Clay Paky Sharpy Işık Cihazı

Clay Paky Sharpy Işık Cihazı

19 Haziran 2014

Küçük boyutlu hareketli kafa, gökyüzünde çok yükseklere ulaşan çevik ve paralel bir ışın üretiyor.

Clay Paky Sharpy, emsalsiz parlaklık veren 170W lambalı hareketli ışın şimdiye kadar dokuz kat daha güçlü lamba ile mümkün olan, şov dünyası ışıklan-dırmasında devrim yaratan ışın konseptini sunuyor. Onun ışını o kadar güçlü ve düz ki görünüşü daha çok lazer ışınını andırıyor.

Sharpy'nin sırrı, içindeki emsalsiz optik ünitesi ve yansıtıcılı ileri teknoloji Philips Platinum lambasında yatıyor. Kaynağın küçük kavisi, ışık salımını inanılmaz ufak bir alana odaklıyor (birkaç cm2). Sharpy renk saflığı, keskinlik ve simetrik halesiz ışın için çığır açıcı. Ultra saf dikroik filtresi sayesinde 14 farklı renk sunuyor. 19 adet gobo ışının şeklini değiştirmenizi ve havada olağanüstü efekt serileri oluşturmanızı sağlar, tüm goboslar da aynı disk üzerindedir.

Sonuncu ama çok önemli olarak, Sharpy çok küçük ve hafif (50cm x 10 Kg) olup, boyutu ve tasarımındaki göz alıcılığına rağmen çok güçlüdür. Taşınması ve kurulumu kolaydır, canlı yayın ve TV organizasyonlarında tavana asılı, sahne üzerinde, showroom ya da konferans odaları gibi her yere sığabilir. Sharpy ayrıca çok düşük enerji tüketimi ile çevre dostudur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.