Paylaş:
Yeni
Stok Kodu
:
15329
Stok Durumu
:
Yok
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Tavsiye Et
 • Drawmer - 1978
  Stereo Ton Şekillendirici FET Kompresör

  Ödül sahibi Drawmer 1978, 1973 multiband FET kompresörünün başarısı üzerine kurmuştur. Miksiniz üzerinde tam ve ustaca kontroller sağlayabilir ve bunu basit 1U bir kasa içerisinde sunar.

  Oran, eşik, atak ve salınım kontrolleri dışında 1978 kompresyon alanında aroma katacak 4 karaktere, buna ek olarak sinyale armonik distortion eklemenizi sağlayan saturation kontrollere sahiptir. Side chain fonksiyonları, iki kanala da insert edilebilen side chain noktaları LF ve HF’ler üzerinde esnek kontroller sağlayan side chain EQ gibi özellikleri de barındırır.bir wet/miks kontrolü dry sinyal karışımlarını paralel kompres yapabilmeniz için mümkün kılar.

  Buna ek olarak hızlı tepki verebilen çift renkli ışıklı VU metreler eklenen saturation oranını görsel olarak izlemenize olanak sağlar. Zamansal gecikme röleleri çıkışlar ile birlikte çalışarak seste patlamaları engelleyerek gücün düşmesi veya yükselmesini sağlar.1978 modeli gerçek bir esnek kompresördür ve yüksek kaliteli bileşenler ile İngiltere’de yapılmıştır.

  1978 diğerlerine benzemeyen bir Buss kompresördür. Karakterli, kontrol edilebilir distortiona sahip, ton şekillendirebilen, wet/dry miks yapabileceğiniz bir cihazdır. Miksinizi bir araya getirebilir, basları ortaya çıkarabilir, yüksek frekansları kontrol edebilir, sıcaklık, distortion, yumuşatma, genişletme gibi özellikler katabilir ve bütün bunları yaparken daha az dijital daha çok analog duyulabilmesini sağlayabilirsiniz. 2016 dinamikler kategorisinde Resolution Award ödülü sahibidir.

  Özellikleri
  Eşik, oran, atak, salınım ve gain azaltma ölçere sahiptir. Bir kompresörü kullanmayı bilen herkes 1978 de kullanabilir.
  4 karakter anahtarı ile kompres alanında size diğerlerinde farklı tatlar sunar.
  Tamamen kontrolünüz altında 2. ve 3. armonik distortionları seçebileceğiniz bir saturation düğmesine sahiptir.
  Düşük ve yüksek bantların filtre seviyelerini bağımsız olarak kontrol edebileceğiniz side chain özelliği sunar. Bu özellik arka paneldeki stereo insert noktaları ile birlikte çok daha geniş kontrol imkanları tanır.
  DeğişkenWet/Dry miks ve çıkış gain düğmesi harici bir miks cihazına gerek duymanızı ortadan kaldırark paralel kompres fonksiyonunu kullanmanızı sağlar. Çıkışlar üzerindeki kontrol zahmetsizce elinizin altında olacaktır.
  Çıkışlar üzerindeki zaman geciktirme röleleri temiz güç azaltma ve arttırma sağlar.
  İngiltere’da tasarlanıp üretilmiştir.
  Garanti Bilgisi
  :
  0
%10 indirimli Kazancınız 638 TL
Bizimle İletişime Geçin
Burak Güler
Zeki BAŞACAR
Yeşim Soylu
0850 532 69 19 - destek@maydanozmuzik.com
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.