Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12371
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Manley Laboratories Mono Mic Pre
  MANLEY tamamen-lambalı mikrofon preamplifikatörler öncelikli olarak modern kapasitör(kondenser) mikrofonlar ile kullanım için tasarlanmış iki-kanal ve tek-kanal olmak üzere iki versiyona sahip ürünlerdir. 40dB'den 60dB'ye kadar olan kazanç bir çok ribbon mikrofon içinde yeterli olmakta ve bu kazanç tam doğrulukta 5dB basamaklı olarak KAZANÇ anahtarı üzerindeki toplam negatif geribeslemeyi çeşitlemektedir. Bu aslında sesin çevirim oranı(hız/slew rate), plasman gibi özellikleri ile beraber, tonal denge olarak yumuşak ve 'lambalı' karakterden hızlı, sıkı ve daha agresif bir karaktere doğru değişiklik yapabilmenize izin veren çok enteresan bir özelliktir.

  Kullanılan lambalar her iki model içinde aynıdır: Düşük gürültü için özenle seçilmiş 1x 12AX7EH ve yüksek-akım çıkış katı için 1x 6414. Her ünite çok uğraş vermesine rağmen gümüş lehim ve çok yüksek kalite ekipmanlar kullanılarak tamamen elde üretilmiştir. Çift ekranlamalı özel-yapım güç transformatörler ve gene özel-yapım yüksek kapasite rezerv kapasitörleri üründe mevcut modern güç kaynağı tasarım yaklaşımının örneğidir.

  Preamplifikatörün ön panelinde bulunan 1/4' DIRECT INPUT girişi bu ekipmanı bas gitar, davul makinesi ve klavye gibi enstrumanlarınızı steril bir dijital kayıtçıya girmeden önce lambalardan geçirmek isterseniz saf bir lambalı hat seviye katı olarak kullanmanıza izin verir. Bu modda kullanım esnasında toplam kazanç anahtar üzerinde gösterilenden 20dB az olur. Transformatör kupleli balans ve direkt kapasitör kupleli balanssız çıkışlar size odyofil saflığında veya büyük karakterli ses seçimi arasında tercih yapma imkanını sağlar. 'Sıkı bas ve sonsuza kadar gidecek gibi gelen üst frekansları ile zengin Manley sesi'ni isteyen profesyonel veya ev stüdyosu sahipleri arasında seçim olarak üst sıralarda yer alan Manley tasarım preampler direkt kayıda girmeniz için sizi bekliyor. Bunlar BÜYÜK sese sahip mikrofon preamplifikatörleri!

  Özellikler:
  Nikel laminasyonlu MANLEY giriş ve çıkış trafoları
  10Hz-60kHz arası düz frekans cevabı
  Mik girişi FAZ TERS anahtarı
  2400ohm mikrofon giriş empedansı
  Hi-Z (100Kohm) 1/4' DIRECT INPUT
  Gürültüsüz konduktif plastik GİRİŞ azaltıcıları
  Ayarlanabilir FEEDBACK / GAIN anahtarı 5dB basamaklı olarak 40-60dB arası kazanç sağlar
  Yüksek-akım sürüm <50 ohm LO-Z 1/4' & XLR çıkışlarda
  • Güç açma/kapama durumunda ısındırma gecikmesi ile AUTO MUTE

  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 1.628 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.