Native Instruments - Komplete Kontrol S88 MK2

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
15801
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Native Instruments Komplete Kontrol S88 MK2
  88-tuş Premium, hammer-action tuşlu, yüksek çözünürlüklü renkli ekran, Işıklı Kılavuz, NKS desteği ve daha fazlasıyla akıllı klavye kontrolör


  İÇİNİZDEKİ MÜZİK İÇİN

  Gerçek bir piyano hissi gibi, sevdiğiniz her şeyi duymak gibi. Yeni KOMPLETE KONTROL S88.

  AKILLI KLAVYE KONTROLÖR
  • 88 tuş hammer-action Fatar tuş yatağı ile gerçek piyano hissi.
  • Tüm sanal enstrümanlarınız ve efektleriniz ile sezgisel entegrasyon
  • Bir bakışta görsel geribildirim için iki yüksek çözünürlüklü renkli ekran ve Işık Kılavuzu
  • KOMPLETE 12 SELECT ile birlikte gelir: GENTLEMAN, MASSIVE ve MONARK dahil 14 premium enstrüman ve efekt

  GERÇEK PİYANO HİSSİ, TAM ENTEGRASYON
  KOMPLETE KONTROL S88, en iyi hissi veren hammer-action tuş yatağını, tüm iş akışınız için canlı görsel geri bildirimi ve sıkı bir entegrasyonla birleştirir: Tüm ön ayarlarınızı KOMPLETE ve yüzlerce NKS eklentisinden önizleyin, sesinizi şekillendirin ve en sevdiğiniz DAW'ınızı kontrol edin.


  YENİLİKLER


  DAHA GÖRSEL
  İki yüksek çözünürlüklü renkli ekran, direkt olarak donanımdan sesleri ve önizlemeyi taramanızı, kontrolleri yapmanızı, projelerinizi ve mixlerinizi düzenlemenizi kolaylaştırır.


  DAHA SEZGİSEL
  Daha özel işlev düğmeleri ve yeni dört yönlü itmeli kodlayıcıyla geliştirilmiş bir düzen sayesinde üretim sürecinizi pratik hale getirin.


  DAHA ETKİLEYİCİ
  KOMPLETE KONTROL S88 şimdi ergonomik yapı ve mod tekerlekleri; ayrıca daha geniş yaratıcı olanaklar için bir touch strip sunuyor.


  DAHA ENTEGRE
  MASCHINE, Logic Pro X, Ableton Live, Cubase, Nuendo ve GarageBand'da mixleyin, düzenleyin ve daha fazlasını yapın.


  GERÇEK PİYANO HİSSİ
  Daha iyi hissettiren bir klavye daha iyi çalınır. Gerçekçi bir piyano hissi için, her biri gelişmiş birer hammer-action mekanizması, Smart Spring teknolojisi ve memory-foam yumuşatma özelliklerine sahip olan 88 tamamen hızlı Fatar tuşla kendinizi ifade edin.


  NEREDE, NEYE İHTİYACINIZ OLURSA

  S88, bilmeniz gereken her şeyi sizin görüş alanınıza yerleştirir: İki yüksek çözünürlüklü renkli ekrandan sesler ve projeler hakkında gerekli bilgileri edinin; renk ve yoğunluğa göre değişen arkadan aydınlatmalı düğmelerle yaptığınızı tam olarak görün; ve Işık Kılavuzu ile seslerin, tuş alanlarının, siviçlerin, ölçeklerin ve daha fazlasının yerini belirleyin.


  SESLERİNİZİ DAHA HIZLI BULUN

  Genişleyen bir ses kütüphanesi içinden doğru sesi bulmak zor olabilir, kaybedilen zamandan bahsetmiyoruz bile. Artık, doğrudan KOMPLETE ve Native Kontrol Standardı (NKS) cihazlarında tam olarak ne aradığınızı, doğrudan basit, sezgisel bir etiketleme sistemi kullanarak bulabilirsiniz. Dahası, enstrümanı yüklemeden, her sesin önizlemesini dinleyebilirsiniz. Film müziğinizin epik dizelere mi ihtiyacı var? Bowed Strings > String Ensemble > Sample-based , seçin; hazır ayarlarda ilerleyin ve en uygun olanı seçin. Ve duyduklarınızı gerçekten sevdiyesniz, bir dahaki sefere anlık erişim için favori olarak etiketleyin.


  ÖNCEDEN AYARLI VE ÇALMAYA HAZIR
  Tüm KOMPLETE ve NKS cihaz ve efektleriniz, KOMPLETE KONTROL donanımına, onları en iyi bilen kişiler tarafından - enstrüman tasarımcıları tarafından önceden eşleştirilir. Envelope kontrolleri ve filtre cutoff’ları gibi temel parametreler anında yüklenir ve sezgisel olarak sayfalara bölünmüş iki renkli ekranda görüntülenir. Bu, gerçek zamanlı olarak ne ayarlayacağınızı tam olarak görebileceğiniz anlamına gelir - ister kHz, dB ister BPM olsun.


  AKILLI ÇALMA ÖZELLİKLERİ

  Işık Kılavuzunda seçilen ölçeğin veya modun aydınlatılmış notalarıyla tuşlayın. Tek tuşla çalarak bir ilerleme oluşturmak için akor modunu etkinleştirin, sonra arpejatörünü açın ve etkileyici bir müzik performansına dönüştürün. Ve klavye modları için, beyaz tuşlarla Kolay Mod, istediğiniz ölçekle eşleşir, böylece asla yanlış bir notaya vurmazsınız.


  PITCH, MOD VE DAHA FAZLASI

  İki ergonomik, kauçuk tekerlek aracılığıyla adım ve mod işlevlerinin hassas kontrolünü sağlayın. Ve ultra hassas dokunmatik şerit, özel ifade pedalına takılarak eğlenceli ve yanıt veren bir alternatif sunar.


  İŞ AKIŞINIZI KOLAYLAŞTIRIN

  Tüm fikirlerinizi doğrudan klavyenin kendisinden alın: KOMPLETE KONTROL, Logic Pro X, Ableton Live, Cubase, Nuendo ve GarageBand'de klavyenin yerleşik ekranlarında görsel geri bildirim ve ses ölçümü ile taşıma, mixing ve düzenleme kontrollerine anında erişim sağlar. Ve MIDI in / out ile, dışarıdan takılan cihazı kurulumunuza dahil etmek de oldukça kolaydır.


  TÜM ENSTRÜMAN VE EFEKTLERİNİZ İÇİN ENTEGRASYON

  NKS, Heavyocity, Spitfire Audio ve Waves dahil, önde gelen üreticilerden yüzlerce enstrüman ve efekt üzerinde sezgisel kontrol anlamına gelir. Bu genişletilmiş eklenti formatı, tüm geliştiricilerin ürünlerinin NI donanımı ile nasıl entegre olduğunun tanımlanmasını sağlar, bu nedenle etiket tabanlı tarama, Işık Kılavuzu geri bildirimi ve önceden eşlenmiş kontroller gibi güçlü özellikler, artık KOMPLETE evrenini çok daha ilerilere taşır. Ve henüz NKS'ye güncellenmemiş eklentiler için, KOMPLETE KONTROL yazılımından kendi eşlemelerinizi oluşturmak çok kolaydır.


  14 ENSTRÜMAN VE EFEKT

  MASSIVE, MONARK ve THE GENTLEMAN dahil olmak üzere enstrüman ve efektlerin temel koleksiyonu KOMPLETE 12 SELECT'i ücretsiz olarak indirmek için KOMPLETE KONTROL donanımınızı kayıt edin. Paket, 7,000'den fazla ses ve 33 GB'ın üzerinde enstrümana ve efekte sahiptir ve size her tür için mükemmel bir ses paleti sunar.
  Koleksiyonunuzu genişletmeye hazır olduğunuzda, KOMPLETE 12 veya KOMPLETE 12 ULTIMATE için sürümünüzü indirimli olarak yükseltebilirsiniz.

  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  macOS 10.12 veya 10.13, Intel Core i5
  Windows 10 (son Servis Paketi), Intel Core i5 veya dengi CPU, 2 GB RAM
  OpenGL 2.1 veya daha yükseği destekleyen grafik kartı ve internet bağlantısı ürünü yüklemek ve aktive etmek için gereklidir. Yüklendikten ve kullanıma açıldıktan sonra bütün ürün offline halde de kullanılabilir.
  4 GB RAM (Daha büyük KONTAKT Instruments için 6 Gb tavsiye edilir)
  USB 2.0 veya üstü (Kablo içindedir)

  MEVCUT PLUG-IN FORMATLARI
  macOS ( Sadece 64-bit ): Tek başına, VST, AU, AAX
  Windows ( Sadece 64-bit ): Tek başına, VST, AAX

  UYUMLULUK BİLGİSİ
  KOMPLETE KONTROL yazılımı, KOMPLETE ve NKS Cihazları ve efektleri ile eşsiz bir entegrasyon sağlar.
  KOMPLETE KONTROL S-Serisi klavyeler ayrıca atanabilir kontroller ve Işık Kılavuzu özellikleri ile MIDI kontrolörleri olarak işlev görür.

  BAĞLANTI
  MIDI in / out
  Expression ve Sustain Pedallar içi 1/4' TRS bağlantılar.

  AŞAĞIDAKİ PROGRAMLAR İÇİN GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER
  Logic X 10.3.1 veya üstü
  GarageBand 10.2.0 veya üstü
  Ableton Live 9.2.3 veya üstü
  Cubase Artist / Pro 8.5 veya üstü
  Nuendo 7.1.35 veya üstü

  Ana bilgisayar uyumluluğu hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen KOMPLETE KONTROL belgelerini okuyun. Yukarıdaki DAW'lerde KOMPLETE KONTROL Mk2 klavyelerinin kullanımı için hızlı başvuru kılavuzu için lütfen DAW kısayol sayfasını indirin.
  ÜRÜN İÇERİKLERİ
  Klavye, USB kablosu, güç kaynağı.
  KOMPLETE KONTROL yazılımı, MASCHINE Essentials ve KOMPLETE 12 SELECT Cihazlar ve Efektler koleksiyonu - donanım kaydının ardından indirme olarak sağlanmıştır.
  Sürücü (sadece Windows'da gereklidir), Kurulum Kılavuzu ve belgeler indirmeler olarak sağlanır.

  DONANIM ÖZELLİKLERİ
  Boyutlar: 1390 x 346 x 115 mm / 54,7 '' x 13,6 ”x 4,5 ''
  Ağırlık: 13,2 kg / 29,1 lbs


  ÖZELLİKLER
  • Tüm sanal enstrümanlar için akıllı klavye denetleyicisi
  • Çekiçli ve rötuşlu, 88 anahtarlı tamamen ağırlıklı, pro dereceli Fatar anahtarlı
  • Ergonomik Pitch ve mod tekerleri, artı ifade kontrolü için dokunmatik şerit
  • KOMPLETE Instruments ve Effects'in ön haritalandırılmış kontrolü ve önde gelen üreticilerin yüzlerce Native Kontrol Standardı (NKS) eklentisi
  • Tam VSTi desteği
  • Etikete dayalı ön ayarlı tarama: Sesleri hızlıca bulun ve anında önizlemeleri dinleyin
  • Tarama, düzenleme, karıştırma ve daha fazlası için iki adet yüksek çözünürlüklü renkli ekran
  • Işık Kılavuzu: Her tuşun üstündeki RGB ışıkları, davul hücrelerinin, tuş anahtarlarının, akorların, gamların ve daha fazlasının vurgulanmasını sağlar.
  • Akıllı Oynatma: Işık Kılavuzu'ndaki gamları ve modları inceleyin, akor ilerlemelerini ve arpejleri tek tuşla izleyin ya da herhangi bir skalayı yalnızca beyaz tuşlarla eşleştirin
  • MASCHINE Essentials ve tam MASCHINE yazılımı ile derin entegrasyon
  • Mantıksal Pro X, Ableton Live, GarageBand, Cubase ve Nuendo üzerinden sezgisel kontrol
  • Tek elle ses taraması ve proje navigasyonu için 4 yönlü itmeli kodlayıcı
  • İki atanabilir pedal girişi
  • MIDI giriş / çıkış
  • MASSIVE, MONARK ve THE GENTLEMAN gibi KOMPLETE 12 SELECT - 14 premium enstrumanları ve efektlerini içerir.
  • USB bağlantısı gerektirir
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 752 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.