IK Multimedia - iRig Keys Pro

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12124
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et

 • IK Multimedia iRig Keys Pro

  Özellikleri


  Gereksinimler

  iRig KEYS PRO size iki dünyanın da en iyilerini bir arada sunuyor. Süper kompakt, bus’tan güç alan, tak ve kullan MIDI kontrolör. Kapladığı alana nazaran tam boy, velocity hassasiyetinde tuşlar ile gerçekçi çalma hissiyatını oldukça başarılı bir şekilde sunuyor. 3 oktav – 37 tuşuyla iki elinizi de kullanmanız gereken bölümleri rahatlıkla çalabilirsiniz. Bir çok profesyonel özellikle birlikte iOS cihazlar için lightning ve 30 pin kablo ve Mac ve PC için bağlantı kablosu ile birlikte geliyor.


  iRig KEYS PRO taşınabilir bir MIDI klavyenin yanı sıra çok ta iyi bir stüdyo kontrolörüdür. İkisini bir arada kullanmak isteyen herkes için ideal çözümdür. DAW kullanmak için MAC veya PC’nize bağlayabilir ve yazılımı kontrol edebilirken aynı zamanda iPhone, iPad ya da iPod touch ile birlikte nerede olursanız olun müzik yapmaya devam edebilirsiniz.

  En rahat kullanım için iRig KEYS PRO modülasyon ve pitch-bend tekerleri ile donatılmıştır. Daha gerçekçi piyano deneyimi yaşayabilmeniz için uzatma jack’ı ile sustain pedalı ya da ses, tremolo, vibrato gibi birçok özelliği kontrol etmeniz için pedallar bağlayabilirsiniz. ( pedallar içeriğe dahil değildir. )

  iRig KEYS PRO kolay kullanıma sahip kontrol panelinde 5 adet ışıklı ve yumuşak dokunuşlu tuş ve ses/data kontrolünü barındırır. Program ve oktavlar için yukarı/aşağı düğmeleri ve 4 farklı kurulum konfigürasyonunu saklamanıza yarayan Set düğmesi bulunmaktadır. Edit modu ile klavyenizi transpoze edebilir, belirli program değiştirme mesajları gönderebilir, dokunuş hassasiyetini değiştirebilir, ve MIDI kanalını değiştirebilirsiniz.


  iRig KEYS PRO tam boyutlu MIDI klavye kontrolörler arasındaki en kompakt olanıdır. Tam boyuttaki MIDI klavye kontrolörle.en %30 daha küçüktür.

  Ağırlık Önemlidir
  Sınıfının en küçüğü olması dışında iRig KEYS PRO en hafifidir de. En hafif rakibinden %20 paza.aki ortalama ağırlıklı olan 11 rakip ürünün ortalamasından ise %45 daha hafiftir.

  Bu kadar taşınabilir olması bağlandığı cihazdan güç alarak çalışması ile mükemmel uyumludur. Böylece ekstra bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan istediğiniz ye.e müzik yapabilirsiniz. Elektrik olan yere ise USB girişinden iRig KEYS PRO’nuzu bağlayarak kullanabilirsiniz.

  iRig Keys PRO comes with lightning, USB OTG and USB cables

  iRig KEYS PRO lightning ve 30-pin iOS kablo ile birlikte geliyor. Ayrıca yanında verilen USB kablosu ile masa üstü ya da diz üstü bilgisayarınıza bağlayarak kullanabilirsiniz.

  Ücretsiz uygulamalar ve yazılımlar!
  For iPhone, iPad ve iPod touch için ödüllü, prodüksiyon ve performans için ideal olan SampleTank Free uygulaması ücretsiz olarak geliyor. Ayrıca ultra düşük gecikme ile iGrand Piano Free uygulaması da ücretsizdir.

  Mac ve PC kullanıcıları için tamamen genişletilebilir çalışma alanı ve 2 GB ses kütüphanesi olan SampleTank 2L ücretsizdir. En sevdiğiniz DAW yazılımı içerisinde iRig KEYS PRO ile kontrol edilebilen bir plug-in gibi veya doğrudan kendi başına kullanabilirsiniz.

  iGrand Piano (iPhone ve iPad)
  SampleTank (iPhone ve iPad)

  Mac/PC iRig KEYS PRO indirilebilir versiyonu olan SampleTank 2L:

  SampleTank 2 L

  iRig KEYS PRO bağlantı ve kontrolleri
  1. Mac/PC bağlantısı
  2. iPhone/iPod touch/iPad bağlantısı
  3. Sustain pedal girişi (seçime bağlı)
  4. Ses/Data düğmesi (atanabilir)
  5. 4 konfigürasyon ayarı
  6. Oktav aşağı/yukarı düğmeleri
  7. Program aşağı/yukarı düğmeleri
  8. Pitch bend tekeri
  9. Modülasyon tekeri
  10. 37 velocity-hassasiyetinde tuş - 3 tam oktav


  Paket İçeriği
  • iRig Keys Pro
  • Lightning to Mini-DIN Cable
  • OTG to Micro-USB Cable
  • USB to Micro-USB Cable
  Boyutları: 590mm/23.22' x 189mm/7.44' x 57mm/2.24' (G x U x Y)
  Ağırlık: 1.59kg/56.09oz


  iRig KEYS PRO iPhone, iPod touch, iPad, Android ve Mac/PC ile çalışmaktadır.
  iOS Cihazları

  iPhone X**, iPhone 8 Plus**, iPhone 8**, 7 Plus**, iPhone 7**, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPod touch 6th generation, iPad Pro (9.7-inch), iPad Pro (12.9-inch), iPad mini 4, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (5. , 4. ve 3. nesil), iPad 4. nesil, iPad 3. nesil, iPad 2, iPad ve iPad mini ile uyumludur. iOS 4.3 veya günceli gerekmektedir.
  Android

  Android 5.0 veya üstünü ve Samsung Professional Audio cihazlarını çalıştıran herhangi bir cihazla uyumludur.

  Bilgisayarlar


  Mac®: Mac OS X 10.6 ya da günceli gerekmektedir.
  Windows®: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP1), Windows 7 / Windows 8 veya Windows 10.

  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 113 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.