Native Ins. - Komplete Kontrol S88

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
T52424
Stok Durumu
:
Var
Klavye Tuşe
:
88
Bağlantı
:
Usb
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • KOMPLETE Enstrüman
  KOMPLETE Browser ve Native Map™ KOMPLETE’yi fiziksel bir enstrümana dönüştürüyor.

  Tam ağırlıklı Fatar tuş yatağı 88 tuş MIDI klavye.

  Her Şeyi KONTROL Edin
  KOMPLETE KONTROL, KOMPLETE’nin bütün potansiyelini ortaya çıkarmaktadır. Dünyanın en gelişmiş enstrüman yazılımını parmaklarınızın ucunda hayata dönüştürmektedir.

  KOMPLETE BROWSER™
  Tek bir tuşa basarak sesler arasında gezinin ve istediğiniz sesi yükleyin – Etiket bazlı gezinme sayesinde KOMPLETE evrenini hızlı ve basitçe gezinebilir istediğiniz sesleri kolayca bulabilirsiniz.

  NATIVE MAP™
  Klavye içerisinde parametreleri atarken kaybolmayın. Native Map teknolojisi sayesinde KOMPLETE içerisindeki bütün enstrümanlar otomatik atanmış olarak kullanıma hazır gelecektir.

  LIGHT GUIDE™ - Işıklı Rehber
  Yenilikçi Light Guide enstrümana bağlı olarak tuşları, bölgeleri ve çok daha fazlasını renk kodları ile göstermektedir. Bunun yanında skalaları, akorları ve arpejleri klavye üzerinde gösterebilmektedir.

  Gerçek Performans
  Tek bir tuş ile akorları çalabilir veya bütün klavyeyi müzikal skalalara atayabilirsiniz. Geliştirilmiş arpej düzenleyicisi ile tek tuşla melodiler yaratabilirsiniz. Oldukça esnek dokunmatik şeritler ile sese istediğinizi gibi şekil verebilirsiniz.

  KOMPLETE İçin Yaratılmış
  KOMPLETE KONTROL S serisi klavyeler, yapım, ses tasarımı, film, TV ve oyun için en güçlü araç olan KOMPLETE 10 ve KOMPLETE 10 ULTIMATE için tasarlanmıştır. Ayrıca klavyeler KOMPLETE 9 ve KOMPLETE 9 ULTIMATE için de uygundur.

  Birleştirilmiş Tarama
  KOMPLETE KONTROL içerisinde binlerce sesi kolayca tarayabilirsiniz. KOMPLETE enstrümanları içerisinde tagler ve anahtar kelimeler ile sesleri arayabilirsiniz. Yalnızca tarama tuşuna basın, encoder ile aramanızı yapın, seçin ve kullanın. Tarama modunda dahi, tuşlar tam fonksiyon çalışmaktadır. Bu sayede performansınıza devam edebilirsiniz.

  Otomatik Parametre Yönlendirme
  Native Map teknolojisi sayesinde KOMPLETE enstrümanları içerisinde parametreler konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. Her KOMPLETE enstrümanı Native Instruments ses tasarımcıları tarafından önceden atanmıştır. Bütün esas parametre isimleri ve değerleri rahatça okunabilen ekran üzerinde sezgisel şekilde sayfalarda gruplanmıştır. Sonuç; donanım üzerinde ister EQ ister kHz isterseniz bir filtre cutoff’un frekansı konusunda yaptığınız bütün değişiklikleri herhangi bir kurulum zamanı harcamadan görebileceksiniz.

  Uzman Rehberlik
  Light Guide’yi kullanarak davul hücrelerini, tuş anahtarlarını, grupları ve daha fazlasını bir bakışta görebilisiniz. KOMPLETE’nin her enstrümanını renkler içerisinde çalabilirsiniz. Ölçek modunda, notalar klavyeler üzerinde renk olarak ışıkla gösterilmektedir. Klavye çalmayı bilmeyen biri için mükemmel. Akor ve arpej modunda, bastığınız herhangi bir tuşa karşılık bütün notalar ışıkla göstermektedir. Bu sayede her zaman hangi tuşlar olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

  Çok Amaçlı Dokunmatik Şeritler
  İki adet ultra hassas dokunmatik şerit ile dinamik bir performans sergileyin. Pitch ve mod tekerlerinin görevlerini birebir yapabilmektedir. Ayrıca ilginç modülasyonlar için yaylanma ve zıplama gibi fiziksel objeleri de sessel olarak taklit edebilmektedir.

  Arpeggiator
  KOMPLETE KONTROL’ün arpeggiatoru sayesinde direkt olarak donanım üzerinden ve enstrümandan bağımsız olarak tek bir notayı tam bir müzikal performans dönüştürebilirsiniz. 8 adet kontrolör düğme yönlendirme, oran, ritim, motif ve varyasyon gibi parametreleri kontrol edebilmektedir.

  Ölçekler
  Entegre skala atama özelliği sizi kolayca melodi dünyasının içerisine sürükler. Skala üzerinden seçili notaları Light Guide sayesinde görebilir ve sanal olarak müzikal skalaları beyaz tuşlara kurabilirsiniz. Hatalı notları otomatik olarak düzelterek sürekli doğru tonda kalmanızı sağlar.

  Akorlar
  Akort modunu aktifleştirin ve tek tuşla zengin armonilere sahip bir performans sergileyin. Akortları basitçe mod ve akışı seçerek veya bir akort setini yükleyerek atayabilirsiniz. Çalmaya hazır akortlar ile kompozisyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz.
   

   


   

   
   
  NATIVE KONTROL STANDARD - NKS
  KOMPLETE KONTROL evrimine Native Kontrol Standard (NKS) ile devam ediyor. NKS, Komplete Kontrol sistemi içerisinde çok kapsamlı plug-in formatlarını açmaya yaramaktadır.

  Bu sistem sayesinde VST ve KONTAKT enstrüman geliştiricileri MASCHINE ve KOMPLETE KONTROL’ün KOMPLETE enstrümanları ile entegre olduğu gibi çalışabilmesine izin vermektedir. Bu da NI tarafından üretilmemiş bir enstrümanın dahi KOMPLETE KONTROL ve MASCHINE tarayıcılarında tam entegre şekilde çalışabilmesi, parametrelerinin doğru bir şekilde atanması demektir. NKS enstrümanları Light Guide’ye (ışıklı rehber), Smart Play (akıllı çalma) özelliklerine ve KOMPLETE KONTROL’ün yaratıcılık konusundaki tam kapasitesine ulaşabilecekler. Hali hazırdaki kullanıcılar için NKS versiyonunun güncellenmesi ücretsiz olacaktır.

  ÖZELLİKLER
  Sistem Gereksinimleri
  Windows 7 veya 8, Intel® Core™ 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2
  Mac OS X 10.8 veya 10.9, Intel® Core™ 2 Duo

  4 GB RAM (büyük KONTAKT Enstrümanları için 6 GB önerilir)
  USB 2.0 veya daha yenisi (kablo dahildir)
  Güç kaynağı gerekmektedir (adaptör dahildir)
  Mac OS X 10.8 veya 10.9, Intel® Core™ 2 Duo
  4 GB RAM (büyük KONTAKT Enstrümanları için 6 GB önerilir)
  USB 2.0 veya daha yenisi (kablo dahildir)
  Güç kaynağı gerekmektedir (adaptör dahildir)
  Kullanılabilir PLUG-IN Formatları
  Windows: Stand-alone, VST 32 & 64-Bit, AAX 32 & 64-Bit
  Mac OS X: Stand-alone, VST 64-Bit, AU 64-Bit, AAX 64-Bit
  Mac OS X: Stand-alone, VST 64-Bit, AU 64-Bit, AAX 64-Bit

  Uyumluluk Bilgisi
  KOMPLETE 9 veya daha üst versiyonu.

  Bağlantı
  MIDI Giriş/Çıkış
  1/4" TS bağlantıları ile pedal bağlantısı yapılabilir.

  Ek Bilgi
  Tam ağırlıklı Fatar tuşlar – aftertouch özelliği dahildir.

  KOMPLETE enstrümanları destekli değildir. KOMPLETE KONTROL yazılımını kullanabilmeniz için mutlaka KOMPLETE 9, KOMPLETE 9 ULTIMATE, KOMPLETE 10, veya KOMPLETE 10 ULTIMATE yazılımına sahip olmanız gerekmektedir. İlk sürümü ile bazı KOMPLETE enstrümanları tam anlamı ile KOMPETE KONTROL yazılımı ile desteklenmeyebilir. Fonksiyonel hatalar ileride çıkarılacak yazılım güncellemeleri ve Servis Center tarafından düzeltilecektir.

  Gelişmiş Fonksiyonel Uyumluluk:
  Ableton Live 9.1.4
  Cubase 7.5.1
  Nuendo 6.0.7
  Logic X 10.0.7

  Kutu İçeriği
  Klavye, Güç kaynağı ünitesi, USB kablo, e-Voucher
  Garanti Bilgisi
  :
  24 Ay
  Ürün Etiketleri
%15 indirimli Kazancınız 1.591 TL
Bizimle İletişime Geçin
Atakan İlhan
Burak Güler
Sedef Güler
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.