Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
10235
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Adam Audio S5V
  Ana Alan Aktif Stüdyo Monitörü 100W ribbon tweeter | 300W midrange | 12'' 700W woofer (RMS) (DSP özellikli) (Çift)
  Orta ölçekli ve daha büyük stüdyo kontrol odaları için tasarlanan S5V ana monitör, sınıfının referans hoparlörlerinden bekleyecekleri tüm ham gücü kullanıcılarına sunar. Aynı zamanda tam doğruluk ve açıklık ile tam bant genişlikte yüksek çözünürlüklü ses üretir.

  ADAM Audio'nun Genişletilmiş Lineer Titreşim (ELE) bas sürücüleri ve Simetrik Mıknatıslı Yuvası (SMA) teknolojisi özellikle S Serisi için geliştirildi ve S5V'deki 12 inç bas sürücü, her iki konseptten de yararlanarak, eşit doğrulukla kalitesini dinamik aralık ve renksiz bir biçimde sunuyor. Eşsiz hibrid kubbe / konik yapısı ile 4 inç DCH MF sürücüsü, önemli mid sesleri son derece hassas bir şekilde idare ederken, ADAM Audio'nun Berlin'de el yapımı düşük toleransa sahip olan S-ART katlanmış ribbon tweeter'ı nefes kesici ses detaylarıyla sunulmasını sağlar.

  ADAM Audio'nun yeni geliştirdiği Orta ve Yüksek Frekanslı Yayılım Sistemleri (MPS ve HPS), katı alüminyumdan üretilen yüksek ve mid frekanslı dalga kılavuzlarının eklenmesi sayesinde tiz ve mid sürücülerdeki eksenden bağımsız cevaplar son derece doğrudur. Ortaya çıkan kararlı, geniş kapsamlı dağılım, birden fazla kişinin, genellikle daha büyük kontrol odalarında gerekli olduğu gibi aynı anda hoparlörlerin tatlı noktalarında çalışmasını sağlar.

  S Serisi'nin özel olarak tasarlanmış DSP, hoparlör geçişlerini, tüm aralık için doğrusal tepkiler oluşturmak üzere kullanıcı EQ ve oda içi ayarlama işlevleri sağlamak için en iyi duruma getirir. DSP ayrıca sınırlayıcı temelli yüksek frekanslı sürücü korumasını yönetir, AES3 dijital girişlerindeki sinyalleri işler ve zamanla çeşitli genişleme seçeneklerini kolaylaştırır. Yazılım güncellemeleri, kullanıcıların bilgisayarları bağlamasına ve hoparlörlerin DSP işlevlerini bir yazılım ile kontrol etmesine olanak tanıyan USB portu aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

  Bir D sınıfı 700 W amplifikatör, sırasıyla DCH mid ve S-ART tiz sürücülerine 300 W ve 100 W sağlayan başka D Sınıfı tasarımlarıyla S5V bas birimini sürer.

  ADAM Audio'un tescilli sürücülerinin efsanevi hassasiyetini şirketin amplifikasyon gücü ile birleştiren S5V, ses kayıtlarını en geniş dinleme ortamlarında gerçek anlamda iletebilen bir referans monitördür.

  • Alman el yapımı S-ART Tweeter ve HPS Waveguide
  4' kubbe / konik hibrid (karbon kompozit) MPS Waveguide ile
  12' Woofer (Hexacone)
  Amp. Gücü RMS: 1100 W
  Frekans cevabı: 26 Hz - 50 kHz
  1 m’de çift başına maksimum ses basıncı: ≥128 dB
  AES3 dijital girişleri ve çeşitli genişleme opsiyonları

  stüdyo monitörü, referans monitörü, profesyonel stüdyo monitörü, aktif stüdyo monitörü, aktif referans monitörü, yakın alan stüdyo monitörü, yakın alan referans monitörü, stüdyo hoparlörü, referans hoparlörü, en iyi stüdyo monitörü, en iyi stüdyo hoparlörü,
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 10.362 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.