M-Audio - M-AUDIO M-Track 2x2 Enstrüman Girişli Ses Kartı

Paylaş:
Stok Kodu
:
033-001023
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • M-AUDIO M-Track 2x2 Enstrüman Girişli Ses Kartı

  Stüdyo kalitesinde kayıt isteyenler için tek seçim

  M-AUDIO M-Track 2x2 Enstrüman Girişli Ses Kartı ile kullanımı kolay, sezgisel bir ara birim üzerinden stüdyo kalitesinde kusursuz 24-bit / 192 kHz kayıt alıp prodüksiyon yapabilirsiniz. Çekici ve profesyonel kalitede metal şase, dünya standardında yazılım paketi, yepyeni ve düşük gürültülü Crystal preamplifikatörler, sınıfının lideri olacak ses kalitesi sunan mükemmel A/D dönüştürücüler ile M-Track 2x2 ve 2x2M, en küçük bir ilham pırıltısını alıp kolaylıkla bir başyapıta dönüştürmenize olanak tanır. Yeni M-Track C-serisi ile müziğinizi bir üst seviyeye taşıyıp kayıt almaya başlayın ! 

  Kristal saflığında kayıt

  Yepyeni profesyonel seviyedeki “Crystal” preamlifikatörleri ile yeni M-Track C-Serisi, istenilen her türlü ses kaynağını en yüksek kalite ile yakalayabilmektedir. Sıfırdan tasarlanan bu yeni preamlifikatörler prodüktörlere şeffaf ve düşük gürültülü bir çözüm sunarak mikrofonlardan en yüksek verimin alınabilmesini sağlar. Güçlü +48 Volt’luk phantom power desteği sayesinde en yüksek kaliteli condenser mikrofonlar dahil olmak üzere her türlü mikrofon’un yeni M-Track serisinde sıkıntısız çalışması garantilenmiştir. 

  Ultra-taşınabilir Stüdyo kalitesi

  M-Track C-serisinin, özel yapım 24-bit hassasiyetinde dijital kayıt imkanı veren kusursuz A/D dönüştürücüleri performansınızın en ufak nüanslarını yakalayabilecek son derece geniş bir dinamik alan sunar. Bu performans 192 kHz’lik örnekleme frekansı ile birleştiğinde kayıtlarınızın tümü ile barrak ve gerçeği yansıttığından emin olabilirsiniz. İster demo kayıdı yapıyor olun ister prodüksiyon kayıdı, M-Track C-Serisinin teknik özellikleri isteyebileceğiniz en yüksek kaliteyi son derece kullanışlı, sağlam ve taşınabilir bir formatta sunmaktadır. 

  Projeniz her ne olursa olsun M-Track altından kalkacaktır

  İki adet XLR + ¼” balanslı combo giriş ve yepyeni ¼” enstrüman girişleri ile yeni M-Track C serisi ses kartları 24-bit / 192 kHz stüdyo kalitesinde olmak üzere aynı anda iki kanal kayıt yapabilmenize olanak tanır. Bir çift combo girişin sunduğu esneklik ile mikrofon veya line seviyesi her türlü ses kaynağı kayıt edilebilir. Enstrüman girişlerinde bulunan özel yapım kazanç ve empedans katı sayesinde pırıl pırıl, berrak ve doğru gitar ve/veya bass kayıdı alınabilir. 
  Geleceğe uyumlu yüksek süratli, sıfır gecikmeli kayıt
  M-Track C-serisi arabirimleri kullanmak daha kolay olamazdı; Sürücüleri kurduktan sonra Mac veya PC’nize USB veya USB-C portu üzerinden bağlayın ve kayıda hazırsınız. M-Track 2x2 üzerinde bulunan yüksek süratli premium USB-C portu ve USB/Direct balans düğmesi ile gecikmesiz kayıt ve dinleme mümkün olmaktadır. 

  Harici Kontrol

  M-AUDIO M-Track 2x2 Enstrüman Girişli Ses Kartı ile dış MIDI ünitelerine bağlanmak, ünitenin bünyesinde bulunan MIDI arabirim sayesinde gayet hızlı ve kolay. İster MIDI klavyeniz üzerinden Sanal enstrüman (Virtual Instrument) arşivinizi kumanda etmek, isterse ses modülü, davul makinası ya da sequencer gibi ünitelere MIDI mesajı yollamak gerektiğinde M-Track 2X2M'nin 5-Pin MIDI giriş ve çıkışları, tüm ihtiyaçlarınıza uygun ve esnek bağlantı seçenekleri sunar. 

  Aldığınız andan itibaren yaratıçılığınızı ateşler

  Projeniz ne olursa olsun, dünya standardı M-Track C-Serisi yazılım suiti, başyapıtlarınızı oluşturmanız için ihtiyacınız olan tüm araç ve gereçleri sizlere sağlamaktadır. Cubase LE ile kayıt, mix ve mastering yapabilir, AIR Music Technology'nin C-Serisi Virtual Instrument Suiti ile (Strike, Xpand!2 ve Mini-Grand) ses yelpazenizi genişletebilir, AIR Creative FX Collection'dan 20 adet isim yapmış AU/VST efekt ve prosesörlerini kullanarak profesyonel dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Bir arabirimden daha fazlasını veren M-Track C-Serisi, yaratıcılık potansiyelinizi gerçekleştirmenizde gereksinim duyduğunuz herşeyi size sağlamaktadır

  M-AUDIO M-Track 2x2 Enstrüman Girişli Ses Kartı Özellikleri

  Profesyonel kayıt ve dinleme için 24-bit/192kHz hassasiyet
  Gecikmesiz dinleme için USB/Direct balans ayarlı, yüksek süratli USB bağlantı
  USB-C ve USB kabloları ile birlikte
  (2) XLR+¼” TRS combo giriş ve (2) ¼” enstrüman giriş
  Stereo ¼” çıkış; bağımsız seviye kontrollü ¼” kulaklık çıkışı
  Harici MIDI cihazlarını bağlayabilmek için 5-pin MIDI giriş/çıkış
  Sağlam metal şase, kolay seviye kontrolü için büyük ayar düğmesi
  Beraberinde gelen yazılımlar:
  Ableton Lite
  ProTools First
  Eleven Lite
  AIR Creative FX Collection (ProTools tarafından dünyaca ünlü hale getirilmiş 20 adet dünya satandardında efekt ve AU/VST plugin'leri)
  AIR Mini Grand
  AIR Strike
  AIR Xpand!2
  Touch Loops'tan 2GB (500+ sound)
  Minimum sistem gereksinimleri
  Standart USB 2.0 veya USB-C port
  Windows 7 (32/64 Bit) ve üstü, OSX: 10.8 ve üstü
  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.