Native Instruments - Komplete Kontrol S61 MK2

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12795
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Native Instruments Komplete Kontrol S61 MK2

  AKILLI KLAVYE KONTROLÖR
  Sanal enstrümanlar üzerinde tamamen elle kontrol imkanı
  Pro-sınıf 61 tuş Fatar tuş yatağı
  İki yüksek çözünürlüklü ve renkli ekran ve Light Guide
  MASCHINE ile derin bağlantı, artı sezgisel DAW kontrol

  ÇALINMAK İÇİN YAPILDI
  En son nesil KOMPLETE KONTROL ile müzik yapımı, daha sezgisel ve gerçek bir deneyim haline geliyor. Stüdyo ve sahne için sesle gözlem yapın ve sesleri ön izleyin, parametreleri değiştirin, fikirlerinizi çizin, ardından gezinerek projenizi miksleyin – hepsini de sahne veya stüdyonuzun merkezi olacak tamamen entegre kontrolör üzerinden.

  TAMAMEN BAĞLI


  USB bağlantısı ve veri yolu gücü ile herhangi bir kurulumla bütünleşin; MIDI girişi / çıkışı; atanabilir iki pedal girişi; ve Kensington Güvenlik Yuvası.

  DAW TRANSPORT KONTROL


  Logic Pro X, Ableton Live, ve GarageBand üzerindeki transport fonksiyonlarına doğrudan ulaşabilirsiniz. Cubase ve Nuendo desteği 2017 sonunda geliyor.

  MASCHINE KONTROL


  Sahnelerinize, paternlerinize, ve MASCHINE içerisinde bir çok fonksiyona tek tuşla ulaşın.

  YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ EKRANLAR


  İster sesler, parametreler üzerinde değişiklikler için isterseniz de fikirlerinizi oluşturmak için ekranlar bilgisayardan uzak sizi yaratıma odaklamakta yardımcı olur.

  SEKİZ DOKUNMATİK DÜĞME


  Bütün seslerinizde yapacağınız değişiklikleri kesin olarak görün – KOMPLETE ve Native Kontrol Standardı için en çok kullanılan parametreleri önceden atayın.

  4-YÖNLÜ TUŞLU KONTROL DÜĞMESİ


  Sesleri ve projelerinizi hızlıca ve kolayca arayın.

  IŞIKLI REHBER


  Sesleri, tuş bölgelerini, anahtarları, akortları ve çok daha fazlasını RGB ışıklar aracılığı ile görebilirsiniz.

  PITCH ve MOD KONTROLLERİ


  Ergonomik, lastik kaplı pitch ve mod tekeleri ve bunlara artı olarak atanabilir dokunmatik şerit.

  FATAR TUŞ YATAĞI


  KOMPLETE KONTROL endüstri lideri FATAR klavyeye sahiptir –61 yarı-ağırlıklı tuşlar.

  YENİ NELER VAR?

  DAHA GÖRSEL
  İki adet yüksek çözünürlüklü renkli ekran, seslere göz atma ve bunları ön izleme, kontrolleri düzenleme ve projelerinizi miksleme ve düzenleme işlemlerini donanımdan sağlıyor.

  DAHA SEZGİSEL
  Daha adanmış işlev düğmeleri ve yeni bir dört yönlü push kodlayıcı ile geliştirilmiş bir düzen sayesinde üretim sürecinizle ilgili çalışın.

  DAHA ETKİLEYİCİ
  KOMPLETE KONTROL S61 şimdi ergonomik pitch ve mod tekerleri sunuyor. Ayrıca yaratıcılığınızı tetikleyecek atanabilir dokunmatik şeride de sahiptir.

  DAHA ENTEGRE
  MASCHINE, Logic, Ableton Live, ve GarageBand üzerinde miks, düzenleme ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Cubase ve Nuendo için gelişmiş özellikler 2017 sonunda hazır olacak.

  GÖRSEL BİLDİRİM
  İhtiyacınız olan her yerde ihtiyaçlarınızı görün: İki yüksek çözünürlüklü renkli ekran, sesler ve projeler hakkında önemli bilgiler sağlar; arkadan aydınlatmalı işlev düğmeleri durumlarını belirtmek için renk ve yoğunlukta değişiklik gösterir ve hassas Işık Kılavuzu, sesleri, anahtar bölgeleri, anahtarları, ölçekleri konumunu belirler.

  SESLERİ DAHA ÇABUK BULUN


  Yaygın bir ses kütüphanesi arasında doğru sesi bulmak zaman alıcı ve zor olabilir. Şimdi, aradığınız şeyi tüm KOMPLETE ve Native Kontrol Standardı (NKS) araçlarında, doğrudan, donanımdan gelen basit, sezgisel bir etiketleme sistemi kullanarak bulabilirsiniz. Dahası, göz atarken her sesin anında ön dinlemesini duyabilirsiniz.

  Bir hip hop kitine mi ihtiyacınız var? Drums> Urban Drum Kit> Sample seçin, hazır ayarlar arasında ilerleyin ve parçanız için doğru olanı seçin. Duyduğunuz şeyleri gerçekten beğendiyseniz, bir dahaki sefere anında erişebilmek için onu Sık Kullanılan olarak işaretlemeniz yeterlidir.

  ÖNCEDEN ATANMIŞ VE ÇALMAYA HAZIR
  KOMPLETE ve NKS cihazlarınızın tümü, bu konuya hakim insanlar tarafından - enstrüman tasarımcılarının kendileri tarafından KOMPLETE KONTROL donanımına önceden eşlenmiştir. Gerekli tüm parametreler anında yüklenir ve sezgisel olarak sayfalara bölünmüş iki renkli ekran üzerinde görüntülenir. Bu, kHz, dB veya BPM cinsinden olup olmadığını gerçek zamanlı olarak ne ayarladığınızı tam olarak görebileceğiniz anlamına gelir.

  PRO PERFORMANS


  Işıklı Kılavuzda şu an seçili olan ölçek veya mod aydınlatılmış notlarla üzerinde çalışma anahtarı. Tek tuşları çalarak ilerleme oluşturmak için akort modunu etkinleştirin, ardından arpejyatöre geçin ve anlamlı bir müzik performansına dönüştürün. Klavye acemileri için Easy Mode, beyaz tuşları sizin istediğiniz ölçekte eşleştirir, böylece yanlış nota asla çalmazsınız.

  HASSAS PITCH, MOD, VE EXPRESSION
  İki ergonomik, kauçuk tekerlekle pitch ve mod işlevlerinin hassas kontrolüne sahip olun. Ultra hassas dokunmatik şerit, özel bir ifade pedalın kullanmaya eğlenceli ve duyarlı bir alternatif sunar.

  ÇALIŞMALARINIZ ÜZERİNDE KONTROL SAHİBİ OLUN
  Tüm fikirlerinizi doğrudan klavyede yaratın: KOMPLETE KONTROL size, Logic Pro X, Ableton Live ve GarageBand'daki kontrollerin, klavye üzerindeki dahili ekranlarda görsel geribildirim ve ses ölçümü ile birlikte taşıma, miksleme ve düzenleme kontrollerine anında erişmenize imkan tanır. MIDI girişi / çıkışı ile, harici ekipmanların kurulumunuza dahil etmek de çok basittir.

  Not: Cubase ve Nuendo ile gelişmiş entegrasyon 2017 yılının sonlarında ücretsiz bir güncelleme ile sağlanacaktır.

  BÜTÜN ENSTRÜMANLARINIZ İÇİN ENTEGRASYON
  NKS, Heavyocity, Spitfire ve Sonicouture gibi önde gelen üreticilerin yüzlerce aracının sezgisel kontrolü anlamına gelir. Bu genişletilmiş eklenti formatı, tüm geliştiricilerin ürünlerinin NI donanımıyla entegrasyon şeklini tanımlamalarına olanak tanır; bu nedenle, etiket tabanlı tarama, Işık Rehberi geri bildirimi ve önceden eşlenmiş kontroller gibi güçlü özellikler için desteği, KOMPLETE evreninin çok ötesine uzanır. Ve henüz NKS'ye güncellenmemiş olan VST enstrümanları için, kendi eşlemelerinizi KOMPLETE KONTROL yazılımından oluşturmak kolaydır.

  11 ENSTRÜMAN VE EFEKT DAHİLDİR
  KOMPLETE 11 SELECT'i ücretsiz indirmek için KOMPLETE KONTROL donanımınızı kaydedin - MASSIVE, MONARK ve THE GENTLEMAN’da dahil ses paketi ve efektlerin önemli bir koleksiyonuna sahip olun. Paket, 2.500'den fazla ses ve 25 GB'dan fazla ses ve efekt içermektedir ve size her tür müzik için mükemmel bir ses paleti sunar.

  Koleksiyonunuzu genişletmeye hazır olduğunuzda, KOMPLETE 11 veya KOMPLETE 11 ULTIMATE'ye indirimli bir yükseltme yapmaya hak kazanırsınız.

  MASCHINE İÇİN MÜKEMMEL UYUMLU ÜRÜN
  KOMPLETE KONTROL, MASCHINE donanım ve yazılımı düşünülerek tasarlandığından, ikisi birbiriyle mükemmel şekilde çalışırlar. MASCHINE’nin pedleri veya tuşları ile kitlerini oynatın, kalıplar oluşturun, fikirlerinizi her iki birimden de organize edin.

  SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Mac OS X 10.11 veya macOS 10.12, Intel Core 2 Duo
  Windows 7 veya daha günceli, Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2
  İnternet bağlantısı ile ürün aktif edilecektir. Daha sonra internet olmadan kullanılabilir.OpenGL 2.1 veya daha yenisini destekleyen bir ekran kartına ihtiyaç duyar.
  4 GB RAM (KONTAKT enstrümanları için 6 GB önerilir.)
  USB 2.0 veya yenisi (kablo dahildir.)

  UYGUN PLUG-IN FORMATLARI
  Mac OS X (sadece 64-bit): Stand-alone, VST, AU, AAX
  Windows (32/64-bit): Stand-alone, VST, AAX

  KOMPLETE KONTROL S-serisi klavyeler aynı zamanda MIDI kontrolör olarak ta çalışır.

  BAĞLANTI
  MIDI giriş/çıkışı
  ifade ve sustain pedalları için 1/4' TRS bağlantısı

  YAZILIMLAR İLE GELİŞMİŞ FONKSİYONALİTE
  Logic X 10.3.1 veya yenisi
  GarageBand 10.2.0 veya yenisi
  Ableton Live 9.2.3 veya yenisi

  ÜRÜN İÇERİĞİNE DAHİL
  Klavye, USB kablo.

  KOMPLETE KONTROL yazılımı ve KOMPLETE 11 SELECT enstrümanlar ve efektler donanım kaydından sonra indirilecektir.

  Sürücü (sadece Windows için geçerlidir), kurulum kılavuzu ve dökümanlar indirme olarak sağlanır.


  Boyutları: 840 x 297 x 84 mm
  Ağırlık: 5.55 kg
  Native instruments, Midi controller, Midi klavye, Midi controller keyboard, Daw controller, Daw control, Midi klavyeler, komplete kontrol s61, midi controller fiyat
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 519 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.