Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
10232
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Adam Audio S3H
  Orta Alan Aktif Stüdyo Monitörü 300W ribbon tweeter | 2x7'' 500W woofer (DSP özellikli) (Çift)

  S3H, ADAM Audio'nun en popüler stüdyo monitörlerinden S3A ve S3X-H'nin başarılarına dayanıyor ve önceki modelleri gibi teknik, yenilik ve tasarım açısından da yeni standartlar belirliyor.

  Her biri ayrı ayrı 500 W D sınıfı amplifikatörlerle çalışan çift 7-inç bas sürücüleri, frekansları 32 Hz'e kadar kusursuz şekilde yeniden üretmenizi sağlar. ADAM Audio'nun yeni geliştirdiği, 4 inçlik hibrid kubbe / koni mid sürücüsü olan DCH, 300 W D sınıfı amplifikatör ile güçlendirilmiştir ve 250 Hz'den yüksek ses ve 3 kHz'in altındaki sesleri yönetmektedir; öncü hibrid tasarımı, hem konik hem de yumuşak kubbe sürücülerini tek bir gövdede buluşturmanın avantajlarını sunuyor. 3 kHz'in üzerindeki frekanslar, S-ART tiz sürücüsünün (ADAM Audio'nun Berlin fabrikasında el yapımı), yeni hassas HPS dalga kılavuzu ve 50 W A / B sınıfı amplifikatörünün yenilikçi kombinasyonuna yönlendirilir. Bütün bunların sonucunda da transparan, 3 boyutlu bir sesi geniş bir aralığa sahip tatlı nokta ile sunmaktadır.

  S Serisi'nin özel olarak tasarlanmış DSP'si hoparlör geçişlerini, tüm aralık için lineer tepkiler oluşturmak üzere kullanıcıya EQ ve oda içi ayarlama işlevlerini sağlamak amacı ile en iyi duruma getirir. S3H'nin DSP seçeneklerinin benzersiz bir diğer özelliği, ADAM Audio efsanevi S3A monitörünün tepkisini taklit eden yerleşik bir EQ ön ayarı bulundurmasıdır. DSP ayrıca sınırlayıcı temelli yüksek frekanslı sürücü korumasını yönetir, AES3 dijital girişlerindeki sinyalleri işler ve zamanla çeşitli genişleme seçeneklerini de kolaylaştıracaktır. Yazılım güncellemeleri, kullanıcıların monitörleri bilgisayarlara bağlamasına ve hoparlörlerin DSP işlevlerini bir yazılım ile kontrol etmesine olanak tanıyan USB portu aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

  S3H, yoğun güçlü amplifikasyon ve üç yollu tasarımıyla (yatay olarak en uygun şekilde yapılandırıldı) orta alan monitörü olarak tasarlandı ancak daha kompakt dinleme ortamlarında da eşit derecede kullanılabilir. Tüm ADAM Audio tasarımlarında olduğu gibi, S3H'de de ses de yumuşak ama müzikal bir yapıdadır ve her şeyden önce midler kristal berraklığında yeniden üretilir.

  S3H, geniş frekans tepkisi, güç amplifikatörünün anında tepki veren, yüksek headroom’a sahip olması ve ilave subwooferlara ihtiyaç duymadan, kayıt stüdyosu için tek başına, tam frekanslı aktif bir çözüm arayan herhangi bir ses profesyoneline hitap etmesi için üretilmiş olmasından gelir. Yüksek sesle veya sessiz herhangi bir ses ayarında eşit derecede ayrıntılı ses imajı sağlar. Tercih ettiğiniz çıkış seviyesine bakılmaksızın, S3H'nin canlı orijinalliği, prodüktörleri, mühendisleri ve müzisyenleri yaratıcılığa teşvik edicidir ve uzun süre kesintisiz çalıştığı zaman bile sesleri baştaki kalitede vermeye devam eder.

  Genel Özellikleri
  • Alman el yapımı S-ART Tweeter ve HPS Waveguide
  4' kubbe / konik hibrid (karbon karşım)
  2 x 7' Woofer (Hexacone)
  Amp. gücü RMS: 1350 W
  Frekans cevabı: 32 Hz - 50 kHz
  1 m’de çift başına maksimum ses basıncı: ≥126 dB
  AES3 dijital girişleri ve çeşitli genişleme opsiyonlar

  stüdyo monitörü, referans monitörü, profesyonel stüdyo monitörü, aktif stüdyo monitörü, aktif referans monitörü, yakın alan stüdyo monitörü, yakın alan referans monitörü, stüdyo hoparlörü, referans hoparlörü, en iyi stüdyo monitörü, en iyi stüdyo hoparlörü,
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 4.819 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.