88 GRAND en iyi hammer action klavye yatağını ve fildişi hissiyatında ahşap tuşlardan oluşur ve size dengeli bir grand piyanonun hissiyatını verir. Mükemmel performans için her tuş 3 kontakt noktasına sahiptir. En düşük piyanodan en güçlü forteye kadar tuşlar performansınızın her nüansını yansıtabilir.

  Form performansı takip ediyor
  Kompakt profili ile SL88 profesyonel kontrolör için oldukça taşınabilir bir klavyedir. Birinci sınıf hammer action / ahşap tuşlarına rağmen 21 kg.’den daha az bir ağırlığa sahiptir. Stüdyo ve sahne kullanımına hazır SL88 metal kasaya ve TP40 tuşları korumak için sentetik bir materyal ile kaplıdır.

  Kolaylıkla her yere ulaşın
  Enstrümanın tam ortasında bulunan TFT renkli ekranı 6 yönlü kontrol düğmesi ile entegre olarak çalışmaktadır. 4 bölümden oluşan menüye düğmeyi yönlendirip sonrasında basarak giriş yapabilirsiniz. Ekran yanında yer alan 3 adet tuş ise menüde nerede olursanız olun sizi ana menüye taşıyacak fonksiyonlar bulunmaktadır.


  Gerçek zamanlı kontrol
  SL88 3 adet X/Y düzlemde hareket edebilen çubuğa sahiptir. Sadece performans olarak değil seçilen sesin manüpilasyonunda da kullanılmaktadır. 1. Çubuk X/Y düzleminde hareket edebilir ve tipik pitch ve modülasyon kontrolü sağlar. 2. Çubuk sadece X düzleminde hareket edebilen yaylı bir koldur. 3. Çubuk X/Y düzleminde tamamen serbesttir ve pan, geçişler ve parametre kontrolü için kullanılmaktadır.

  Manyetik ray sistemi
  SL88’in arkasında yer alan manyetik ray sistemi sayesinde nota veya diz üstü bilgisayarınızı koyabileceğiniz bir stand yerleştirebilirsiniz.

  Heyecan verici kontrol ve dingin bir zihin
  Yeni yazılım sayesinde sanal klavyenizi kurmak oldukça basit bir hale gelmiştir. SL’in işletimi sisteminin aynısı olan yazılım sayesinde katmanlar üzerinde düzeltme ve yaratma işlemleri artık çok kolay.


  Dokunuşunuzu seçin
  Yeni tuş dengesi fonksiyonu klavye yatağınızı detaylı bir şekilde modifiye etmenizi sağlar. Daha önce bu tür bir modifikasyon hiç var olmamıştı. Beyaz ve siyah tuşlarınızın çalma dengesini basit bir düğme ile ayarlayabilir, daha da detaya inerek her tuşu çalma durumunuza göre ayarlayabilirsiniz.
  Özellikleri
  Tuş sayısı: 88
  Tip: Hammer Action TP/40 Wood, Ahşap tuşlar, Fildişi hissiyatı
  Hızlanma Eğilimleri: 3 hızlanma eğilimi + programlanabilir değerler ile sabit eğilimler, 6 ayarlanabilir hızlanma eğilimi

  Ekran
  Tip: Renkli, grafik LCD - TFT
  Çözünürlük: 320 x 240

  Kullanıcı Arayüzü
  Dönen düğme: 4 Navigasyon kontrolü, 1 Fonksiyon anahtarı, Giriş / Çıkış / Ana

  Girişler
  4 Pedal: 2 Anahtar + 1 Devamlı + 1 Multi

  Bağlantılar
  MIDI: Giriş + Çıkış 1 + Çıkış 2
  USB: MIDI Giriş / Çıkış, USB'den Host'a

  Güç Kaynağı
  DC in: 9V
  Adaptör: Giriş 100-240V / Çıkış 9V-1A

  Boyut ve Ağırlık
  Genişlik: 126 Cm
  Derinlik: 31 Cm
  Yükseklik: 11 Cm
  Ağırlık: 20.8 Kg
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 609 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.