Native Instruments - Maschine Studio (Black)

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12758
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Native Instruments MASCHINE STUDIO (Black)

  GROOVE STÜDYONUN AMİRAL GEMİSİ

  MASCHINE STUDIO müzik üretiminde dokunmatik bir sistem ve şapka çıkartılacak bir ses kütüphanesi ile yaratıcı beatleri yazabileceğiniz bir makinedir.

  Emsalsiz fiziksel kontrol ve görüntü geri beslemesi
  Sampler, aranjör, mikser, efektler ve çok daha fazlası
  MASCHINE 2.0 yazılımı içinde enstrümanlar ve yeni davul sesleri


  MASCHINE STUDIO!
  Ritim, armoni ve melodileri hayallerinizden bile hızlı şekilde bir araya getirebileceksiniz. MASCHINE STUDIO’ nun çalışma alanı size mükemmel Groove’ yi yaratabilmeniz için odaklanmanıza yardımcı olacak. Kalıp bazlı dizici sistemi, davul synthleri, yaratıcı efektleri ve şaşırtıcı ses kütüphanesi ile nihai güç ellerinizin altında olacak. MASCHINE STUDIO’nun donanımı size tamamen dokunmatik bir çalışma alanı sağlıyor.

  ELLERİNİZ HER YERDE
  Büyük renkli ekranı üzerinde dalga formlarını, kalıpları, sahneleri, NI ürün görsellerini, mikser ve metre seviyelerini bütün detayları ile görebileceksiniz. Çok renkli padlerinin hissiyatına bayılacaksınız.

  8 düğmesi, düzenleme tuşları ve LED ışıklı jog tekeri sayesinde MASCHINE üzerindeki dizilimleri, enstrümanları ve efektleri rahatlıkla kullanabileceksiniz. Gövdesine kurulu olan stand ile çalışmanız için mükemmel açıyı yakalayacaksınız.

  BEAT DEVRİMİ
  MASCHINE STUDIO’nun mükemmel donanımı yanında yepyeni yazılımı da sizi şaşırtacak derece geliştirildi.

  MASCHINE 2.0’ ın göz alıcı tag bazlı tarayıcısını, limitsiz grup ve efektlerini ve gösterişli mikserini donanım üzerinden rahatlıkla kontrol edebileceksiniz. MASCHINE 2.0 rahatlıkla VST veya AU plug ları destekler ve stüdyo kurulumunuzla bütün büyük DAW yazılımlara kolayca entegre olabilir. Yazılım ayrıca ultra hızlı performans için multi-core desteği ile de dikkat çekiyor.

  SUPER SESLER İÇERİDE
  MASCHINE’nin 8 GB'lik üretime hazır arşivinden ilham alın. Muhteşem davul synthleri ile kolayca aranabilen sesleri kullanarak kendi davul setlerinizi yaratın. 24 profesyonel kalitedeki stüdyo efektini doğrudan donanım üzerinden modüle edin. Ayrıca MASSIVE, PRISM, SCRABEEMARK I ve SOLID BUS COMP un tam versiyonlarını elde edeceksiniz.

  MASCHINE AİLESİ
  MASCHINE ailesi ile yaratıcılığınızı artırın:

  MASCHINE – Groove üretim sistemi
  MASCHINE MIKRO – Kompakt Groove üretim sistemi
  MASCHINE EXPANSIONS – Kullanıma hazır muhteşem ses paketleri
  iMASCHINE – Mobil olarak kullanabileceğiniz iPhone, iPad ve iPod touch uygulamaları

  MASCHINE DETAYLARI

  ENTEGRASYON

  Maschine Studio yazılım ve donanımı müthiş bir harmoni ile bir araya getiren Groove üretim sistemidir. Maschine 2.0 yazılımı ile bütün kontrolü elinize alarak, donanım üzerinden herhangi bir mouse'ye da başka bir kontrolöre gerek kalmadan yüksek çözünürlüklü ekranından takip edebilir ve kısa yolları yine donanım üzerinden kullanabilirsiniz.

  Kolay güncellenebilir olması, Maschine 2.0’ı kullanarak her zaman teknolojinin son harikalarını yaratıcılığınız ile birleştirebilirsiniz.


  GELİŞMİŞ DONANIM
  Maschine Studio’nun donanımı size kolay kullanım ve ekranları sayesinde kolay izleme imkanı sunar.

  1. Çok hassas multi renkli padler: Ritimleri yaratmanıza, sesleri tetiklemenize ve LED ekranı üzerinden izleme şansı ile patern ve sahneleri değiştirmenize yardımcı olur.
  2. İki adet büyük yüksek çözünürlüklü ekran: Örnekleyiciyi, mikseri, patern editörünü, kanalları 480 x 272 çözünürlükte izleme şansı sunar.
  3. Düzenleme bölümü: Kesin, yapıştırın ve sürükleyin. Aynı zamanda sesleri, tempoyu ayarlayın. Atanabilen tuşlar ve jog teker sayesinde çok daha iyi ayarlara ulaşın.
  4. Atanabilen düğmeler: Örneklemeleri, efektleri ve plug – in’leri parametreler içerisinde ayarlayın. Enstrümanları ve presetleri 8 düğme üzerinden tarayın.
  5. Master bölümü:Ana, grup, ses ve cue arasında değişim yapın. Giriş kaynaklarını seçin.
  6. Grup tuşları: Grupları seçin veya seçili olanları grup haline getirin. Limitsiz olarak gruplandırma yapabilir, 64 adedine ise doğrudan donanım üzerinden ulaşabilirsiniz.
  7. Atanabilir kontrol tuşları: Örneklemeler, aranjör, mikser, tarayıcı arasında değiştirerek seçimler yapabilir, doğrudan plug-in ve kanal striplere ulaşabilirsiniz.
  8. Taşıyıcı kontroller: Çal, kaydet, döngü ve daha fazlası.
  9. (arka panelde) Son derece sağlam, entegre stand.
  10. (arka panelde) MASCHINE STUDIO güç kablosu ile çalışmaktadır.
  11. (arka panelde) 1 giriş, 3 çıkış entegre MIDI I/O artı Kensington kilit soketi.
  12. (arka panelde) 2x başla/durdur ve kaydet fonksiyonları için pedal. Ayrıca beat ve melodileri eller serbest mod da çalabilme özelliği.

  SEZGİSEL ÇALIŞMA ALANI

  Maschine Studio hızlı bir şekilde Groove üretebilmek için en iyi sistemdir. Çalışmaya başladığınızdan itibaren çalışma alanı çok kısa sürede hafızanıza yer edecek şekilde tasarlanmıştır. Zamanınızı makinelerin nasıl çalıştığını öğrenmekle değil müzik yapmakla geçirin.

  Maschine Studio’nun ultra lüks donanımı ve dizilimi yazılımı rahatça kontrol etmeniz için tasarlanmıştır. Menüler arasında kaybolmaya veya karmaşık komutlara son.


  GELİŞMİŞ UYGULAMA

  Mascine 2.0 sizi daha da hızlandıracak. Ses motoru size en kaliteli şekilde sunarken bir yandan da kaydetmektedir. 32 – bit dahili summing parçalarınıza hemen fark edebileceğiniz bir parlaklık katar. Gelişmiş multi core teknolojisi çoklu işlemleri paralel olarak yaparken, bilgisayarınızın işlemcisi ile görevleri bölüşmektedir. Daha fazla plug-in’i çalıştırabilirsiniz.

  Sonuç olarak Maschine bugüne kadar gelmiş en akıcı ve müzikal yazılımdır.

  MASCHINE İÇİNDE ÇALIŞMAK

  TARAMA

  MASCHINE STUDIO’nun ultra hızlı tarama özelliği sayesinde yaratıcılığınızdan zaman kaybetmeyin. Bütün taramalarınızı MASCHINE’nin üzerindeki iki büyük yüksek çözünürlüklü renkli ekranları üzerinden yapın. Bütün projeleriniz, gruplarınız, sesleriniz, enstrümanlarınız, efektler veya örneklemeleriniz elinizin altında.

  KOMPLETE enstrüman ve efektlerini yükleyin ve ikonlar halinde MASCHINE ekranından rahatlıkla seçin. Siz yaratıcılığınızla baş başayken MASCHINE size kendi seslerinizi daha sonra daha kolay bulmanız için tagleme şansı da sunuyor.


  MİKSER
  MASCHINE 2.0 mikseri ile şarkılarınızı cilalayın. Tweak, pan, solo veya mute'ye artık ulaşmak çok kolay. Grup ve tekli haldeki sesleri rahatlıkla görebilir peak seviyelerini rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Herhangi bir grubun ses seviyesini tek bir düğme ile ayarlayın.

  Limitsiz ses gruplaması sayesinde MASCHINE 2.0 size en talepkar şarkıların altından kalkmanıza yardımcı oluyor. 2 aux, kanal başına rahatlıkla sesleri yönlendirmenizi sağlıyor. Basit tek bir efekte veya grup efekt üzerine yönlendirebilme rahatlığı sunuyor. Daha iyisi ise plug-in leri ve efektleri direkt olarak donanımdan görebileceksiniz.

  DÜZENLEME

  MASCHINE iş akışınıza adapte olabilir. 16 adet pad size tonlarca güç verecek şekilde ayarlandı. Bütün kontrolü elinize alın. Padlerinize renk kodları atayarak kullanımı çok daha kolay hale getirin.

  Bütün dizilimleri sol ekrandan takip ederken, sağ ekran sizin iş akışınızı gözler önüne sersin. Dizilimleri düzenleyin, notaları sürükleyin, hızı değiştirin ve 8 düğme ve jog teker sayesinde istediğiniz özellikleri atayarak bilgisayar ekranına bakmadan müziğe devam edin.
  Ultra güçlü step sıralayıcı sayesinde groovelerınıza şekil verebilirsiniz. Sesleri istediğiniz ana sürükleyin ve pitch, ses LFO ya da diğer parametreleri otomatiğe bağlayın.


  MASCHINE’ de ÖRNEKLEME

  ÖRNEKLEME

  MASCHINE STUDIO’ nun iki adet yüksek çözünürlüklü ekranı sayesinde mükemmel düzgünlükte örnekleme yapabilirsiniz. Sol ekran her daim size örneklemelerinizin tam görüntüsünü veriyor. Sağ ekran ise detay bilgi için kullanılır. Parametre düğmeleri dalga formlarının hemen altında yer alıyor böylece bilgisayar ekranına bakmadan kontrol elinizin altında olacak.

  İstediğiniz büyüklükteki ses ve kaynağı uzunluğu ve adedi ne olursa olsun bilgisayarınızın RAM’i kaldırdığı sürece örnekleyebilirsiniz. Her ses için 64 adet polifoni ses, artı choke, legato ve glide kontrolü mevcuttur. MPC60 ve SP1200 vintage örnekleme modellerini son yazılım teknolojisinin avantajlarından yararlanarak kullanabilirsiniz.


  DİLİMLEME
  Örneklemelerinizi lazer kesinliğinde parçalara bölebilirsiniz. Size en uygun tadı yakalayabilmeniz için 4 farklı modu kullanabilirsiniz.

  Detect Mod: Örneklemenizin hassasiyet ayarınıza göre kesitlerini alır. Sıfır noktası tespit özelliği ile MASCHINE 2.0 pozisyonlara işaret koyarak, ses dalgasının sıfır noktasını kestiği yerde kullanım kolaylığı sağlar.

  Grid Mod: Örneklemelerinizden grid bölmelerine göre kesitler alır. Parçalar grid üzerinde sonradan kesitlenir.

  Split Mod: Örneklemelerinizi eşit parçalara böler. 4, 8, 16 ya da 32 parça seçerek yapabilirsiniz.

  Manual Mod: Örneklemelerinizin üzerinde istediğiniz alandan kesit almanızı sağlar.

  MASCHINE aldığınız kesitleri rahatlıkla ve otomatik olarak 16 pad üzerinde kullanmanız için hazırlar. Üzerlerinden hızlıca geçebilir ve 8 düğme ile ayarlarını yapabilirsiniz.

  MASCHINE 2.0’ dan yepyeni bir özellik daha ise kesitlerinizin başını ve sonunu işaretçileri etkilemeden belirleyebilmenizdir.


  DÜZENLEME

  REX 2 ve MPC örnekleme formatlarını veya kendinize ait örnekleme arşivini yükleyebilirsiniz. Toolbox’u kullanarak truncate, normalize, reverse, cut, copy, paste, fade-in, fade-out, mute, DC correct, ve duplicate yapabilirsiniz. Timestretching ve pitchblending özelliklerini otomatik beat tespit etme özelliği ile kullanabilirisiniz.


  DAVUL SYNTH

  MASCHINE 2.0 davul sentezlerinde yazılım açısından yepyeni kıyaslama noktaları sunuyor. Kendinize ait elektronik veya akustik davul setlerinizi gerçek ses kalitesi ile oluşturabilirsiniz. MASCHINE 2.0 için yepyeni 5 adet monofonik davul sizlere sunuluyor. Her biri kendi içerisinde kendine has algoritmalar barındırıyor ve size vurmalıların bütün seslerini sunuyor.Hepsi donanım üzerinden kullanılabilir ve MASCHINE STUDIO ile mükemmel şekilde entegre haldedir.
  KICK PLUG-IN
  Her kick plug-in’i 8 adet ses motoru sayesinde kendine has sesleri rahatlıkla sunar. 3 ses motoru elektronik müziğin 30 yıllık geçmişinde yer edinmiş klasiklerin üzerine kuruludur. Diğer 5 motor ise akustik ses anlamında duyabileceğiniz en gerçekçi kick seslerine sahiptir.


  Trampet PLUG-IN
  Trampet plug – in ‘i 9 farklı ses motoruna sahiptir. Hayal ettiğiniz bütün trampet seslerini yaratabilirsiniz. İnce, sert, koyu, derin… Sadece inanılmaz gerçekçi trampet seslerini elde etmekle kalmayacak aynı zamanda karakterlerini de bizzat belirleyebileceksiniz. Trampet plu-in’i ayrıca alkış modunu da içerir.


  HI-HAT PLUG-IN
  Hi-hat 3 adet ses motoru ile güçlendirilmiştir. Analog, dijital, robotik sesleri kompleks osilatörlerden elde edebilir veya ultra modern sentezleri analiz edilip yeniden yapılandırılmış FFT datalarından yararlanabilirsiniz. Bu datalar size örneklemeleri kullanmanıza gerek bile kalmadan müzik yapım aşamasında kullanmanız için yanınızda olacaktır.

  TOM PLUG-IN
  3 adet tom ses motoru size bütün set tomların yapılandırılmasında yardımcı olacaktır. Akustik sesler o kadar gerçekçi ki kulaklarınıza inanamayacaksınız. Over pitch bend ve mute parametreler size esnek bir dizi ses yaratma olanağı sunacaktır.


  PERKÜSYON PLUG-IN
  Perküsyonlar için 3 adet ses motoru mevcuttur. İlk motor ile ihtiyacınız olan bütün metalik, çan benzeri sesleri elde edebilirsiniz. İkici motor size shaker ve maraca seslerini sunarken, üçüncü motor orkestra timpani seslerini elde etmenizi sağlar.  SES DETAYLARI
  BOARD ÜZERİNDEKİ SESLER

  MASCHINE STUDIO uluslararası üne sahip ses tasarımcıları ve sanatçıları tarafından oluşturulan geniş bir yelpazede, 8 GB ses kütüphanesi ile yüklü olarak geliyor. MASCHINE STUDIO yenilikçi etiket tabanlı tarayıcısı ile her zamankinden daha hızlıdır ve istediğiniz sesi almak için donanım üzerinden erişimi kullanmaktadır. 8627 örneklemeden bir araya gelmiş tam 445 drum kit, 388 çoklu örnekleme aracı, 403 sliced loops, 1200 pattern, ve 38 projeden oluşan bir settir.


  DAHİLİ ENSTRÜMANLAR

  MASCHINE STUDIO, değeri 400 € olan tam 4 adet KOMPLETE enstrüman ve efekti ile geliyor.

  Her KOMPLETE Instruments MASCHINE STUDIO ile mükemmel derecede entegre haldedir. Donanım üzerinden 8 kontrol edilebilir ve değiştirilebilir ayrıca parametrelere enstrümanlar atanabilir.

  MASSIVE (synthesizer) – MASCHINE kütüphanesinin yıldızı – Yıkıcı bas ve leadler için synthesizerlar. MASSIVE size ses mühendisleri ve sanatçılar tarafından oluşturulmuş 1,300’ün üzerinde ses sunuyor.
  REAKTOR PRISM (synthesizer) – Çalınabilen enstrüman ve efekt prosesörleri. Organik atmosferik enstrümanlar, vurmalılar, flütler, çanlar, baslar ve ışıldayan leadler içerir. 370 adet çalmaya hazır ses ve 50 FX mevcuttur.
  SCARBEE MARK I (elektrik piyano) – 1970’lerin efsane elektro piyanolarının analog zekasını sizlere sunuyor. Sıcak ve parlak tonların yanında çan benzeri tonları da armonize edebilirsiniz.
  SOLID BUS COMP (efekt) – Davul gruplarını veya bütün mix i bir arada tutmak için mükemmel bir araç. Herhangi bir çalışma için transparan, güçlü kompresyonlar dry/wet kontroller ile tamamlanmıştır.


  KULLANIMA HAZIR EFEKTLER

  23 adet yüksek kalitede kullanıma hazır ses efektleri ile tanışın. Klasik ve feedback kompresörleri, Tape ve Tube seyrelticileri, bir geçici tasarlayıcı, reverbler, filtreler ve ekolayzırlar. Ayrıca Grain-Delay, ıce Verb, Freq Shifter ve daha niceleri…

  MASCHINE STUDIO efektleri doğrudan donanım üzerinden yüklemenizi sağlar – efektler 8 düğme üzerine atanmış olup ekrandan da hangi efekti kullanacağınızı gözlemleyebilirsiniz. Sınırsız efekti bir araya getirip, donanım üzerindeki efektler ile kombine edebilir ve üçüncü parti VST/AU plug-inlerle birleştirebilirsiniz.


  SESLERİNİZİ GENİŞLETİN

  MASCHINE Expansions ile ekstra yakıt ekleyin. Devamlı olarak genişleyen ve yenilenen ses paketleri yepyeni dünyalara kapılar açmaktadır.


  MASCHINE 2 ARŞİV ÖZELLİKLERİ

  DAVUL KİTLERİ

  Akustik

  30

  Analog

  84

  Dijital

  98

  Perküsyon

  20

  Özel

  27

  Urban

  117

  Vinyl

  25

  Drumsynth

  17

  Produced

  27

  Toplam

  445
  (Dahili 66 SANATÇI KİTİ)

  ÇOKLU ÖRNEKLEMELİ ENSTRÜMAN

  Bas

  84

  Brass

  11

  Choir

  3

  GİTAR

  17

  Keys

  65

  Lead

  78

  Mallet

  20

  Organ

  17

  Pad

  32

  Telli

  27

  Üflemeli

  9

  Waveforms

  25

  Toplam

  388

  PRESETLER

  Exclusive Massive Presets

  200

  Maschine FX Presets

  143

  MultiFX

  55

  Drumsynth Presets

  87

  Drumsynth Sounds

  184

  Toplam

  669

  KESİLMİŞ LOOPLAR

  Gitar

  200

  Perküsyon

  132

  Synth

  75

  Toplam

  403

  ONE SHOT SAMPLE'LER

  Clap & Snap

  411

  Cymbal

  448

  HiHat

  951

  Layered

  161

  Kick

  1133

  Perküsyon

  824

  Shaker

  293

  Snare

  908

  Tom

  502

  Ambience

  117

  Blip & Blop

  146

  Buzz

  92

  Chord

  129

  Click

  53

  Crackle

  73

  Distortion

  &
  Garanti Bilgisi
  :
  0
 • %15 indirimli Kazancınız 1.117 TL
  Bizimle İletişime Geçin
  Burak Güler
  Zeki BAŞACAR
  Yeşim Soylu
  0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
  Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.