Manley Laboratories - Enhanced Mono Pultec EQ

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12362
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Manley Laboratories Enhanced Mono Pultec EQ

  MANLEY ENHANCED PULTEC EQP-1A, orijinali Pulse Techniques şirketi tarafından üretilen Pultec Equalizer ürünün MANLEY şirketi tarafından yeniden canlandırılmış halidir. Şirket Manley Pultec Eq ürünü, bu klasik parçanın orijinal tasarımcısı olan Eugene Shenk ile New Jersey'de irtibata geçip iznini almasından bu yana 1990 senesinden beri üretmektedir. Bu Manley Pultec üniteler sinyali pasif EQ devresinden sonra şirketin kendi basit ve temiz tamamı ile lambalı kazanç bloğu aracılığıyla tekrar amplifike etmektedirler.

  EQ 'flat' pozisyonlara ayarlanabilir veya tamamı ile bypass edilebilir. Tüm artırım ve kesme kontrolleri tamamı ile sessiz operasyon ve uzun ömür için konduktif plastik potensiyometrelere sahiptir. Şirketin tek ünite mono blokları antika Pultec ürünlerin sadece üçte biri yer kaplamaktadır ve günümüzde bu rack boşluğu alokasyonu için göz önünde bulundurulması gereken önemli bir noktadır. Eğer fark ettiyseniz Manley bu ürünlere bir kaç extra frekans eklemiştir. Arka panelde bulunan giriş anahtarı balanslı altın uç XLR girişleri için 0 veya 180 derece faz tersleme imkanı sunarken aynı anahtar orta pozisyonda trafosuz balanssız köprüleme girişine(1/4' jak) izin vermektedir.

  İnsanlar çoğu zaman şirketin Pultec EQ ürünlerinin eskileri gibi bir karakterde olup olmadığını sormaktadırlar ve şirketin buna cevabı 'Evet! Ama daha iyi!' Orijinal ürünler sinyal yolu üzerinde 3 adet trafoya sahip iken yeni tasarım tamamı ile trafosuz kullanılabilir. Manley Pultec kesinlikle daha üstün düzenli ve dengeli ısıtıcıyla B+ güç kaynağına sahip. Yeni ürünün line amplifikatörünün öldürücü bir ses verdiği bilinmekte. Bugün kullanılan devre elemanları 1960larda piyasada bulunmamaktaydı. Dolayısıyla çıtırdayan karbon potansiyometreleri, kirli açık çerçeve kağıt anahtarları, %5 ve %10 tolerans gürültülü karbon dirençleri, 3U şasinin dışına çıkan lambaları kullanmak istediğiniz bir projeniz varsa gidip binlerce doları antika bir Pultec eq ürüne tabiki verebilirsiniz.

  MANLEY PULTEC EQP-1A ürünün hem tek hem de iki-kanal versiyonları, ekstra-etli ses için kazanç sağlanması adına şirketin tamamen lambalı tek-uç line amplifikatör tasarımında 1x 12AU7WA ve 1x 6414 valfler barındırmaktadır. Kazanç ayarı fabrikasyon olarak 'unity' kazanç sağlayacak şekilde ayarlanmış olmasına rağmen arka panele monte geri besleme ayar trimpotu sayesinde ek kazanç sağlanabilir. Şirketin 40dB mikrofon preampleri gibi Manley Pultec ürünlerde kolay ara yüzleme ve sonik çeşitlilik için hem trafo kupleli balans hem de direkt kapasitör kupleli balanssız çıkışlara sahiptir.

  Kik davul? Pultec ürünler ile neler yapabileceğiniz görün! Eninde sonunda o bağımsız alt frekans shelf devresinde mevcut artırım ve kesme kontrollerine sahip olmanın gücünü ve sihrini keşfedeceksiniz... Az biraz temizlik veya uzatmaya ihtiyaç mı var? Bant genişliği kontrolü üzerindeki kazanç artırımının çan-şekilli potansiyometresini deneyin. Bir şeyler rahatsız mı ediyor? Üst frekans shelf kesme ile biraz yumuşatın. Göreceksiniz. Manley Pultec EQ ürünün yapabileceklerine rakip yok!

  Özellikleri
  Dengeli XLR girişler için faz çevirici anahtar
  Alternatif çeviricisiz 1/4' HI-Z (5K Ohm) giriş
  BYPASS amahtarı & AUTO-MUTE warmup delay ile
  Sessiz iletken plastik BOOST & CUT kontrolleri
  Mühürlü altın bağlantılı Greyhill frekans seçme anahtarları
  Vakum Tüpleri: 1 x 12AX7WA (gain) ve 1 x 6414 (veya 5965) White Follower
  Hi-current sürücü <50 Ohm LO-Z XLR & 1/4' çıkışları
  MANLEY 9611 üzerinden dengeli dönüştürücü bağşantılı XLR çıkışlaro
  Flat frekans tepkisi 10Hz’den 70KHz’ye
  <0.01% THD @ 1kHz
  • S/N Oranı: 116 dB
  Ayarlanabilir FEEDBACK / GAIN: Unity ±5 dB
  Maks. çıkış: +30 dBv
  Güç Tüketimi: 18 watt
  Voltaj Frekansı: 50~ 60Hz
  Boyutları: 19' x 1 3/4' x 10'
  Ağırlığı: 12 lbs.

  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 1.603 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.