IK Multimedia - iRig Keys 37 Pro

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12122
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • IK Multimedia iRig Keys 37 Pro
  Mac ve PC için 37 tam boy tuşlu USB MIDI kontrolör

  Portatif ama tam boyutlu!
  Konsantre kompakt yaratıcılık. Eğer bunlar ile ilgileniyorsanız iRig Keys 37 PRO ultra portatif MIDI klavye ile hepsine sahip olabilirsiniz. 37 tuşe hassasiyetine sahip tam boy tuşu ile, istediğiniz her yerde ve her yazılımda müzik çalışmalarınızı yapabilirsiniz.
  iRig Keys 37 PRO’nun kullanımı oldukça kolaydır. Tamamen MIDI ve USB uyumludur. Bu sayede sürücü veya ek bir yazılım yüklemeden tak ve çalıştır olarak kullanabilirsiniz.

  Ekstra bir güç kablosuna ihtiyaç duymaz çünkü elektriğini USB’den beslenerek almaktadır. Bu da sizi ekstra yük ve karmaşık kablolardan kurtarır.

  İster klavye çalın isterseniz prodüktör olun gerektiği zamanda zahmetsizce aklınıza gelen melodileri şarkıya dönüştürebileceksiniz.

  iRig Keys 37 PRO’yu canlı performanslarınızda da kullanabilirsiniz. IK Multimedia’ya ait güçlü yazılımlar ile performansınıza yaratıcı bir unsur daha katmış olacaksınız.
  iRig Keys 37 PRO küçük olabilir ancak boyutları sizi yapabilecekleri konusunda yanıltmasın. 37 tuşe hassasiyetine sahip tuşu, pitch ve mod tekerleri, pedal için giriş, oktav tuşları, ses ve data düğmesi ve ışıklı diğer düğmeleri ile profesyonel olarak size birçok seçenek sunmaktadır.
  MIDI kanalı, atanmış düğmeler, klavye transpozisyonu gibi birçok ayarı da daha sonra kullanılmak üzere kaydedebilirsiniz. 4 adede kadar farklı konfigürasyonu saklayabilirsiniz.

  SampleTank 3 SE; Mac ve PC için Logic, Pro Tools, Cubase…vb. programlar gibi çalışan bir müzik yapma yazılımıdır. iRig Keys 37 PRO kutu içeriğine dahildir.
  iRig Keys 37 PRO için kayıtlı kullanıcı olduğunuzda ücretsiz enstrüman koleksiyonuna da sahip olacaksınız. Davul sesleri kiti olan THE GRID ve IK kullanıcı alanından seçeceğiniz 5 enstrümana ücretsiz sahip olacaksınız.

  Paket İçeriği
  iRig Keys 37 PRO
  USB ‘den Micro-USB’ye kablo

  Boyutları
  Boyutları: 590mm x 189mm x 57mm
  Ağırlık: 1.59 kg

  Gereksinimler
  iRig Keys 37 PRO Mac/PC ile çalışır ve mobil cihazlara uyumludur.

  Bilgisayarlar


  Mac®: Mac OS X 10.6 veya yenisi.
  Windows®: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP1), Windows 7 veya Windows 8.

  iOS Cihazlar

  iOS ile uyumludur. Kamera bağlantı kiti veya Lightning’den USB’ye kamera adaptörü gerekmektedir.
  iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (5. 4. Ve 3. nesil), iPad Air 2, iPad tam boy 4, iPad tam boy 3, iPad Air, iPad tam boy 2, iPad 4. nesil, iPad tam boy, iPad 3. nesil, iPad 2, iPad. iOS 4.3 veya yenileri ile uyumludur.
  Android Cihazlar

  Android ile uyumludur. USB-OTG adaptör gerekmektedir.
  Android 5.0 veya yenisine sahip Samsung Professional Audio cihazları ile çalışır.
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 83 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.