IK Multimedia - iRig BlueBoard

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12114
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • IK Multimedia iRig BlueBoard

  iPhone, iPad ve Mac için ilk kablosuz MIDI Pedalboard Kontrolörü
  iRig BlueBoard iOS veya Mac için yapılmış, muzik uygulamalarını ve daha fazlasını kablosuz olarak kontrol edebileceğiniz ilk MIDI pedalboard’dır.

  MIDI uyumlu AmpliTube gibi uygulamalarınız pedallar ile kontrol edebilir, patch değiştirebilir, efektleri aktif hale getirebilir ve Wah, ses pedalı kontrol edebilirsiniz. Kablolar arasında kaybolmanıza gerek kalmadı. iRig BlueBoard’ı kurmak çok basit. Sadece açın ve neyi kontrol etmek istiyorsanız basitçe uygulamaya geçin.

  iRig BlueBoard sağlam bir kasanın içine oturtulmuş 4 adet ışıklı yumuşak pedal, pedal ve diğer MIDI kontrolörlerinizi bağlamanız için TRS uzatma jackları ile geliyor ve 4 adet AAA pil ile çalışıyor.


  Kontrolü Ele Alın
  Peki iRig BlueBoard nasıl çalışıyor? iPhone/iPod touch/iPad’ ınıza Bluetooth aracılığı ile bağlanıyor ve iRig BlueBoard uygulamasına MIDI’ ye dönüştürülmüş kontrol sinyalleri gönderiyor.

  MIDI uyumlu ne çalıştırırsanız çalıştırın bu sinyaller Mac ve iOS’larda uygun hale geliyor. iRig BlueBoard’dan AmpliTube’ ye veya diğer MIDI müzik uygulamarına gönderilen her sinyal, aşağı yukarı seçeneği dahil, hepsini kontrol etmenize ve parametreleri değiştirmenize yarar. IK’nın AmpliTube, VocaLive, SampleTank ve iGrandPiano su gibi uygulamarı yanısıra Apple GarageBand gibi uygulamalarda da çalışmaktadır.


  10 Metre Mesafeden Kontrol Edilebilir
  iRig BlueBoard Bluetooth ile çalıştığından cihazınızdan 10 metre uzakta bile tam kontrol elde edebilirsiniz. iRig BlueBoard yalnızca 23 cm. genişlikte ve 4 adet AAA pil ile çalışmaktadır.
  Bluetooth ile bağlı olduğundan 30-pin girişini diğer IK ürünlerini bağlayıp kullanmak için kullanabilirsiniz. (iRig HD, iRig STOMP, iRig,iRig Mic, iRig MIC Cast, iRig MIDI, iRig KEYS)  Geceyi Aydınlatın
  iRig Blueboard üzerinde 4 adet ışıklı pad bulunmaktadır. Bu ışıklar sayesinde hangisinin aktif olduğunu anlamanız dışında karanlık ortamlarda da ( konser alanı gibi ) rahatlıkla görmenizi sağlamaktadır.


  Limit Yok
  Ayrıca iRig BlueBoard’ da 2 adete TRS Jack uzantısı bulunmaktadır. Bu sayede performansınıza daha farklı ifaedeler ekleyebilirsiniz. Wah veya ses kontrol pedalı gibi farklı uzantılar ile performansınıza çok yönlülük katın.

  Müzisyenler için Müzisyenler Tarafından Dizayn Edildi
  Gitaristler, klavye çalanlar veya vokal olanlar artık iOS uygulamalarındaki özellikleri sahne veya stüdyoda kontrol edebilecekler. Üstelik geleneksel kontroller ile aynı yöntem ile. Üstelik bir dizüstü bilgisayar çantasına sığacak kadar da küçük ve taşınabilir.


  Mac ve iOS cihazlar ile uyumlu
  iRig BlueBoard herhangi bir iPhone, iPod touch veya iPad ile Bluetooth 4.0. üzerinden çalışabilir. Ayrıca Bluetooth 4.0 / Bluetooth Low Energy ‘yi destekleyen herhangi bir Mac ile de çalışmaktadır.


  Özellikleri:
  Bluetooth MIDI pedalboard (10m/32.8' mesafe )
  4 atanabilir ışıklı pad
  2 1/4' pedal veya switchler için giriş
  Bank değiştirebilme, MIDI Program değişiklikleri ve MIDI kontrol değişiklikleri yapabilir
  BlueBoard iOS uygulaması iOS veya Mac’ ta artalanda çalışmaktadır, Bluetooth mesajlarını MIDI sinyallerine çevirir
  Standar AAA pil ile çalışmaktadır.
  Diz üstü bilgisayar çantasına sığacak kadar küçüktür.
  iRig BlueBoard
  Bluetooth kablosuz MIDI Pedal Board
  Bluetooth Low Energy (BLE), enerji tüketimi çok düşüktür
  Arka alan ışıklandırması ile karanlıkta kolayca çalışabilme
  Tamamen kablosuz, pil ile çalışmaktadır.(4 x AAA)
  iRig BlueBoard iOS ve Mac uygulamaları üstünde tamamen özelleştirilebilme  Gereksinimler

  iOS Cihazlar

  iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPod touch 6. nesil, iPod touch 5. nesil, iPad Pro ile uyumlu , iPad mini 4, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. nesil, iPad mini, iPad 3. nesil. iOS 6.1 veya sonrası gerekiyor.

  Bilgisayarlar


  Mac®: Bluetooth 4.0 / Bluetooth Düşük Enerji'yi destekleyen herhangi bir Mac ile uyumludur. Modeller: iMac, Mac Mini, MacBook Air, MacBook Pro (Haziran 2012'den itibaren tüm modeller). Mac OS X 10.7 veya sonrası gerekiyor.
  Android Cihazlar
  Yalnızca Bluetooth 4.0 / Bluetooth Düşük Enerji'yi destekleyen çoğu Android akıllı telefonunda ve tabletinde çalışan iKlip Stage uygulaması ile uyumludur. Android 4.3 veya üstü gereklidir.
  Boyut: 275mm/10.82' x 92mm/3.62' x 25mm/0.98' (G x U x Y)
  Ağırlık: 250g/8.81oz
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 83 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.