ART - DPS II

Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
10707
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • ART DPS II
  2 kanal lambalı dijital Preamplifikatör Sistemi

  Her uygulama için ideal preamp olarak tasarlanan, lambalı DPS II her ses kaynağınıza sıcaklık ve doku katacaktır. İki kanallı yüksek performansa sahip bu preamp düşük gürültülü giriş devresinde 12AX7A lambaya sahiptir. Değişken Lamba seslendirmesi (Variable Valve Voicing) ile birlikte DPS II sizlere ART ürünlerinden performansı sağlarken kendine has güçlü özellikleri ile yüksek kaliteyi birleştirmektedir.

  Bu durumda DPS II, RCA S/PDIF dijital girişine sahip ara yüzler veya ses kartları için direkt dijital çıkış bağlantısı anlamında mükemmel bir genişletme opsiyonudur.

  V3™ Teknolojisi
  V3™ kayıt işlemine başlamak için referans noktalarını belirler ve optimize eder. V3™ ön ayarları endüstrinin en iyi stüdyoları ve canlı ses mühendisleri tarafından ayarlanmıştır. V3™ gitar (elektrik ve akustik ), klavyeler, basgitarlar, davullar, vokaller ve çok daha fazlası için birçok ön ayar sunmaktadır.

  Değişken Giriş Empedansı
  Değişken giriş empedansı DPS II’nin potansiyelini ortaya çıkarır. Mikrofonun preamp’ın yüküne göre değişkenlik göstermesi sayesinde tamamen yeni bir doku ve ses yakalamak için mükemmel bir özelliktir. Modern veya eski, ribbon veya dinamik fark etmeksizin bütün mikrofonlarda inanılmaz sessel yaratıcılığa imkan sağlamaktadır.

  Oldukça Geniş Dinamik Aralık
  DPS II +20dB pike kadar ve 120dB dinamik aralıkta inanılmaz düşük distortion ile çalışabilmektedir. Giriş LED metresi sinyal seviyesini ölçerek girişte preamp’tan maksimum gaini alabileceğiniz noktayı size gösterir.

  OPL™ (Çıkış Koruma Limitleyici)
  ART’nin çıkış koruma limitleyicisi kesin ve doğru şekilde çıkış pik sinyalini kontrol eder sürdürülmesini sağlar. OPL devre üzerinde bir sonraki sinyal zincirini kontrol etmek için çok önemlidir– hard disk kayıt sistemi veya ses kartı gibi – çünkü analog klipin aksine dijital klip monitörlerinizi tweeterleri için oldukça tehlikelidir.

  Her kanal üzerindeki insert loop, ek sinyal işlemi veya direkt A/D çeviricilere ulaşabilir. Analog ve dijital çıkışlar üzerindeki ayrı gain kontrolleri ünitenizi simültane uygulamalar için optimize eder.

  Dijital Bağlantı
  Ön panelden seçilebilir S/PDIF, TOSLINK veya ADAT dijital çıkışlara sahiptir. Ön panelde yer alan A/D 44.1’den 96K’ya kadar ayarlanabilir veya ADAT veya harici wordclock ile senkronize edilebilir. (32KHz’den 100KHz’ye) ADAT ile birden fazla DPS II bağlanabilir. Her kanal üzerindeki insert loop, ek sinyal işlemi veya direkt A/D çeviricilere ulaşabilir. Analog ve dijital çıkışlar üzerindeki ayrı gain kontrolleri ünitenizi simültane uygulamalar için optimize eder.

  • Değişken giriş empedansı
  • Geliştirilmiş V3 Variable Valve Voicing ayarları
  • Analog çıkış ölçerli LED giriş ölçeri
  • Geliştirilmiş ART Tube teknolojisi sese sıcaklık katar
  • Mikrofon ve enstrüman preampları arasında otomatik geçiş sağlar
  • Geniş frekans tepkisi (5hz/50kHz)
  • Geliştirilmiş OPL Output Protection Limiter
  • 24bit/96KHz A/D çeviriciler (sadece DPS II)
  • S/PDIF, TOSLINK veya ADAT Dijital çıkışlar (sadece DPS II)

  Teknik Özellikleri
  CMMR: >75dB (typ. @ 1kHz)
  Dinamik Aralığı: > 100dB
  Eşdeğer Giriş Gürültüsü: -129dBu (A ağırlıklı, xlr’den xlr’ye)
  Frekans Tepskisi: 5Hz’den 50kHz’ye (+0’dan -1dB’ye)
  Input/Output Connections: 1/4' RTS dengesiz. Tip = giriş, Ring = analog çıkış. 10K giriş empedansı. 0dBu = giriş seviyesi maksimumdayken dijital clip noktası. Örnekleme Oranı: Seçilebilir 44.1KHz, 48KHz, 88.2KHz, 96KHz Harici: Wordclock, ADAT. Wordclock Girişi: BNC konektör, 100 Ohm (iptal edilmiş), 3.25V p-p min, 25KHz (min)’den 105KHz (max)’ye örnekleme oranı. Optik Giriş: ADAT optik örnekleme oranı kilidine göre seçilebilir. Kullanılmayan ADAT girişleri kaynaktan data aktarımı için kullanılabilir Optik Çıkış: ADAT optik veya S/PDIF seçilebilir.
  Maksimum Gain: 74dB (inst. XLR’ye giriş)
  Maksimum Gain: XLR’den XLR’ye80dB
  Maksimum Giriş Seviyesiç: +19dBu (xlr); +22dBu (inst. giriş)
  Maksimum Çıkış Seviyesi: +28dBu (xlr); +22dBu (1/4')
  Fantom Gücü: +48 volt
  Toplam Harmonik Distortion: .01% (temiz), 0.1% (sıcak)
  Vacuum Tube: 12AX7A - Dual Triode (El ile seçilmiş)
  Boyutları: 5.5'd x 19'g x 1.75'y
  Ağırlık: 4.85 lbs (2.2 kg)
  Mikrofon preamp, Mikrofon preamplifikatörü, Art dps ii preamp, Art dps ii stereo tube preamp, Dps ii art, Art dps ii, Art dps 2, Art dps, Mikrofon preamplisi, Mikrofon preamplifikatör
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 299 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.