Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12414
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Microtech Gefell M 930

  M 930, M 940, M 950 stüdyo kapasitif mikrofonları modern geniş diyafram kapsül teknolojisi ile yarı-iletken devre topolojilerindeki son gelişmeleri birleştirmektedir. Özellikle profesyonel ve yarı-profesyonel kullanıcıların istedikleri en yüksek performansı sağlamaları adına tasarlanmışlardır. Mikrofonlar yayın ve ses stüdyolarındaki tüm mikrofonlama uygulamalarına ideal ortaktır. Rekabet edebilen fiyatları proje stüdyoları içinde bu mikrofonları çekici kılmaktadır. Uygulama şekilleri arasında vokalist, anons, diyalog kayıtları ile birlikte gitar, klavye, perküsyon, nefesli ve yaylı enstrümanların spot kayıtları da bulunmaktadır.

  Alış paterni mikrofon aksına dikey olarak bulunmaktadır (side addressed). Model numarası ve alış paterni sembolü mikrofonun ön tarafına işaret etmektedir.

  Kapasitif kapsülü, 7-11k arası hafif bir tiz karakter kazancı ile birlikte yumuşak bir frekans cevabına sahiptir. Kutupsal şekil kardioid modelde(M 930) arka taraftan, süper-kardioid modelde(M 940) ise yan taraftan gelen sesleri yüksek derecede reddettme özelliğine sahiptir.

  Elektronik empedans dönüştürücüsü mükemmelleştirilmiş bir devre topolojisi kullanmaktadır. Bu tasarım gürültü seviyesini inanılmaz derecede düşük seviyelere çekerken maksimum çıkış kapasitesini de yükseltmektedir. Sonuçta mikrofonlar temiz, distorsiyondan uzak ve ekstrem derecede geniş bir dinamik aralığa sahip olurlar. RFI duyarlılığı ise çok düşüktür.

  M 930/940/950 mikrofonların kapsül ve elektronikleri kompakt metal bir gövde içerisinde elastik bir vaziyette süspansiyonlanmıştır. Bu mekanik darbe ve yapısal gürültülere karşı olan hassasiyeti düşürmektedir. Ekstrem durumlardaki gürültüyü daha da azaltmak için MH 93.1 mikrofon tutacağı elastik süspansiyon EH 93 ile değiştirilebilir.

  M 930, M 940 ve M 950 mikrofonlar sisteminize standart 3-pin XLR konektör ile bağlanır. Güç DIN 45596 ve IEC 268-15 standartlarına uygun herhangi bir harici 48V fantom güç kaynağı ile sağlanabilir. Renk seçeneği olarak satin nikel veya koyu bronz şeçenekler mevcuttur.
  Ağırlık: 210g
  Boyut: 118 x 45mm
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 1.112 TL
Ürün Fiyatı:11.117 TL
10.006 TL KDV Dahil
Ödeme Seçenekleri
Not
:
Kampanya
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.