Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12793
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Native Instruments Maschine MK3
  Ek Yazılım İçeriğine Sahip Hibrit Müzik Üretim Sistemi

  PRODÜKSİYON VE PERFORMANS SİSTEMİ
  • Parça ve beat besteleme ve çalmanın hızlı, kullanımı kolay ve eğlenceli yolu.
  • Donanım/yazılım sistemiyle entegre örnekleyici, düzenleyici, mikser, FX ve dahili ses arayüzü.
  • MASCHINE 2.0 yazılım ve ses kütüphanesine ek olarak KOMPLETE 11 SELECT de içinde!

  HIZ İÇİN ÜRETİLDİ
  MASCHINE ile gelen güçlü davul sesleri, synth, yüksek kaliteli sesler, entegre örnekleyici ve çok daha fazlası ile beat, melodi ve harmonileri kolayca besteleyebilirsiniz. En gelişmiş yazılım ile kullanımı kolay donanım, akıcı bir beste deneyimi için buluşuyor.

  SES ARAYÜZÜ
  Dahili 96 kHz / 24-bit ses arayüzü ihtiyacınız olan her şeye sahip: 2 x ¼” TRS line çıkışlar, 2 x ¼” TRS line girişler, ¼” dinamic mikrofon girişi, kulaklık çıkışı, MIDI girişi/çıkışı

  YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜĞE SAHİP RENKLİ EKRANLAR
  Ses ararken, notaları düzenlerken veya samplelar arasında geçiş yaparken, yüksek çözünürlüklüğe sahip renkli ekranlarla bilgisayarınıza değil, yaratıcılığınıza odaklanın.

  DOKUNMAYA DUYARLI EKRAN DÜĞMELERİ
  Sekiz adet ekran düğmesi, anahtar entrüman parametrelerini otomatik seçerek kesintisiz ses işleme ve ince ayar deneyimi sunar. Ayrıca, tek dokunuş ana işlev menüsü ile kolayca tarama yapabilirsiniz.

  PAD GİRİŞ MODU DÜĞMELERİ
  Atanmış fonksiyon tuşları yüksek performans modlarına tek tuşla ulaşım sağlar ve böylece akışı bozmadan drum, play veya step yapabilirsiniz.

  NOTA TEKRARI
  Geniş 'Nota Tekrar” düğmesi ile çalışırken hızlıca doğaçlama tremola veya arpejler ekleyebilirsiniz.
  4-YÖNLÜ BASILABİLİR ENCODER
  4-Yönlü Basılabilir Encoder ile, bir elinizle padlerle müzik yaparken, diğer elinizle sesleri görüntüleyebilir, notalar arasında gezinebilirsiniz.

  SMART STRIP
  İki yönlü dokunmatik Smart Strip ile eğlencenin yeni yolları açılıyor. Perform FX ile nota çalın, ses perdeleri üzerinde oynayın veya karmaşık sesler yaratın.

  GRUP SEÇİCİ VE TRANSFER TUŞLARI
  Standart transfer tuşları bir çok DAW ile güçlü entegrasyon sağlarken, atanmış grup düğmeleri sesler ve anahtar parametler üzerinde kontrolünüzü artırır.

  ULTRA HASSAS PEDLER
  Çalmanın ultra hassas ve eğlenceli yolu, MASCHINE’nin çok renkli pedleri ritmin doruk noktasında müthiş bir his sağlar.
  DAHA GÖRSEL
  Yüksek çözünürlüklü çift ekran, bilgisayar ekranınıza bakmadan sample’larınızı bölmenizi, ses arama ve önizlemenizi, FX’i ayarlamayı ve projelerinizi miksleyerek düzenlemenizi kolaylaştırır.
  DAHA DUYARLI
  Daha da özelleştirilmiş fonksiyon tuşları ve yeni dört-yönlü basılabilir encoder ile optimize edilmiş, gerçekten pratik anahatlar ile üretkenliğinizi artırın.

  DAHA ETKİLEYİCİ
  MASCHINE’İN Smart Strip’i ile kendinizi ifade etmenin farklı yollarını bulun. Smart Strip’i pitch tekeri gibi kullanarak sesleri bend’leyin, perform FX ile deneyin veya bir gitar gibi kullanın.

  DAHA KULLANIŞLI
  Gücünü USB’den alan ve dahili, profesyonel kalitede 96 kHz / 24-bit ses arayüzü ile istediğiniz yerde kayıt yapın, çalın veya konser verin.

  KENDİ RİTMİNİZE GÖRE ÇALIN
  MASCHINE’in ultra-etkileşimli 16 pedi çalmayı eğlenceli ve kolay bir hale getiriyor. Ped modunda, ultra etkileşimli 16 ped ile ritimlere davul ekleyin veya seslerin üzerinde oynamalar yapın. Klavye moduna geçin ve piyano çalın. Kayıt süresinde çok karmaşık ve müzikal sonuçlar için Step modunda, seslerin tam olarak nerede olmalarını istiyorsanız oraya koyun; Pitch’i, sesi, LFO’yu veya diğer parametreleri basamaklayarak bir devinim içine sokun.

  AKIŞI BOZMADAN SESLERİ TARAYIN
  MASCHINE’in ultra-hızla, etiket bazlı tarayıcısı yaratıcılığınızın yavaşlamasına izin vermiyor. MASCHINE’in iki renkli görüntü ekranı ile 4 yönlü basılabilir encoder’ini kullanarak herhangi bir projeyi, grubu, sesi, entrümanı, efekti veya sample’yi hızlıca bulun ve yükleyin.
  ÖRNEKLE, KES, OYNAT – STÜDYODA VEYA YOLDA
  Profesyonel kalitede 96kHz / 24 bit dahili ses arayüzü ile MASCHINE örneklemeyi akıcı ve basit hale getiriyor. Bir sesi seçin, kesin ve şekillendirin. Gücünü USB’den alan donanım, tüm denetimi size veriyor. Yüksek çözünürlüklü ekranlar, sample’leri laser hassasiyetinde kesebilmenizi sağlıyor. Deneyimli beathead’ler vintage örnekleme modlarına bayılacaklar!

  YENİ FİKİRLER ÜRET
  İster bir profesyonel, isterseniz ilk ritmini yapan biri olun MASCHINE yeni fikirler bulmanıza, akışınızı bozmadan yardımcı olur. Variation Engine ile rastgele yeni melodileri ve davul paternlerini otomatik üretin. Lock’u aracılığıyla parametre enstanteneleri arasında biçim değiştirerek heyecan verici yeni geçişler ve kurgular keşfedin

  PERFORMANS VE ÇALMANIN EŞSİZ YOLLARINI KEŞFEDİN
  Smart Strip, performans ve çalmak için benzersiz yollar sağlıyor. Sesler üzerinde oynamak ve modülasyon için Pitch tekeri gibi kullanın. Perform FX ile stutter, eko ve flanger gibi dokunsal boyutlar ekleyin veya yeni ses karakterleri keşfetmek için gitar çalar gibi örnekler, sesler ve davullar çalın.

  GÜÇLÜ PRODÜKSİYON YAZILIMI
  MASCHINE yazılımı fikirlerinizi parçalara dönüştürmek için ihtiyacınız olan herşeyi içinde bulunduruyor. Parçanızın ister taslağını, ister aranjmanını yapıyor veya miksliyor ve sahneliyor olun, MASCHINE her adımda yaratıcı ritminizi koruyarak akışınızı sürdürmenizi sağlıyor.

  DÜNYA KADAR SES
  MASCHINE, yüksek kaliteli sample, loop parçaları, davul kitleri, enstrümanlar, paternler ve projelerle dolu beğeni kazanmış 8GB’lık bir kütüphaneyle geliyor. Ayrıca, KOMPLETE 11 SELECT – 11, MASSIVE ve MONARK gibi yüksek kaliteli esntrümanlar ve hayal gücünüz genişliğinde ses paleti için efektler içeriyor.


  SONSUZ GENİŞLETİLEBİLİRLİK
  Tümü MASCHINE ile uyumlu şekilde çalışmak üzere tasarlanmış MASCHINE Expansions, KOMPLETE ve NKS-standart sanal enstrümanlar ile kütüphanenizi daha da genişletin.

  MASCHINE EXPANSIONS
  İstediğinizde MASCHINE’i tanınmış ses tasarımcıları ve sanatçılar tarafından türlere göre hazırlanmış paketlerle özelleştirin ve her zaman en yeni seslerle çalıştığınızdan emin olun.

  KOMPLETE
  KOMPLETE, eşsiz enstrümanlar, FX, dünyanın önde gelen örnekleme-sentez platformları REAKTOR ve KONTAKT ile size ses evreninin kapılarını açıyor

  NKS ENTEGRASYONU
  Native Instruments’in yanında, Arturia, Heavyocity ve Output’tan yüzlerce sanal entrüman MASCHINE ile kusursuz olarak çalışmak üzere sertifikalandırıldı.
  KOMPLETE KONTROL –MASCHINE’nin MÜKEMMEL TAMAMLAYICISI
  Kusursuz, profesyonel iş akışı için kurulumunuzu piyasadaki en hızlı , en sezgisel sistem ve KOMPLETE KONTROL S Serisi klavye ile güçlendirin

  HER STÜDYO KURULUMU İÇİN ESNEK
  MASCHINE kolayca her çeşit prodüksiyon şekline uyum sağlıyor. Kendi şarkılarınızı yaratmak ve sergilemek için müstakil bir prodüksiyon sistemi olarak kullanın. Güçlü yazılımını ve devasa kütüphanesini VST veya Ableton Live, Logic Pro, FL Stüdyo gibi programlarda Audio Unit olarak kullanın veya en sevdiğiniz DAW ile kullanın. İsterseniz, sezgisel iş akışından gelişmiş bir DAW kontrolörü olarak faydalanın.

  MASCHINE DÜNYASI
  Tüm MASCHINE ailesini keşfedin - gelişmiş, sezgisel groove prodüksiyonu için entegre yazılım/donanım sistemleri ve tarzlara özel sesler sağlayan MASCHINE EXPANSIONS.

  TÜM MASCHINE ÜRÜNLERİ (Link)

  MK3 İLE GELEN YENİLİKLER
  YENİ YÜZ. AYNI AKICILIK.
  Yeni MASCHINE, geleneksel groove box akışını çok daha hızlı ve kullanıcı dostu bir hale getiriyor. Kullanıcılar arasında yapılan araştırmalarla geliştirilmiş şekliyle, çalışma akışınızı bozmadan hızınızı ve konsantrasyonunuzu artırmak üzere yeni özelliklerle donatıldı.

  DAHA BÜYÜK PEDLER
  Büyük, çarpıcı ve net - daha geniş pedler flam ve roll gibi karmaşık hareketler için daha geniş alan sağlıyor. Teknolojik yeni güncellemelerle, daha dışavurumcu bir çalma deneyimi için pedleri yumuşak dokunuşlar için bile hassas hale geliyor. Merkezden merkeze uzaklığın eskisiyle aynı olması sonucu kas hafızanızı ve iş akışınızı değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

  TAM RENKLİ, YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ EKRANLAR
  İki adet tam renkli ekran ve 4-yönlü basılabilir encoder ile sesleri, FX’leri, eklentileri ve enstrümanları tek elinizle tamamen görsel bir iş akışı içinde tarayabilirsiniz. Kolayca resmin üzerine gelin ve doğrudan donanımınızdan çalıştırın. Ayrıca, yüksek çözünürlüklü ekranlar daha titiz miks yapmanıza, aranjmanınızın genel görünümüne bakmanıza veya dalgaformlarına zoom yaparak örneklerinizi bir cerrah gibi kesmenize olanak sağlıyor
  STÜDYO KALİTESİNDE SES ARAYÜZÜ
  MASCHINE daha kaliteli ses almanız için şimdi stüdyo kalitesinde 96kHz/24-bit ses arayüzü ile geliyor. Hızlı bir kayıt ve örnekleme için synth veya dinamik mikrofon takabilirsiniz. Stereo kanalı ve MIDI girişleriyle her stüdyonun en önemli parçası haline geliyor. Ayrıca, gücünü USB’den alıyor, böylece laptopunuzla istediğiniz yerde kayıt yapabilir veya daha parlak ekranlar için kutusundan çıkan güç kaynağına bağlayabilirsiniz.

  DAHA HIZLI İŞ AKIŞI
  Yeni donanım hatları karmaşıklığı azaltarak odaklanmanıza ve fikirlerinizi daha hızlı ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Shift-fonksiyon tuşunun arkasına gizlenen en çok kullanılan bazı özelliklere artık bir dokunuşla doğrudan erişilebiliyor.

  PED GİRİŞ MODU TUŞLARI
  Davulla ritim tutun, patern programlayın veya melodi ve akort çalın, hepsinin arasında bir tuş dokunuşuyla geçiş yapabilirsiniz.

  KİLİT TUŞU
  Parametrelerin anlık görüntülerini alın, ayarları değiştirin, yeni geçişler keşfetmek için orijinal ayarlara dönün.

  MAKRO TUŞU
  Bir düğmeye dokunarak en sevdiğiniz parametreleri makrolara atayım ve ince ayar yapmaya başlayın.

  NOTA TEKRAR TUŞU
  Performans sırasında daha geniş ve bulması kolay tuşla dolgu ve harpleri çalın.

  GÜNCELLEŞTİRİLMİŞ NAKİL BÖLÜMÜ
  'Transport” tuşları şimdi bir çok DAW ile daha fazla entegrasyon içeriyor ve 'Follow” ve 'Tempo Tap”a doğrudan erişim sağlıyor.

  'FIXED VELOCITY” TUŞU
  16 sabit hız seviyesi ile vurguları ve hayalet notaları programlayın veya sample’ları tetiklerken pürüzsüz,, sabit ses elde edin.

  GÜNCELLENMİŞ DOSYA YÖNETİMİ
  Yeni 'Save” ve 'Open” tuşlarıyla, yakın zamandaki bir projenizi açın, üzerinde değişiklikler yapın ve fareye dokunmadan yeni bir dosya olarak kaydedin.

  GENİŞLETİLMİŞ KONTROL BÖLÜMÜ
  Görüntüler arasında kolayca atlayarak Arranger, Mixer, Sound Browser veya Sampler’a tek tuşla erişin.

  8 ADET DOKUNMAYA DUYARLI HASSAS DÜĞME
  8 adet dokunmaya duyarlı düğme ile ince ayar yapmanın ötesine geçin. Etiket bulutları, ses ayarları ve FX parametreleri gibi özel içerik menülerini aktive etmek için bir kere dokunun. Ayrıca, bir dokunuşunuzla en sık kullanılan FX, enstrümanlar veya eklenti parametrelerinizi makrolara atayabilirsiniz.

  ÇALMANIN YENİ YOLLARI İÇİN SMART STRIP
  Smart Strip, MASCHINE ile müzik yapmanın tamamen yeni yollarını açıyor. Klavye tekeri gibi kullanın ve sesleri büküp module edin. Yeni ses dokuları, kurguları veya stutter ve scratch gibi gelişmiş performans FX ile birlikte geçişler ekleyin. İsterseniz, sample, synth ve davulları gitar gibi çalın.

  SON ÇIKAN YAZILIM GÜNCELLEMELERİ
  Eğer MASHINE’in son çıkan yazılım güncellemelerini kaçırdıysanız, işte size en sevdiğimiz özellikler.
  IDEAS EKRANI
  MASCHINE 2.6.5 ile Ideas Ekranı parçaları daha sezgisel tasarlama ve aranjman için eklendi. Alternatif melodi parçaları kaydet veya değişik beatleri aralıksız çal. Sonra, beğendiğin groove’u bulana kadar miksle ve eşle.

  PARAMETRE ENSTANTESİ ŞEKİL DEĞİŞTİRME
  Lock tuşu mevcut ayarlarınızı sabitlemenizi, ses değiştirmenizi, zarf değiştirmenizi ve başlangıç ayarlarınıza tek tuşla dönmenizi sağlıyor. Yeni geçişler keşfetmek veya performans sırasında doğaçlama eklemek için yeni Morph fonksiyonuyla combine edin.

  VARYASYON MOTORU
  Yeni Varyasyon Motoru bir parçaya doku veya veya yeni fikir eklemek için eşsizdir. Randomize’i kullanarak çalarken yeni paternler ve melodiler elde edin veya Humanize ile davullarınıza ufak bir swing ekleyin.

  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Mac OS X 10.11 veya macOS 10.12 (son güncelleme), Intel Core i5, 2 GB RAM (4 GB tavsiye edilir)
  Windows 7, 8, or 10 (son Service Pack, 32/64-bit), Intel Core i5 veya eşdeğer CPU, 2 GB RAM (4 GB tavsiye edilir)

  EK GEREKSİNİMLER
  • USB 2.0 Port, MASCHINE yazılımı ve MASCHINE Kütüphanesi için 9 GB boş disk alanı, KOMPLETE 11 SELECT için 18 GB boş disk alanı.
  • MASCHINE yazılımını indirmek ve etkinleştirmek için internet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya daha yenisini destekleyen ekran kartı gereklidir. Bir kez indirilip, etkinleştirildiğinde tüm ürünler çevrimdışı olarak kullanılabilir.

  EK BİLGİ
  • Desteklenen arayüzler: Stand-alone, VST, Audio Units, AAX 32 ve AAX 64, ASIO, CoreAudio, WASAPI
  • Lütfen dikkat: Native 64-bit desteği stand-alone ve plug-in sürümleri içindir.
  • MASCHINE etkinleştirme gerektirir: Kutunun içindeki seri numarasını kullanarak etkinleştirebilirsiniz.
  • Ekran sorunları durumunda,lütfen ekran kartınızın güncel sürücülerini yükleyiniz. Bu durum Windows’un sürücülerinizin güncel olduğunu belirtmesi durumunda da geçerlidir.
  • MASCHINE yazılımı, MASCHINE Factory Library ve KOMPLETE 11 SELECT kayıt yapıldıktan sonra indirilebilir — Yazılımı indirmek ve etkinleştirmek için internet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya daha yenisini destekleyen ekran kartı gereklidir. Bir kez indirilip, etkinleştirildiğinde tüm ürünler çevrimdışı olarak
  kullanılabilir.
  • BOYUTLAR VE AĞIRLIK:
  Genişlik: 320 mm / 12.6', Uzunluk: 301 mm / 11.85', Yükselik: 41 mm / 1.61', Ağırlık: 2.2 kg / 4.85 lbs

  KURULUM ÖRNEKLERİ
  MASCHINE DAW ile tamamen entegre edilmiştir. MASCHINE yazılımı gelişmiş MIDI CC kontrolü sağlar. Sunucunuzda detaylı otomasyon şeritleri yaratın. – MASCHINE her ayarlamaya, pan’a ve fader ride’a kilitle kalır.
  MASCHINE, dizüstü PC ve dahili ses arayüzüne bağlı monitörler ile hepsi bir arada prodüksiyon sistemi.
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 451 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.