Novation - Launchpad S Kontroller

Paylaş:
Stok Kodu
:
T35809
Stok Durumu
:
Yok
Teknik
:
Midi Modül
Ipad Bağlantı
:
Var
Ses Kartı
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Ableton Live Kontroller 64 pad + Launchpad Edition of Live Software + Automap 4 Software

  En iyi Live Kontrollör
  Launchpad S, ilham veren çok renkli kontrol sistemi yardımı ile kolyalıkla müzik ve mix track oluşturmanızı sağlayan 64 adet müzik kontroller düğmeli güçlü bir cihazdır.

  Dünyanın en önde gelen DJ'lerinin ve prodüktörlerinin kullandığı Ableton Live müzik yazılımı (Launchpad Edition), ile birlikte gelen Launchpad S aynı zamanda FL Studio gibi diğer müzik uygulamalarını da desteklemektedir. DJ'ler, stüdyo prodüktörü ve müzisyenler için Launchpad S kutudan çıktığı gibi doğrudan yazılımları kullanmanızı sağlar. 64 düğmelik sistemi ile klipleri manipule edip loopları çalıştırabilir, efekteri aktifleştirip mikserinizi kontrol edebilirsiniz. Launchpad S ile aynı zamanda yeni Novation Launchpad yazılımını kullanarak da loopları ve efektleri çalıştırabilirsiniz.
   
  Launchpad tamamen portatiftir. Bilgisayarınıza ve iPad'inize USB üzerinden bağlayabilirsiniz. Gücünü USB üzerinden aldığı için güç adaptörüne ihtiyaç duymaz. Çok hafif olduğu için kolaylıkla her yere taşıyabilirsiniz. 
  Novation Launchpad iPad yazılımı
  Novation, iPad için kendi kendine yeten bir Launchpad müzik yapım ve performans yazılımı geliştirdi. Bu, yazılım kontrol eden bir uygulama değil. Kendi seslerine sahiptir ve Launchpad S donanımınız üzerinden loopları harekete geçirebilmenize olanak verir. Filtre, drum-roll stili gibi daha bir çok efekti Launchpad'in düğmelerini kullanarak aktive edebilirsiniz. Aynı zamanda kombinasyon halinde de çalıştırabildiğiniz için çok güçlü bir performans aracı özelliği taşımaktadır
  Launchpad S, yeni nesil Launchpad
  Launchpad S, Novation'ın en çok satan Launchpad 64 düğmeli müzik kontrollerinin daha parlak ışıkları olan, refresh rate'i daha yüksek ve bir çok müzik yazılı programını destekleyen yeni versiyonudur. MIDI Class uyumludur bu sebeple Mac ve Windows PC'lerinizde bulunan MIDI yazlımlarınızla sorunsuz çalışabilmektedir. Hatta kamera bağlantı kiti (ürünle birlikte gelmiyor) yardımı ile iPad'inize bağlayabilirsiniz : Launchpad S iPad'inizi hiç bir harici güce ihtiyaç duymadan, tak çalıştır özelliği ile grid tabanlı bir müzik sistemine çeviriyor. 
  Launchpad S ve FL Studio
  Launchpad S, FL Studio'nun performans moduna entegre olarak, klipleri düğmelere dokunarak çalıştırmanıza olanak veriyor. Düğmeleri beatleri oluşturabileceğiniz durumlarla ya da istediğiniz başka ek özellikler için programlayabilirsiniz. Novation'ın ödül almış yazılımı Automap ile bir çok müzik yazılımını kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra  Launchpad S MIDI cihazlarla tam uyumlu olduğu için her hangi bir MIDI uygulamasını da kullanabilirsiniz. 
  Birlikte gelen yazılımlar
  Launchpad S ile birlikte , Ableton Live Launchpad Edition yazılımı ve Novation'ın artık klasikleşmiş analog mono synth Bass Station'ın yazılım versiyonu ücretsiz geliyor. Bunu bir plug in olarak Ableton, FL Studio ve diğer DAW'larla birlikte kullanabilrsiniz. 
  Ayrıca dünyaca ünlü Loopmasters'den sample paketi de ücretsiz geliyor. 1 GB'ın üzerinde davul ve FX loop örnekleri ile hemen işe başlayabilirsiniz.
  Göze çarpan özellikler
   
  Yeni 64 düğmelik müzik kontrolleri
  Orjinalinin tüm özelliklerine artı olarak, canlı renklerde düğmeler, daha hızlı refresh ve genişletilmiş uygulama/sistem desteği
   
  Ableton Live ve diğer grid tabanlı müzik yazılımlarını destekliyor. 
  Ableton Live yazılımı kutudan ücretsiz çıkıyor. FL Studio 'yu da hiç bir sürücüye ihtiyaç duymadan çalıştırıyor. Ve tabi ki İpad'iniz.
  Mikslerinizi kontrol edin
  Ses, pan, sends, track arming, soloing ve ses kapama özellikleri. Launchpad S 8 kanal arasında tek seferde geçiş yapmanızı sağlıyor.
  iPad'iniz için Launchpad uygulaması
  iPad'inizde loopları ve efektleri çalıştırabileceğiniz Launchpad uygulaması. Launchpad S kamera kontrol kiti yardımı ile iPad'inize bağlayıp kullanabilirsiniz.
  İstediğiniz yere götürün
  Launchpad S USB üzerinden gücünü temin eder. Haric pil ya da güç adaptörüne ihtiyaç duymaz. Ayrıca inanılmaz hafiftir, istediğiniz yere rahatlıkla götürebilirsiniz. 
  Daha fazla yazılım ve sample içeriği
  Novation Bass Station synth plug in'i ve 1 GB'ın üzerinde Loopmaster sampleları.
  Teknik özellikleri
   
  64 (8x8 grid) 3 renkli kare düğmeler
  8 yuvarlak çok renkli düğmeler (programlanabilir)
  8  yuvarlak çok renkli düğmeler (programlanamaz)
  Destekeldiği işletim sistemleri

  • MAC - OS X 10.8 Mountain Lion ve 10.7 Lion
  • WINDOWS - Windows 8 ve Windows 7 (64 & 32 bit)
  • iPad - iPad2 ve üstü modeller için önerilir. iOS 5 ve üstü gereklidir.
   
  Launchpad S USB cihazlarla uyumludur. USB MIDI aygıt class 1.0 destekleyen tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
%11 indirimli Kazancınız 135 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.