Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
12802
Stok Durumu
:
Var
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Neo Created by OYAIDE Elec. AS-808B / 3.0 mt

  BNC (Wordclock) bütün dijital bildirimler için koaksiyel kablo
  Müzik prodüksiyon stüdyosu olarak, S/PDIF ve Wordclock dijital bağlantının önemi, hala yaygın olarak üreticiler ve ses mühendisleri arasında kabul edilmektedir. Buna ek olarak, dijital DJ sisteminin evrimi ile birlikte, koaksiyel kablolar, CDJ ve Dijital mikserler arasındaki ana bağlantıda öncü olmuşlardır.AS-808 serisi, bir audio I /O, bir CDJ, bir Clock jeneratörü, bir D/A dönüştürücü, bir dijital kayıt cihazı, dijital konsol, dijital DJ mixeri ve diğer görseller gibi profesyonel ekipmanları için tasarlanmıştır. Kablonun merkezine PCOCC-A uygulamak ve özel maddeleri sayesinde hava yalıtımı sağlamak, direnç, dielektrik kayıpları azaltmak, doğru dijital clock sinyalleri göndermek ve doğru dijital ses sinyallerine ulaşmak konusunda mükemmel çözümdür. Doğru ayarlanmış 75ohm koaksiyel yapı, gürültü üretimini, jitter kayıplarını, saat hatalarını ve diğer sorunları önler.

  ÖZELLİKLERİ
  Merkez iletken, φ1.0 tek tel, kristalleri arasında bir bağlantıya sahip olmadığı için daha az yabancı madde ve sinyal iletim kaybı olmayacak şekilde PCOCC-A’dan yapılmıştır.
  Merkez iletken ve polietilen tüp arasında hava odacığı uygulayarak , bir yalıtkanın neden olabileceği dielektrik kaybı önlenmiştir.
  ● Bakır folyo kalkan (% 100 koruma oranı) ve PCOCC-A örgülü kalkandan (% 90 oranında koruyucu) oluşan çift koruyuculu yapıya sahiptir.
  RCA ortasına, pimi sinyal iletimi için yüzeyi tüp biçimli yapıdadır. Bağlantının bozulmasını önlemek için 24K altın ile kaplıdır. Doğru empedans yakalamak için, BNC girişi Delrin ve yüksek sertliğe sahip pirinç malzemeden imal edilmiştir. Her iki modelin iç yalıtkan için, sinyal iletim kaybını en aza indiren düşük dielektrik FEP uygulanmıştır.


  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 53 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.